320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tere

    Kas mõni klubi endale varuväravahti ei otsi. Olen 38 ja paar aastat on küll trenniga vahele jäänud aga eks trenni tehes tuleks ka vorm . Tekkis huvi veel mängida kui saab. Olen kunagi mänginud Eesti madalamates liigades ja lisaks ka rahvaliigas ( nii õues kui saalis ). Kas mõni klubi otsib endale varu väravavahti. Sobib olla 2 nr. võistkonnas. Saab trenni lõpu mängus 2 vv väljakule panna ( või kui trenn koosneb ainult mängust saab 2 vv olla väravas, ei pea väljaku mängijat kasutama väravas ) Lisaks mul kogemust on ning kui vaja saan esikindaga koos trenni ja soojendust teha.

    Kommentaar


      Algselt postitas VanDer85 Vaata postitust
      Tere

      Kas mõni klubi endale varuväravahti ei otsi. Olen 38 ja paar aastat on küll trenniga vahele jäänud aga eks trenni tehes tuleks ka vorm . Tekkis huvi veel mängida kui saab. Olen kunagi mänginud Eesti madalamates liigades ja lisaks ka rahvaliigas ( nii õues kui saalis ). Kas mõni klubi otsib endale varu väravavahti. Sobib olla 2 nr. võistkonnas. Saab trenni lõpu mängus 2 vv väljakule panna ( või kui trenn koosneb ainult mängust saab 2 vv olla väravas, ei pea väljaku mängijat kasutama väravas ) Lisaks mul kogemust on ning kui vaja saan esikindaga koos trenni ja soojendust teha.
      Saatsin sulle sõnumi.

      Kommentaar


        JK Jalgpallihaigla otsib oma ridadesse uusi mängijaid.

        Treenime T ja N 20:30
        Talvel T 20:30 Raja tn hallis / N Kalda 9a siseplatsil

        Suvel T ja N 20:30 Raja tn hallis

        Huvikorral kirjutada kuldar@jalgpallihaigla.ee või 58188184
        Kuldar
        www.pulmapaev.ee

        Kommentaar


          Aruküla FC Vigri otsib 2024 hooajaks täiendusi.
          Mängime IV-liigas. Treeningud toimuvad 1x nädalas aruküla staadionil(Kodumängud samuti).

          Huvikorral kirjuta : fcvigri@gmail.com

          Kommentaar



            Tallinna JK Piraaja otsib uueks hooajaks mängumehi, kes soovivad III -nda liiga põhja piirkonnas madistada. Treeningud toimuvad hetkel veebruaris 1x nädalas esmaspäeviti 20.30 Männiku hallis, märtsist lisandub ka neljapäevane Nike Arena aeg. Alates aprillist T ja N 19.30 Nike Arenal, kus toimuvad ka kodumängud.
            Huvikorral kirjuta : jkpiraaja@jkpiraaja.ee või Tallinna JK Piraaja Facebooki.​​

            Kommentaar

            Working...
            X