320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hansa Unitede hooajalõputurniir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Mõnus turniir oli. Teinekordki. Ükski sats ei jäänd null punkti peale, kui õieti mäletan.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas MRW Vaata postitust
      keegi tegi seal pilte ka vist oli fcf rapla pildistaja. kas olex võimalik pilte kuskilt näha ka?
      Pildid pannakse netti üles.

      Kommentaar


        #48
        aa ok et kui pannakse ylesse et olex tänulik kui aadressi saax

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas buub Vaata postitust
          Pildid pannakse netti üles.
          Tere

          Oleksin väga tänulik kui pilte saaks näha! Olin ise korraldusega nii ametis, et pildistada enam ei jõudnud.
          Siinkohal ka minu poolt üks avalik vabandus Keila väravavahi ja fännide ees, et kogemata autasustamisel sõnad segamini läksid. (Keila fannklubi oli kaasaelamine nii kaasakutsuv, et peaaegu oleksin parima väravahi auhinna Teile andnud. Kuigi tuleb tunnistada, et sellest ei jäänud Keila väravavaht mitte kaugele!)
          Igatahes veelkord tänud kõikidele meeskondadele! Huvi korral saab järgmisel aastal turniir jätku!

          NB! Unustasin ka paberkandjal originaalarved võistkondade esindajatele edastada. Kui on tarvis, siis andke palun teada!

          Rainis

          Kommentaar


            #50
            Keila fännid on toredad
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              #51
              Olid tõesti .

              Pirita tänab korraldajaid . Kui Pille Raadiku vile välja arvata, siis oli kõik supper .

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                Olid tõesti .

                Pirita tänab korraldajaid . Kui Pille Raadiku vile välja arvata, siis oli kõik supper .
                Lõngakera ja vardad peaks hoopis kätte suruma.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Devil Vaata postitust
                  Olid tõesti .

                  Pirita tänab korraldajaid . Kui Pille Raadiku vile välja arvata, siis oli kõik supper .
                  Kohtuniku töö on raske. (võibolla sellepärast enamus jalgpallureid seda ei teegi!) Ka eksimine on inimlik. Aga see mida Pirita mehed naiskohtunikule ütlesid oli küll inetu. Emotsioonid käivad küll üle pea, aga kuskil on ka piirid. Minu ettepanek on unustada see insident ja teema lõppenuks lugeda.
                  Samas kui on kriitikat, siis see ikka korraldajatele edastada! Kriitika on edasiviiv jõud!

                  Edu!
                  Rainis

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Rainis Vaata postitust
                    Kohtuniku töö on raske. (võibolla sellepärast enamus jalgpallureid seda ei teegi!) Ka eksimine on inimlik. Aga see mida Pirita mehed naiskohtunikule ütlesid oli küll inetu. Emotsioonid käivad küll üle pea, aga kuskil on ka piirid. Minu ettepanek on unustada see insident ja teema lõppenuks lugeda.
                    Samas kui on kriitikat, siis see ikka korraldajatele edastada! Kriitika on edasiviiv jõud!

                    Edu!
                    Rainis
                    Nõus, korra keegi kasutas halba sõna. Ei olnud hea. Piir oli olemas, keegi ei läinud talle kallale või ei ähvardanud tappa või midagi muud. Öeldi vaid üks mitte viisakas sõna ja sedagi nii, et üksikud kuulsid.
                    Aga tema vilega polnud rahul ka teised.
                    Samas pole ma veel 24 minutiga nii sitta vilet näinud, kuigi IVs kohtunikud suudavad samuti üllatada. Naised püsigu naiste mängude juures.

                    Ülejäänud kohtunikud tegid aga normaalset vilet.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Devil Vaata postitust
                      Nõus, korra keegi kasutas halba sõna. Ei olnud hea. Piir oli olemas, keegi ei läinud talle kallale või ei ähvardanud tappa või midagi muud. Öeldi vaid üks mitte viisakas sõna ja sedagi nii, et üksikud kuulsid.
                      Aga tema vilega polnud rahul ka teised.
                      Samas pole ma veel 24 minutiga nii sitta vilet näinud, kuigi IVs kohtunikud suudavad samuti üllatada. Naised püsigu naiste mängude juures.

                      Ülejäänud kohtunikud tegid aga normaalset vilet.
                      Võtsin info teadmiseks ja arvestan sellega järgmisel aastal.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Devil Vaata postitust
                        Aga tema vilega polnud rahul ka teised.
                        ma olen hoopis teisel arvamusel. meie mängudel tegi küll väga korraliku partii. pigem oli seal hoopis teisi kohtunikke, kes ei suutnud oma tööga kõige ladusamalt hakkama saada.

                        Kommentaar


                          #57
                          tõenäoliselt teie vastased, siis polnud . Aga keda kotib, las ta olla.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas MRW Vaata postitust
                            aa ok et kui pannakse ylesse et olex tänulik kui aadressi saax
                            Pildid on üleval, kuid kõik on Rapla mängijatest ning meeskonnast.

                            Kommentaar

                            Working...
                            X