320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3 liiga lõuna 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
    Kes sealt abjast siis tulla võib?
    annad niisama oma mängijad ära?

    Kle meelis kiirustasin,juba mõtlesid ümber.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
      Kle meelis kiirustasin,juba mõtlesid ümber.
      ''Väike offtopic.'' Ära nüüd solvu, aga küll teil seal Viljandimaal käib see asi imelikult, algul paisatakse õhku igasuguseid ühendeid, millest järele jääb vaid mõni üksik, imelik.

      Lihtsalt väike soovitus: teinekord ära paiska foorumisse sellist teksti, mille täpsuses Sa isegi kindel olla ei saa.

      Kommentaar


        pilte mängust jjaani-haserv
        jjaani.veebilehed.com/pilt/haserv
        Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

        Kommentaar


          Algselt postitas Straight Vaata postitust
          haservile siis tänud kena mängu eest. esimesel poolajal lõime värava peale kaugemalt, kuid liiga keskele, nii et väravatearve jäi avamata. üldiselt aga ei lastud meil oma mängu väga üles võtta, haserv hoidis ühe kahe puute söötudega meie rasitud murul palli päris nooblilt. teisel poolajal tekitasime ise vähemalt kaks väravat, kuid ilmselt punktide jaotust see poleks mõjutand, haserv oli ikka parem. siiski suutsime neile kaks väravat tagasi lüüa.
          rõõmu tegi ka see, et taas oli publikut päris palju kohal. aga noh ehk haservi omad pajatavad ka kaks sõna ja me kodukal ka ehk miskit varsti nagu veiko ütles.
          järgmine nädal siis otsustav mäng kotkastega, mis peaks siis meie koha tabelis kätte näitama.

          Kommentaar


            Väga head pildid ja suurepärane ülevaade mängust. Ma usun, et kõik meeskonnad, kes külastavad Järva-Jaanit, saavad igati meeldejääva jalgpalliõhtu sealt- mõnus olustik, väga sümpaatne sats ja ülejäänu on külalismeeskonna enda teha. Kas lahkuda väljakult võidu või suure kaotusega. Ma usun, et viike sealt ei tule.

            Edu Järva-Jaanile ja me ise asume valmistuma karikamänguks Viljandi Tulevikuga.
            Tartu FC HaServ

            Kommentaar


              Algselt postitas reneelohmus Vaata postitust
              Väga head pildid ja suurepärane ülevaade mängust. Ma usun, et kõik meeskonnad, kes külastavad Järva-Jaanit, saavad igati meeldejääva jalgpalliõhtu sealt- mõnus olustik, väga sümpaatne sats ja ülejäänu on külalismeeskonna enda teha. Kas lahkuda väljakult võidu või suure kaotusega. Ma usun, et viike sealt ei tule.

              Edu Järva-Jaanile ja me ise asume valmistuma karikamänguks Viljandi Tulevikuga.
              Tänud positiivse hinnangu eest. Viigid on Põrgukatlas tõesti välistatud, eeldatavalt ka edaspidised kaotused Edu teile karikas, saite kindlasti väärilise vastase !
              .

              Kommentaar


                Algselt postitas reneelohmus Vaata postitust
                Väga head pildid ja suurepärane ülevaade mängust. Ma usun, et kõik meeskonnad, kes külastavad Järva-Jaanit, saavad igati meeldejääva jalgpalliõhtu sealt- mõnus olustik, väga sümpaatne sats ja ülejäänu on külalismeeskonna enda teha. Kas lahkuda väljakult võidu või suure kaotusega. Ma usun, et viike sealt ei tule.

                Edu Järva-Jaanile ja me ise asume valmistuma karikamänguks Viljandi Tulevikuga.
                Hohoho õnneloos on jälle haservile ebameeldiv VKV tuleb teil järgmises ringis Ararat kindlasti
                Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                Kommentaar


                  Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
                  Hohoho õnneloos on jälle haservile ebameeldiv VKV tuleb teil järgmises ringis Ararat kindlasti
                  Ma arvan, et HaServi jaoks olekski olnud piinlik avaringis mängida mingisuguse IV liiga viimasega. Tuleviku kottipanemine on ju hoopis teisest puust väljakutse ja kui asjale veel vaadata, siis on ju hea kohye ühele sarjale keskenduma hakata ...
                  299195

                  Kommentaar


                    Algselt postitas INCE Vaata postitust
                    Ma arvan, et HaServi jaoks olekski olnud piinlik avaringis mängida mingisuguse IV liiga viimasega. Tuleviku kottipanemine on ju hoopis teisest puust väljakutse ja kui asjale veel vaadata, siis on ju hea kohye ühele sarjale keskenduma hakata ...
                    Muidugi on väga hea end proovile panne Meistriliiga klubi vastu mängides. Kui karikaid tahta võita, siis on ükskõik, kes vastu tuleb- kõiki pead olema valmis võitma, kui soovid parim olla
                    Seega, me hea meelega keskenduksime mitmetele võistlustele korraga...
                    Tartu FC HaServ

                    Kommentaar


                      Algselt postitas reneelohmus Vaata postitust
                      Muidugi on väga hea end proovile panne Meistriliiga klubi vastu mängides. Kui karikaid tahta võita, siis on ükskõik, kes vastu tuleb- kõiki pead olema valmis võitma, kui soovid parim olla
                      Seega, me hea meelega keskenduksime mitmetele võistlustele korraga...
                      Mul on selline küsimus , et kuidas HaServ endale nime sai?
                      i don t like u u don t like me

                      Kommentaar


                        Klubi peasponsor on puiduettevõte HaServ OÜ.
                        Tartu FC HaServ

                        Kommentaar


                          Viljandi JK Kotkad- FCF Järva Jaani 3:1(2:1)

                          Kummaline mäng,kummaline vile,aga parem võistkond võttis oma,Jaani värav olematust penaltist,Jaani oskab vist mängida ainult oma väiksel väljakul,kotkaste vv pidi kahel korral vaeva nägema kogu mängujooksul.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                            Viljandi JK Kotkad- FCF Järva Jaani 3:1(2:1)

                            Kummaline mäng,kummaline vile,aga parem võistkond võttis oma,Jaani värav olematust penaltist,Jaani oskab vist mängida ainult oma väiksel väljakul,kotkaste vv pidi kahel korral vaeva nägema kogu mängujooksul.
                            saa siis aru nüüd..alles said kotkad põltsu käest sihukese laksu ja nüüd võidavad eeldatavalt tugevamat jaanit..
                            nr 31

                            Kommentaar


                              seda siis kah veel,et HaServiga liitub juulis eelmisel hooajal narva transis pallinud mamontov.noh,et rünnak ikka vähe teravam oleks ja tore oleks ju tulevikule kah korra vastu hambaid anda..
                              nr 31

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vahis Vaata postitust
                                seda siis kah veel,et HaServiga liitub juulis eelmisel hooajal narva transis pallinud mamontov.noh,et rünnak ikka vähe teravam oleks ja tore oleks ju tulevikule kah korra vastu hambaid anda..
                                muig, okei,

                                ps: homme siis kõvem madin a ka iidrite heitlus Annelinnas?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X