320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3 liiga lõuna 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kotkad oleks pidnud võitma selle... jama

    Kommentaar


      Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
      Kotkad oleks pidnud võitma selle... jama
      ideaalne. nüüd tuleb ise tulemus teha ja 3nda eest on juba korralik heitlus
      “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

      Kommentaar


        konkurents on alati hea

        Kommentaar


          Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
          Kotkad oleks pidnud võitma selle... jama
          ehk räägid lähemalt mis "jama" oli siis..
          nr 31

          Kommentaar


            Ütleme nii,et Kotkastel oli paremad väravavõimalused,aga... ründajad puterdasid ise ära ja muidugi suht heapäev oli Otepää väravavahil,kes tõi mitu head palli taganurgast ära tõrjetega,aga hämmastav oli,et Kotkastel polnud oma mängu palligi,pidid mängima Otepää treening palliga
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Ütleme nii,et Kotkastel oli paremad väravavõimalused,aga... ründajad puterdasid ise ära ja muidugi suht heapäev oli Otepää väravavahil,kes tõi mitu head palli taganurgast ära tõrjetega,aga hämmastav oli,et Kotkastel polnud oma mängu palligi,pidid mängima Otepää treening palliga
              meie mängus oli sama värk.
              nr 31

              Kommentaar


                mis teha kui klubi ülalpidaja ei suuda sellised asju korda ajada. st pole neile pallidele mis kohtunikele ei sobi , uusi hankida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                  Ütleme nii,et Kotkastel oli paremad väravavõimalused,aga... ründajad puterdasid ise ära ja muidugi suht heapäev oli Otepää väravavahil,kes tõi mitu head palli taganurgast ära tõrjetega,aga hämmastav oli,et Kotkastel polnud oma mängu palligi,pidid mängima Otepää treening palliga
                  suht võrdselt olid olukorrad, 1. poolaeg jätsid mõlemad satsid 2 väravat löömata, teine poolaeg natuke vähem kindlaid võimalusi, seega viik on tegelikult suhteliselt õiglane tulemus selle mängupildi järgi, kas just 0:0 viik a no ju mõlemal satsil kaitse pidas, varsti otepää kodukal ka mängujärgsed kommentaarid nii Otepää kui Viljandi omad

                  Kommentaar


                    Koeru SK - Põltsamaa 2:1 (1:0)

                    Kommentaar


                      Lootos-Liverpool Pub 4:1 (2:0)
                      299195

                      Kommentaar


                        Algselt postitas INCE Vaata postitust
                        Lootos-Liverpool Pub 4:1 (2:0)
                        Tõenäoliselt tuleb Liverpool Pub leppida IV liigaga.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          fauna- HaServ 1:5 (0:2)
                          Tsiteerides klassikuid, siis HaServ pani vurri tööle ja nohm keerutasid ja lasid söötu ikka väga täpselt. Midagi muud polegi öelda. Postid-latid olid täna minu sõbrad seetõttu jäi seis ainult 5 värava peale

                          Kommentaar


                            Algselt postitas krizto Vaata postitust
                            fauna- HaServ 1:5 (0:2)
                            Tsiteerides klassikuid, siis HaServ pani vurri tööle ja nohm keerutasid ja lasid söötu ikka väga täpselt. Midagi muud polegi öelda. Postid-latid olid täna minu sõbrad seetõttu jäi seis ainult 5 värava peale
                            Tubli väravavaht olid , päästsid suuremast kaotusest meeskonna, kiitus sulle. Aga jah Haserv 4 latti ja üks ristlatt ülekaal oli ilmne

                            Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                            Kommentaar


                              Elva - J-Jaani 1:1

                              Kommentaar


                                jõgeva 3:0 luunja

                                supermäng. õiglane tulemus. meie odaviskekunn mihkel kukk tegi esimese mängu hooajal ja littis kohe 2 väravat. parim mäng vist hooajal meilt. ma arvan et luunja ei sa ka vaielda õiglase tulemuse kohta. pigem oli meil veel häid võimalusi, et seisu suurendada.
                                “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X