320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga lääs 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    FC Balteco - Kärdla LM 1:4 (1:2).

    Külalised olid ilmselgelt selleks mänguks paremini valmis, meil lonkas kokkumäng ikka mõlemat jalga ja kaitse oli auklik nagu shveitsi juust.
    Kärdla tegi korraliku mängu ja võttis teenitult kolm võidupunkti.

    Balteco värav: Leisner
    Kollane: Pavlov. Eemaldamine: Batsharov.
    Koosseis: Bondar, Sumberg(Andrei Smirnov), Põldmäe, Kontram, Fedosejev(Ruditsh), Jallai(Rondo), Margus Nael(Gluhhov), Karolin, Pavlov(Batsharov), Leisner, Lissejenko.
    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

    Kommentaar


      #92
      Noh kõvad ennustajad?Triokas kangis,või mis???
      Kärdla LM

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas aliban Vaata postitust
        Noh kõvad ennustajad?Triokas kangis,või mis???
        Kusjuures, ma arvan, et Trio võttis koefitsendid: A) lambist; B) siinse foorumi ennustustest.
        Viimane variant tundub tõenäolisem
        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

        Kommentaar


          #94
          Mina olen rohkem tuntud kui seisu ennustaja ja võib öelda, et sain pihta.

          Kommentaar


            #95
            Millele sa pihta said??
            Kärdla LM

            Kommentaar


              #96
              Balteco- Kärdla 1:4 poolaeg vist 1:2.
              Kärdla väravad Jõekäära (2) ja Berkmann (2)
              Balteco oskas vist viimasel minutil ka punase kaardi saada, aus olles ei näinudki miks?! Kas mängis käega?!
              Kas oli nii, et viskas käed ette kindlalt väravasse minevale pallile ,mis lõpuks sisse ikkagi läks ka?!
              Kärdla ühte väravat ei loetud, väidetava suluseisu pärast..kaheldav otsus, seisin ise platsi ääres samal liinil. Õnneks seisu ei mõjutanud.
              Kohtunik oli üle pika aja väga norm, pean silmas eelmiseid aastaid.
              Ise muide mõtlesin ka, et miks sellised koefitsendid triobetis, mille järgi?!
              Ainus mille peale tulin oli samuti see, et foorumit jälgitud või äkki eelmise aasta omavaheliste mängude järgi?! Lõpptabelis olime eespool.
              Üle pika aja alustas Kärdla liigat võiduga ja mis kõige üllatavam, varumehi oli ka 5!:-)
              veteran:-)

              Kommentaar


                #97
                Palju õnne Kärdlale ja pange sama täiega edasi
                Trummi JK nr. 85
                keskkaitsja

                de gustibus non est disputandum

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas aliban Vaata postitust
                  Millele sa pihta said??
                  Sina, nagu ma näen eriti terav poiss pole.

                  Kommentaar


                    #99
                    ja tõesti, teile siinsed "kaardimoorid",mis teil nihu läks ,tegelikult huvitab ,miks te kõik nii arvasite?!
                    Lihtsalt huvitav?!:-)

                    Algselt postitas näx Vaata postitust
                    Balteco- Kärdla 1:4 poolaeg vist 1:2.
                    Kärdla väravad Jõekäära (2) ja Berkmann (2)
                    Balteco oskas vist viimasel minutil ka punase kaardi saada, aus olles ei näinudki miks?! Kas mängis käega?!
                    Kas oli nii, et viskas käed ette kindlalt väravasse minevale pallile ,mis lõpuks sisse ikkagi läks ka?!
                    Kärdla ühte väravat ei loetud, väidetava suluseisu pärast..kaheldav otsus, seisin ise platsi ääres samal liinil. Õnneks seisu ei mõjutanud.
                    Kohtunik oli üle pika aja väga norm, pean silmas eelmiseid aastaid.
                    Ise muide mõtlesin ka, et miks sellised koefitsendid triobetis, mille järgi?!
                    Ainus mille peale tulin oli samuti see, et foorumit jälgitud või äkki eelmise aasta omavaheliste mängude järgi?! Lõpptabelis olime eespool.
                    Üle pika aja alustas Kärdla liigat võiduga ja mis kõige üllatavam, varumehi oli ka 5!:-)
                    veteran:-)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas näx Vaata postitust
                      ja tõesti, teile siinsed "kaardimoorid",mis teil nihu läks ,tegelikult huvitab ,miks te kõik nii arvasite?!
                      Lihtsalt huvitav?!:-)
                      Omadele kaotust ikka ei paku, sellest ka minu ennustus, aga kolmeväravalist võitu poleks ma ka täis peaga unes osanud pakkuda

                      Punane tuli jah käega mängimise eest ning kohtuniku koha pealt olen sinuga päri, igati ok vile.
                      Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas norsk Vaata postitust
                        Omadele kaotust ikka ei paku, sellest ka minu ennustus, aga kolmeväravalist võitu poleks ma ka täis peaga unes osanud pakkuda

                        Punane tuli jah käega mängimise eest ning kohtuniku koha pealt olen sinuga päri, igati ok vile.
                        Ok ,arusaadav!
                        Muide tahtsin enne veel lisada, et selline hea mäng omavahel mölinat ei olnud ,igatahes platsi äärde küll ei kostnud ega silma hakanud!
                        veteran:-)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                          Sina, nagu ma näen eriti terav poiss pole.
                          Kusjuures suht terav pliiats olen,vana!
                          Kärdla LM

                          Kommentaar


                            City sa oled normaalsesse teemasse sattunud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas näx Vaata postitust
                              Ok ,arusaadav!
                              Muide tahtsin enne veel lisada, et selline hea mäng omavahel mölinat ei olnud ,igatahes platsi äärde küll ei kostnud ega silma hakanud!
                              näx kuda kärdla staadion-kannatab mängida

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ghoster Vaata postitust
                                näx kuda kärdla staadion-kannatab mängida

                                Kle pean tunnistama, et ei tea! Olin terve nädala saaarelt ära, kuid täna lähen vaatan! Tegelikult peaks seda küsima -eenuka käest.Tean , et ta siin ka ikka käib! Eenukas kuidas siis lood on staadioniga?!
                                veteran:-)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X