320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV lääs 2009.a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    heinz7 avastasin naljaka apsaka kohtuniku protokollist meie omavahelises mängus, nimelt oled sa kaks venda enda vastu sisse vahetanud Tegelt tuli vist Hendrekson välja ühe asemel.

    Kommentaar


      Algselt postitas imperia Vaata postitust
      heinz7 avastasin naljaka apsaka kohtuniku protokollist meie omavahelises mängus, nimelt oled sa kaks venda enda vastu sisse vahetanud Tegelt tuli vist Hendrekson välja ühe asemel.
      isegi nägin seda ja muigasin, ei tegelikult oli see teine Kärt nr.8, kes välja vahetati
      ja väike parandus, meil võistkonnas ei ole sellist meest nagu Hendrekson, vaid on Endrekson, kelle vend Tõnu tuli sõudmises koos Jüri Jaansoniga Pekingi olümpial hõbemedalile
      teil olid ikka väravalööjad õigesti kirjas ? kas nr.10 mitte ei löönud ühte väravat ?
      sigpicSuure-Jaani United

      Kommentaar


        Algselt postitas heinz7 Vaata postitust
        isegi nägin seda ja muigasin, ei tegelikult oli see teine Kärt nr.8, kes välja vahetati
        ja väike parandus, meil võistkonnas ei ole sellist meest nagu Hendrekson, vaid on Endrekson, kelle vend Tõnu tuli sõudmises koos Jüri Jaansoniga Pekingi olümpial hõbemedalile
        teil olid ikka väravalööjad õigesti kirjas ? kas nr.10 mitte ei löönud ühte väravat ?

        Viimasel ajal juhtub neid apsakaid ikka väga palju,meie viimases protokollis Navi vastu vigane protokoll,mai tea kas koleegid kohtunikud ei tunne numbreid enam nr17 ja nr27 peaks ju olema arusaadav+väravalööjad valesti.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Algselt postitas heinz7 Vaata postitust
          isegi nägin seda ja muigasin, ei tegelikult oli see teine Kärt nr.8, kes välja vahetati
          ja väike parandus, meil võistkonnas ei ole sellist meest nagu Hendrekson, vaid on Endrekson, kelle vend Tõnu tuli sõudmises koos Jüri Jaansoniga Pekingi olümpial hõbemedalile
          teil olid ikka väravalööjad õigesti kirjas ? kas nr.10 mitte ei löönud ühte väravat ?
          Ei, ma laksin ainult posti - latti viimasel ajal!

          Kommentaar


            Algselt postitas heinz7 Vaata postitust
            väike parandus, meil võistkonnas ei ole sellist meest nagu Hendrekson, vaid on Endrekson
            Jah panin hiljem ka tähele seda,tean teda kui kunagi koos sai Pärnus pelatud.

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Viimasel ajal juhtub neid apsakaid ikka väga palju,meie viimases protokollis Navi vastu vigane protokoll,mai tea kas koleegid kohtunikud ei tunne numbreid enam nr17 ja nr27 peaks ju olema arusaadav+väravalööjad valesti.
              Meeskondade esindajad peavad ju pärast mängu allkirjad panema ja ei ole kohtuniku süü, kui protokollile pilku peale ei heideta.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                Meeskondade esindajad peavad ju pärast mängu allkirjad panema ja ei ole kohtuniku süü, kui protokollile pilku peale ei heideta.
                egas mul polegi sellest midagi, et kaks korda mängust välja pidin minema
                seis ju sellest ei muutu.
                sigpicSuure-Jaani United

                Kommentaar


                  aaMeraaS´e mängust siis veel nii palju, et saarlased suutsid esimesel poolajal hoida Kalevit hea surve all, tekitades palju ohtlikke olukordi. kalevlased suutsid mitmel korral viimasel hetkel palli väravasuult ära päästa. saarlastel oli palju nurgalööke, mida kahjuks ei suudetud ära realiseerida. kahjuks said sellega, aga hakkama vastased, kes oma vähestest nurgalöökidest suutsid 41. minutil mängu juhtima minna.
                  teisel poolajal alustasid saarlased nagu esimestki poolaega ja suutsid kiirelt vastuvärava ära lüüa. edasi oli mäng tasavägine mõlemapoolsete võimalustega. kuid jällegi nurgalöögist karistati saarlasi, seisuks siis 2-1 kalevlastele. mängu lõpu poole hakkasid saarlased väsima, kuid punnisid ikka südilt vastu. 3-1 löödi juba väikesest arusaamatusest kaitse ja poolkaitse vahel, kus siis vastane võttis palli vahelt ja väravavahiga 1:1 olles ei eksinud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dareth Vaata postitust
                    Meeskondade esindajad peavad ju pärast mängu allkirjad panema ja ei ole kohtuniku süü, kui protokollile pilku peale ei heideta.
                    Tavaliselt läheb kohtunik võimalikult kiiresti minema,kus isegi võistkonna kaardid jäätakse enda kätte:S
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      [*]

                      PSK Alexela-Tabasalu Palliklubi II 3:1
                      Lõuna-Läänemaa JK-Emmaste JK Dagöplast 1:3
                      Märjamaa Kompanii-Pärnu WC Guwalda 3:3
                      FC Metropool Pärnu-FC Lelle 4:2
                      Eesti Koondis-Rapla JK Atli II 4:1
                      SaareMaa JK aaMeraaS-Rolling Doors 4:0

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                        Tavaliselt läheb kohtunik võimalikult kiiresti minema,kus isegi võistkonna kaardid jäätakse enda kätte:S
                        Räägid endast?

                        Meil pole küll selliseid probleeme olnud.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Kui leiate vigase protokolli, saatke kiri selgitustega võistluste osakonda, küll seal õigeks tehakse. Mulle pole mõtet saata, ma ei saa neid parandada ja ma ei näe ka paberprotokollisid.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Kui leiate vigase protokolli, saatke kiri selgitustega võistluste osakonda, küll seal õigeks tehakse. Mulle pole mõtet saata, ma ei saa neid parandada ja ma ei näe ka paberprotokollisid.
                            Äkki täpsustad adressaati? Kas:

                            Võistluste osakond
                            Eesti Jalgpalli Liit
                            Asula 4c
                            11312 Tallinn
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Rollingud, mis värvi vormidega pühapäeval Saaremaale sõidate?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                                Äkki täpsustad adressaati? Kas:

                                Võistluste osakond
                                Eesti Jalgpalli Liit
                                Asula 4c
                                11312 Tallinn
                                Võib ka sellele aadressile kirjutada , aga kui tahate ehk kiiremat varianti, siis kodukalt leiate emaili aadressid ka. Kontaktides on nad olemas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X