320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II liiga Lääne/Lõuna piirkond 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Lex2 Vaata postitust
    Kuigi ma rohkem kui esimest poolaega ei näinud, olid esimesed 20 minutit vägagi tempokad, siis mäng rahunes, kuni Türi esimese väravani. Esimesel poolajal kehtis kindlasti see põhimõte, et kui ise ei löö, lüüakse sulle - Tammekal oli paar pea 100%-list võimalust ja vastased olid tegelikult teineteist väärt. Mul tekkis pigem see küsimus, et kas kahe meeskonna peale sai ühe ML koosseisu kokku? Tammekal oli üsna mitmeid ML koosseisu mehi, aga Türit ma naapalju ei tunne. Eriti imposantne kuju oli muidugi Türi väravavaht
    Ei tea mittu ML meest oli Tammekal aga türil oli 2 ML meest, ja teine mees läks mängu II poolajal.
    Kui Tammekal oli 9ML meest siis saaks ML stsi kokku küll

    Kommentaar


      Algselt postitas Lex2 Vaata postitust
      Kuigi ma rohkem kui esimest poolaega ei näinud, olid esimesed 20 minutit vägagi tempokad, siis mäng rahunes, kuni Türi esimese väravani. Esimesel poolajal kehtis kindlasti see põhimõte, et kui ise ei löö, lüüakse sulle - Tammekal oli paar pea 100%-list võimalust ja vastased olid tegelikult teineteist väärt. Mul tekkis pigem see küsimus, et kas kahe meeskonna peale sai ühe ML koosseisu kokku? Tammekal oli üsna mitmeid ML koosseisu mehi, aga Türit ma naapalju ei tunne. Eriti imposantne kuju oli muidugi Türi väravavaht
      täna vaatasin protokolli ja Tammeka ML nimekirja, tuleb välja, et sul on õigus Tammekall mängis meie vastu 11 ML meest ja meil 2 ML meest kokku 13 meest ML võistkond
      Ma ei teadnudki, et meid ni kardeti

      Kommentaar


        Algselt postitas igbal Vaata postitust
        täna vaatasin protokolli ja Tammeka ML nimekirja, tuleb välja, et sul on õigus Tammekall mängis meie vastu 11 ML meest ja meil 2 ML meest kokku 13 meest ML võistkond
        Ma ei teadnudki, et meid ni kardeti
        Krt mis kardeti?????? Antakse lihtsalt mänguaega neile, kes põhis pole viimasel ajal platsile pääsenud.
        Ära plära kui ei tea!

        Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


        Kommentaar


          Ära ärritu. Kui meie ei tea, siis sina võiksid selgitada.

          Kommentaar


            kui protokolli vaatad sis põhikooseisus oli tammekal siiski 8 ML meest ja 3 duubelmeeskonna meest! vahetusest sekkus 1ML mees ja 3 duubelmeeskonna meest

            Kommentaar


              Algselt postitas lokomotiv Vaata postitust
              kui protokolli vaatad sis põhikooseisus oli tammekal siiski 8 ML meest ja 3 duubelmeeskonna meest! vahetusest sekkus 1ML mees ja 3 duubelmeeskonna meest
              Vaata palun Tammeka kodulehepealt M/L 30 registreeritut mängijad ja mängu prtotokolli 11 oli nendest platsil vahet ei ole kas esimesel või teisel poolajal,pole paha nendega viigi saada

              Kommentaar


                Tammeka leheküljel on nimed,kes registreeriti hooaja alguses.Nüüd juba ammu paljud neist registreeritud duubli nimekirja. Vaata jalka liiga kodukalt,kui tahad näga duubli ja meistriliiga nimekirja

                Kommentaar


                  võru - türi 0:5

                  Kommentaar


                    Sk10 3-0 Warrior

                    Kommentaar


                      Sörve 3:- Toompea

                      Toompea oli kohal seitsme mehega ja ühe kuti vigastuse tõttu teist poolaega enam ei alustatudki. Sörve väravaid jõudsid lüüa 2x Amor Luup ja Artur Rihvk.

                      Kommentaar


                        Ei usu, et seal keegi vigastada sai, lihtsalt ei viitsinud enam mängida pigem.
                        kahju ikkagi :/

                        Kommentaar


                          mis tammeka tegi?

                          Kommentaar


                            fc tarvastu 2:0 pärnu kalev , tarvastu mõlemad väravad 1 poolajal
                            mängust lähemalt räägib vbla keegi teine

                            Kommentaar


                              Nõmme United - Vaprus II 6:1 (1:0)

                              Kommentaar


                                Kas nõmme ka I liigasse läheb, kui peaks liiga võitma?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X