320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Põhi 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas Vallimägi Vaata postitust
    12.04. 20:00 FC Toompea 1994 - FC Soccernet Maarjamäe kunstmuru 0-5
    Tahaks loota, kuigi eelmisel aastal ei voidetud kordagi Toompead.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #92
      sai pilt nati selgemaks küll nüüd

      Kommentaar


        #93
        Avavooru kalendrid http://jalgpall.struktuur.ee/4906 sealt leiate ka aadressi, kust saate kiiresti mängu tulemuse teada!

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Avavooru kalendrid http://jalgpall.struktuur.ee/4906 sealt leiate ka aadressi, kust saate kiiresti mängu tulemuse teada!
          Võiksid siis vähemalt õiged andmed ka olla. Reaal vs Hell Hunt algab kl 15.00. Staadioni haldajalt üle küsitud, ta helistas isegi liitu ja teavitas veast, aga parandust pole näha.
          Supplies!

          Kommentaar


            #95
            No 4 päeva enne mängu ei ole nii hull viga.

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              No 4 päeva enne mängu ei ole nii hull viga.
              Loll kes vabandust ei leia.
              Hooaeg pole alanudki aga prohmakaid tuleb Liidu poolt nagu vändrast saelaudu.
              Olympicu Ja Trummi mängude alguse vahe on kaks tundi. Mis krdi kasu siis duublist on kui mehi kasutada ei saa ?
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                Loll kes vabandust ei leia.
                Hooaeg pole alanudki aga prohmakaid tuleb Liidu poolt nagu vändrast saelaudu.
                Olympicu Ja Trummi mängude alguse vahe on kaks tundi. Mis krdi kasu siis duublist on kui mehi kasutada ei saa ?
                Selles see kasu ongi. Aga ma arvan, et ära vingu ja loe juhendit iga päev, sest nii on kirjas
                fc pohmell

                Kommentaar


                  #98
                  Duubli mehi saab kasutada näiteks pallipoistena.
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas dareth Vaata postitust
                    Duubli mehi saab kasutada näiteks pallipoistena.
                    No ega pole kerge kahte mängu järjest pallipoisina kaasa teha, pealegi eri staadionitel ka. Tulevikus tuleks taotleda selliste probleemide lahendamiseks mänguaegade muutmist. Ei pea ju kodumeeskonnad sellega arvestama, et külalistel oma pallipoiss kaasas on. Ka ei pea kodumeeskond seda teadma, et külalistel duubel ka umbes samal ajal mängib. See on ikka iga meeskonna enda probleem.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      No ega pole kerge kahte mängu järjest pallipoisina kaasa teha, pealegi eri staadionitel ka. Tulevikus tuleks taotleda selliste probleemide lahendamiseks mänguaegade muutmist. Ei pea ju kodumeeskonnad sellega arvestama, et külalistel oma pallipoiss kaasas on. Ka ei pea kodumeeskond seda teadma, et külalistel duubel ka umbes samal ajal mängib. See on ikka iga meeskonna enda probleem.
                      Selles see asigi on,et mäng oli algselt kirjas laupäeva hommikul(s.t. Olympicu kolmanda liiga),kuid muudeti pühapäeva õhtuseks.Ilmselt Piir&Co õhutusel.Olen varem hästi palju kokku puutunud vanameister Uunoga ja temal oli ikka vaja kogu see aeg mänguaegu muuta,kui nendega mäng.Ta vana kaval rebane,niisama ilma meesteta, tulle ei hüppa.
                      Niiet,see on just äsja ebameeldivaks muudetud mänguaeg ja enam pole parata.Enne oleks ilusti klappind.
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                        Selles see asigi on,et mäng oli algselt kirjas laupäeva hommikul(s.t. Olympicu kolmanda liiga),kuid muudeti pühapäeva õhtuseks.Ilmselt Piir&Co õhutusel.Olen varem hästi palju kokku puutunud vanameister Uunoga ja temal oli ikka vaja kogu see aeg mänguaegu muuta,kui nendega mäng.Ta vana kaval rebane,niisama ilma meesteta, tulle ei hüppa.
                        Niiet,see on just äsja ebameeldivaks muudetud mänguaeg ja enam pole parata.Enne oleks ilusti klappind.
                        Nojah, see on teine asi, kui niimoodi muudatus tehti, aga eks varakevadel on selliseid muudatusi kümneid ja kahju, et te liiga hilja teada saite sellest. Vanameister võis muidugi öelda, et vastasega on kõik kokku lepitud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Nojah, see on teine asi, kui niimoodi muudatus tehti, aga eks varakevadel on selliseid muudatusi kümneid ja kahju, et te liiga hilja teada saite sellest. Vanameister võis muidugi öelda, et vastasega on kõik kokku lepitud.
                          Pole hullu,tuleb tugevam olla kõige kiuste.Edu Sullegi pikal hooajal ja kõva närvi.
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                            Pole hullu,tuleb tugevam olla kõige kiuste.Edu Sullegi pikal hooajal ja kõva närvi.
                            No minu närvid on igatahes korras ja mingi kella tiksumine või vee tilkumine mind ei häiri.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                              Selles see asigi on,et mäng oli algselt kirjas laupäeva hommikul(s.t. Olympicu kolmanda liiga),kuid muudeti pühapäeva õhtuseks.Ilmselt Piir&Co õhutusel.Olen varem hästi palju kokku puutunud vanameister Uunoga ja temal oli ikka vaja kogu see aeg mänguaegu muuta,kui nendega mäng.Ta vana kaval rebane,niisama ilma meesteta, tulle ei hüppa.
                              Niiet,see on just äsja ebameeldivaks muudetud mänguaeg ja enam pole parata.Enne oleks ilusti klappind.

                              Minu teada pole Hr.Piir enam selle teami juures tegev ja teda süüdistada oleks alusetu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Eugen Vaata postitust
                                Minu teada pole Hr.Piir enam selle teami juures tegev ja teda süüdistada oleks alustetu.
                                Õigus sul, Hr Piir lahkus RSK Kuuse treeneri postilt peale eelmise hooaja lõppu planeeritud pensionit veetma ja selleks sai nüüd mängivtreener Kalmar Liiv. Laupäevased mänguajad olid poistele alati ebameeldivad olnud osalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X