320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Põhi 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Olympic-Tondi 1-4
    Masendav vile (õigemini selle puudumine)
    Ei süüdista Tondi poisse aga kohtunik oleks võinud laksatused kanna pihta ammu ära vilistada, oleks olemata olnud ka Olympicu punane mida ka kohtunik valesti tõlgendas. Kui mängija ikka paugu saab ja lonkab aga kollast ei järgne ja siis teeb näitliku löögi nagu vastane tegi ja saab selle eest punase?
    Kohtunik andis ka "edu" kui pärast viga keskel pall nurka veeres ja meie mees üksi kahe kaistja vastu oli. Mis kuradi edu see on?
    Ma saan aru, et noored kohtunikud püüavad hirmsasti aga kas nende mängu ei võiks keegi liidu omadest jälgida. Nüüd võivad tra teab millised tagajärjed sellel olla...
    Nähes antud situatsiooni ca 20 m pealt, siis eemalt jäi mulje, et tegi löögi vastasmängija suunas, mille peale arvasin, et kaart tuleb. Sellele eelnes viga, mille puhul tundus Olympicu mängija kukkumine hilinenud ehkki kontakt oli.

    Kommentaar


      tegelikult seda kontakti kohtunikule imiteeriski,mismoodi talle viga tehti,isegi s6nadega r22kis juurde...ja "selgituse" eest sai punase,sest kohtunik arvas,et l66gi2hvardus...otse punane oli liig,m6lemad oleks kollase pidanud saama.
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        Selgituseks punase kaardi kohta -

        intsidendile eelnenud momendis vilistasin tehtud vea tõttu küljejoone juurest karistuslöögi Olympicu kasuks, olles ise olukorrast piisavalt kaugel, ent samas ka piisavalt lähedal, et viga näha. Liikusin situatsioonile lähemale ning seejärel nägin, kuidas Olympicu mängija #22 tegi talle vea teinud vastasmängija suunas selja tagant jalaga löögiliigutuse ilma füüsilise kontaktita. Kuna taoline tegevus on karistatav punase kaardiga, siis nii ka tegin.

        Vabandust, et "ma näitasin talle, mida ta mulle tegi", võid, vabandust väljenduse pärast, rääkida oma nooremale vennale vms.

        Jah, tõsi, mängija võis tõepoolest nii teha, kuid mina nägin olukorda nii ning käitusin ka reeglitest johtuvalt.

        Siit ka kõikidele mängijatele südamele - vigu, mida teie vastu tehti, imiteerige pärast mängu, mitte selle ajal.

        Ülejäänud situatsioonide koha pealt, mida marcello, kes lubamatult valel pool platsi viibis ning lahkumispalvet eiras, välja tõi, ütlen vaid et nii palju, kui on inimesi, on ka arvamusi ja nägemusi.

        Olympic - Tondi mängu kohtunik

        Kommentaar


          Algselt postitas marcello Vaata postitust
          Kohtunik andis ka "edu" kui pärast viga keskel pall nurka veeres ja meie mees üksi kahe kaistja vastu oli. Mis kuradi edu see on?
          taoliseid olukordi olen isegi täheldanud päris palju madalamate liigade mängudes.. kui ikka pärast ühele mängijale vea tegemist jääb teine mängija 4 kaitsja vastu, siis see pole mingi "edu", võiks ikka sellisel juhul need vead ära võtta!

          Kommentaar


            Algselt postitas 17 Vaata postitust
            Kuna taoline tegevus on karistatav punase kaardiga, siis nii ka tegin.
            suht kuiv lähenemine! III-IV liiga tasemel võiks ikka sellised kuivadigasolukorrasigahinnagareeglitjärgivadvinnil isedkohtunikud mitte vilistada. ka kohtunikutöösse võiksid suhtuda loovalt ja tõesti kui vajadust pole siis see punane andmata jätta. see on ju mudaliiga lõppeks.

            Kommentaar


              Algselt postitas ertz Vaata postitust
              suht kuiv lähenemine! III-IV liiga tasemel võiks ikka sellised kuivadigasolukorrasigahinnagareeglitjärgivadvinnil isedkohtunikud mitte vilistada. ka kohtunikutöösse võiksid suhtuda loovalt ja tõesti kui vajadust pole siis see punane andmata jätta. see on ju mudaliiga lõppeks.
              Reeglid on reeglid ja nad on kõigi jaoks ühesugused, kuni erandeid tehtud ei ole ja neid tuleb järgida, ei ole vahet, kas sa mängid Meistriliigas või antud juhul kolmandas. Kui reeglid ei meeldi, oled valinud vale ala.

              Lisaks - mudaliigaks ma seda nüüd küll ei nimetaks. Isegi imestasin, et Tondi lükkas kolmanda liiga kohta ikka väga ilusasti ja ega Olympicu tasegi kehv ei olnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                Reeglid on reeglid ja nad on kõigi jaoks ühesugused, kuni erandeid tehtud ei ole ja neid tuleb järgida, ei ole vahet, kas sa mängid Meistriliigas või antud juhul kolmandas. Kui reeglid ei meeldi, oled valinud vale ala.
                Mina üks Olympicu mängijatest, kes selles mängus platsil viibis (kahjuks küll see, kes just kõige säravamalt ei esinenud). Olles selle ära öelnud, on minu arvamus, et vile oli täitsa ok. Misiganes vead või ebatäpsused viles olla võisid (mingil määral võib neid ju absoluutselt igast mängust leida), langesid need 50/50 mõlemale poolele ning nuriseda pole põhjust. Mis aga pani mind seda kirja kirjutama, on ülaltsiteeritud lõik - reeglid on reeglid ja kuuluvad täitmisele. 100% õige jutt. Alati on rahvast, kes soovib mingisugust "reeglite interpreteerimist" vastavalt liiga numbrile või muud sellist kahtlast tegevust. See on ebaõige. Ainus viis, kuidas mingitki stabiilsust ja ennustatavust saavutada reeglite järgimisel, on see, kui kohtunik järgib tuima pilguga seda, mis reeglites kirjas. Enamjaolt on asjad must-valgel kirjas ja vaidlusi olla ei tohiks. Muidugi jääb õiguse mõistmisel alati ruumi ka kohtuniku subjektiivsetele hinnangutele. Kuid on selge, et niipalju kui võimalik, peaks kohtunik enda tegevuses juhinduma ikka kirjapandud reeglitest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas 17 Vaata postitust
                  Selgituseks punase kaardi kohta -

                  intsidendile eelnenud momendis vilistasin tehtud vea tõttu küljejoone juurest karistuslöögi Olympicu kasuks, olles ise olukorrast piisavalt kaugel, ent samas ka piisavalt lähedal, et viga näha. Liikusin situatsioonile lähemale ning seejärel nägin, kuidas Olympicu mängija #22 tegi talle vea teinud vastasmängija suunas selja tagant jalaga löögiliigutuse ilma füüsilise kontaktita. Kuna taoline tegevus on karistatav punase kaardiga, siis nii ka tegin.

                  Vabandust, et "ma näitasin talle, mida ta mulle tegi", võid, vabandust väljenduse pärast, rääkida oma nooremale vennale vms.

                  Jah, tõsi, mängija võis tõepoolest nii teha, kuid mina nägin olukorda nii ning käitusin ka reeglitest johtuvalt.

                  Siit ka kõikidele mängijatele südamele - vigu, mida teie vastu tehti, imiteerige pärast mängu, mitte selle ajal.

                  Ülejäänud situatsioonide koha pealt, mida marcello, kes lubamatult valel pool platsi viibis ning lahkumispalvet eiras, välja tõi, ütlen vaid et nii palju, kui on inimesi, on ka arvamusi ja nägemusi.

                  Olympic - Tondi mängu kohtunik
                  Aga enne punase kaardi olukorda oleks pidanud andma kollase kaardi tondi mängijale tagant jalgadesse sõitmise pärast!!! Sellistes olukordades võib saada korraliku vigastuse!!! Taolises olukorras mängides karikat Soccernetiga sai üks meie mees korraliku vigastuse!!!

                  Kommentaar


                    Kaitseliit/kalev II - Ajax Veteranid 2:0(1:0)
                    fc pohmell

                    Kommentaar


                      Saue - Kuuse 9:3
                      winners never quit, quiters never win!

                      Kommentaar


                        Lival Sport - FC olympic 0-1 PS: olympic mängis terve mängu 9kesi!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ralf85 Vaata postitust
                          Lival Sport - FC olympic 0-1 PS: olympic mängis terve mängu 9kesi!!!
                          wtf uskumatu aga tubli.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zigull182 Vaata postitust
                            Saue - Kuuse 9:3
                            tegelt oli ikka Saue 3-9 Kuuse

                            Kommentaar


                              Algselt postitas gTc Vaata postitust
                              tegelt oli ikka Saue 3-9 Kuuse
                              assa rsk.. palju sannu lõi seekord?

                              Kommentaar


                                2 või 3 ei teagi täpselt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X