320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4. liiga lõuna alagrupp aastal 2002

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Niipalju kui mina tean, pidi seal Järva-Jaanis olema väljaku laiuseks oma 25meetrt ning üks nurk kruusa peal. Garry, tead sa lähemalt? Meeskond ise on ikka väga noor, vanemad mehed 19-20. Enamus 85-86 sünd. Neil on paar-kolm head mängiijat ninig sees on nad seepärast head. Väljas on aga mehi vaja 11 ja seal nad küll ei tohiks erilist ohtu endast kujutada. Treeneriks on neil vist vana vunts Viktor Mets kui ma ei eksi.

    Kommentaar


      #47
      Järva-Jaani väljakut ma mõõtnud pole, kuid mõõtmed on vahemikus 25-30 x 60-70m! Audiväljavisked kujutavad näiteks hulga suuremat ohtu kui nurgalöögid! Nende tiimist nii palju, et enamus neist on jah 85-86.a. sündinud poisid, kuid on ka kolm-neli vanemat. Paar neist mängis ka eelmisel aastal Paide JK eest II liigas - nemad on ka tiimi põhitegijad! Kuulsin et nad pidid ka Flora süsteemist paar meest tugevduseks juurde saama! Sees on nad tõesti head, aga eks näha, mis nad endast väljas "suurel väljakul" kujutavad...

      Kommentaar


        #48
        Kus ise Rix mängid? Paistad asjaga päris kursis olevat - oled kõvasti maad uurinud??

        Kommentaar


          #49
          No mis siin ikka, nuriseda ju võib väljaku üle, ega meie süüdi pole. Mängida saab ja ma loodan, et iga meeskond suudab selle ühe mängu üle elada
          ______________________
          Born to win

          Kommentaar


            #50
            mis komejant on?!?

            Kle Garry ega te enda karjamaa kah parem asi pole Meil kannatab veel mängida, Roosna-Alliku staadion ju 75 kraadise nurga all...seel kes allamäge mängib, sellel veab Ja sügisel ei saa seal üldse ju mängida...kombainid tulevad vilja koristama...Nii et ära kräunu kutsikas!
            Z

            Kommentaar


              #51
              Kuule qoop, ainus kutsikas siin oled sina. Sinu valmisolekut suhtlemiseks teistega (ja üleüldist vaimset taset) näitab tõik, et sa oled siin foorumis ainus, kes paneb teistele nimesi. Peale selle oled sa lihtsalt loll ka veel, sest sa ei suuda eristada 75kraadist nurka ja mõningast maapinna eritasasust (mitte ühesunalist!!!). Arvan, et se ei ole õige koht teistaga nääklemiseks ja oma vaimusünnitiste esitlemiseks. Ehk teisisõnu, tatikas kui midagi tarka ei tule ole parem vait! (Aga kui sul on midagi isiklikku Garry vastu, siis ma arvan, et tal ei ole midagi sinuga kohtumise vastu).
              Aga mitte lapsehoidjat ei tahtnud ma siinkohal mängida, vaid hoopis öelda välja oma arvamuse selles Järva-Jaani staadioni ümber käivas probleemis. On ilmselge, et see staadion ei mahu jalgpallireeglistikus paika pandud mõõtmetesse (90-120m*45-90m). Aga EJL teeb Eesti MV madalamates liigades seoses staadionitega suuri mööndusi. On päris palju väljakuid, mis ei sobi ühel või teisel põhjusel tegelikult jalgpallimänguks. Näiteks olevat ühel saarel olnud kestet staadioni kasvamas puu. Hiiumaal on jälle üka staadion liiga pikk (oma 140 meetrit). Sarnaseid antud Jaani staadioniga on mitmeid: Jüri staadion, mis on enam-vähem sama pikk, aga laiem; Võhma staadion, mille väiksuse ümber on ka mitu head aastat poleemikat tekitatud. Antud juhul on aga minu arvates tegemist lihtsalt meeskonna mängijate ja asjaajajate mugavuse ja kokkuhoiuga, sest ümberkaudsetes kohtades on olemas korralikud staadionid. Näiteks on Koerus olemas ideaalne staadion, vaid 12 kilomeetri kaugusel. Veel on ümberkaudestes kohtades (Ambla, Jäneda jne.) olemas täiesti tasemel mängupaigad. Kui meie alustasime liigas mängimist (Meie= Roosna-Alliku) oli koduplats meil 30 kilomeetri kaugusel Amblas. Sellel ajal kui me seal mängisime saime oma platsi enam-vähem mängukorda. Seda teed soovitan ma ka minna Järva-Jaanil, mängiga algul mujal ja sellel ajal tehke plats laiemaks ja pikemaks, sest kui suvel mängitakse sel peal 22 mehega + maakonna mängud ei ole meil samal ajal järgmisel aastal enam midagi rääkida. Te lihtsalt ei saa sael enam ise ka mängida. Ootan edaspidigi asjalikke kommentaaride siia foorumisse lisandumist ning igasugust asjalikku infot meeskondade kohta, aga arvan, et täiskasvanum enamus selle foorumi külastajaist on nõus, et tavalist tattide kraaklemist ja poosetamist ei ole siia vaja.


              Kõigile head hooaja algust soovides Dennis



              Kommentaar


                #52
                see Tamm on saaremaal -päris kena vaatepilt
                kyhr

                Kommentaar


                  #53
                  Dennis pani ikka hästi. Pole nagu väga näinud, et keegi nii pikki lugusid siia viitsib kirjutada. Igatahes tubli!!!

                  Kommentaar


                    #54
                    Lihtsalt närvi ajab, kui pannakse mingit saasta, mis ei vasta tõele! 25m on staadion raudselt laiem ning 8+1...no ma ei tea, kust Garry selle võttis, igatahes 9+1 mängib ilusti välja
                    Z

                    Kommentaar


                      #55
                      Veel J-Jaanist

                      Jaani väljakust peaks eraldi teema vist tegema. Ei tegelt asi on nii et jaani väljaku laius on 40 m, ise mõõtnud kusjuures ja pikkuseks tiba üle 80. Arvan et kedagi ära ei tapa. Ja suvel mängiti seal 9+1, mitte 8+1.
                      Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

                      Kommentaar


                        #56
                        Vähemalt mõni vend on asjaga kursis
                        Z

                        Kommentaar


                          #57
                          Sul goop tuleb vist dennisega suvel seda probleemi arutada , st Järva -Jaani vs Roosna-Alliku derby või mis???
                          299195

                          Kommentaar


                            #58
                            8+1 või 9+1 - seal pole erilist vahet, sest Eesti MV-l peab ikkagi 10+1 meest väljakul olema. Seal ei tehta teile mööndusi nagu Järvamaa MV-l. Aga 10+1 on seal ju liig mis liig!?

                            Kommentaar


                              #59
                              Nii. Ütleks ka paar sõna sekka. qoop,kes iganes sa oled kas sa ise aru ei saa, et kui sa siin mölised teiste kallal ja näitad kui kõva mees sa oled siis sellega vaadatakse kohe, et meie meeskond(JJaani) ongi mingi hellitatud pubekate kari, kelle ainus oskus on vastastele midagi rõvedat öelda. Tahad sõima neid kudagi muud moodi aga ära selleks Jaani tiimi nime palun kasuta eks...õpi olema...

                              Staadion ju kiita pole, üle 25m on ta lai küll kindlasti aga auti värava alla visata pole ju ka tegelikult mingi raskus eks. Pealegi kui me edasi tahaks jõuda peaks nii ehk naa parem staadion olema, sest 11 meest seal peal on liiast. Aga samas, jah, pole see kuskilt otsast meie süü, kuna ma ei kujuta ette mis raha eest ehitataks uus staadion või kus me mängima peaks. aga mängida tahaks ikka ju..

                              Teine asi, mis ma teada tahtsin, on see, et Garry siin rääkis mingitest Flora süsteemi tüüpidest, kes pidid meile lisanduma.. huvitav oleks teada, kes need on ka? Enamik meist on sündinud vast ikka 84-82 ma pakun..(qoop arvatavasti palju hilem )

                              Tulemustest niipalju, et selleks võib siia ju ühe teema teha(oli ka eelmisel aastal), aga mingi variant võiks olla ka soccerneti kodulehekülg, kui leiduks piisavalt inimesi, kes viitsiksid mängu lõppedes mõnele adminnile näiteks helistada või mailida..

                              Küsimus kodanikele smith, INCE & rix - millist meeskonda te ise esindate?

                              Oleksi nagu kõik selleks korraks.. ahjaa, üks asi tuli veel meelde:
                              by Garry

                              aga eks näha, mis nad endast väljas "suurel väljakul" kujutavad...
                              eelmisel hooajal järvama liigas kujutasime teile 2:1 kaotust kui ma ei eksi ega ainult väljak ei mängi, tingimused ju võrdsed...
                              Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                              Kommentaar


                                #60
                                ma FC ELVA 2-sest võiskonnast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X