320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kohtunikud madalamates liigades

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Andrei12ka Vaata postitust
    Tore et see teema on leidnud nii palju kõnepinda. Ja veel toredam on see et üsna palju huvitavaid ettepanekuid on siin tehtud ja seda inimeste poolt kes on südamega huvitatud Eesti jalgpalli arengust, mis siis et madalamate liigade tasemel. Usun et varsti saab teha ka mõned kokkuvõtted.

    Küll aga proovime endiselt hoida seda liini et äramärkimist on väärt ikka need kohtunikud kes on enda hea tööga silma paistnud. Ja need kes mediteerivad platsil ei vääri meie tähelepanu.
    Positiivse poole pealt voiks mainida,et uldiselt on kohtunike tase (koos mangijate omaga) 10 viimase aasta jooksul margatavalt tousnud.Enamus prohmakaid parineb uutelt tulijatelt(moned vanad lohed kah sekka) ,aga palju on ka tublisid-kiiduvaart, teotahtelisi edasipurgijaid kohtunikke.

    Maareni-taolisi naisi voiks samuti rohkem olla,oleks lobusam see mang,mitte nii tosine.
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      #47
      ma arvan et need uued 22rekohtunikud v6iksid alustada 4 liigast aga v2iksema raha eest muidugi. no 2 liigasse neid kyll panna ei saa...seda mis nad seal teevad, on t2ielik tsirkus.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
        Maareni-taolisi naisi voiks samuti rohkem olla,oleks lobusam see mang,mitte nii tosine.

        Paraku me Maarenit enam juunist Eestis vilistamas ei näe , aga loodus teatavasti tühja kohta ei salli. Pille Raadik ja Reelika Turi on need kaks noort naisterahvast, keda Maaren enda esemele rahuliku südamega saab jätta.
        299195

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas INCE Vaata postitust
          Paraku me Maarenit enam juunist Eestis vilistamas ei näe , aga loodus teatavasti tühja kohta ei salli. Pille Raadik ja Reelika Turi on need kaks noort naisterahvast, keda Maaren enda esemele rahuliku südamega saab jätta.
          no maaren pole vist sellel hooajal üldse enam vilistanud?
          How do you make a Gunners fan run?
          Build a job centre!

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas kaarmann Vaata postitust
            no maaren pole vist sellel hooajal üldse enam vilistanud?

            ... mis ei tähenda, et ta poleks oma järeltulijate koolitamisega tegelenud. Ja vähemalt Balti turniiril tegutses veel äärekohtunikuna.
            299195

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
              ma arvan et need uued 22rekohtunikud v6iksid alustada 4 liigast aga v2iksema raha eest muidugi. no 2 liigasse neid kyll panna ei saa...seda mis nad seal teevad, on t2ielik tsirkus.
              Kle kust sa pärit oled?4.liiga ei ole äärel kedagi ja ilmselt ei hakkagi olema

              Kommentaar


                #52
                Ta mõtles väljakukohtunikena ilmselt.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
                  ma arvan et need uued 22rekohtunikud v6iksid alustada 4 liigast aga v2iksema raha eest muidugi. no 2 liigasse neid kyll panna ei saa...seda mis nad seal teevad, on t2ielik tsirkus.
                  kle ole normaalne, sa tahad need tüübid kes II liigas äärel hakkama ei saa panna vilistama IV liigat ??? kui äärel hakkama ei saa, siis mis nad platsil veel teevad ?
                  sigpicSuure-Jaani United

                  Kommentaar


                    #54
                    Mina sain temast nii aru, et panna ka kolmandas-neljandas liigas piirikohtunikud väiksema tasu eest ning siis rakendada neid, kes alles alustavad.

                    Kommentaar


                      #55
                      Palju kolmandas-neljandas väljakukohtunik ühe mängu teenindamise eest raha saab? 300? Ja joonele makstaks siis 150? 200? Entusiasm peab päris kõva olema.
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas dareth Vaata postitust
                        Palju kolmandas-neljandas väljakukohtunik ühe mängu teenindamise eest raha saab? 300? Ja joonele makstaks siis 150? 200? Entusiasm peab päris kõva olema.
                        Praegu saab madalamas liigas platsikohtunik 400 .-
                        Trummi JK nr. 85
                        keskkaitsja

                        de gustibus non est disputandum

                        Kommentaar


                          #57
                          Naiivne on arvata, et keegi viitsib madalamas liigas veel väiksema raha eest kuskil tööd teha. Kohtunikel on ka oma elu, mida nad elada tahavad ja kohtunikuamet on üks hobidest teiste kõrval ja varjus pigem.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas solskjaer Vaata postitust
                            Praegu saab madalamas liigas platsikohtunik 400 .-
                            Saavad nad selle reaalselt kätte ka w antakse neile koondise mängude pileteid nii nagu see kunagi käis

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas masturr Vaata postitust
                              Saavad nad selle reaalselt kätte ka w antakse neile koondise mängude pileteid nii nagu see kunagi käis

                              Eksi ikka saavad reaalselt kätte
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                #60
                                kas te ei n2i mida ma kirjutan w?

                                ma r22gin seda et need klounid v6iksid alustada 3-4 liigas 22re peal...kuid meie kahjuks nendes liigades ei ole piirikohtunike...aga v6iksid olla. et uued tulijad saaksid seal harjutada JOONE PEAL

                                Kommentaar

                                Working...
                                X