320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOOAEG 2002

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Ei ole minu rida. Ma olen kogu aeg aia taga koolis ja v2lja ei p22se. V2hemalt n2dala sees. Ja tema ei p22se sisse ilmselt.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      #47
      Kuskil noorte kurjategijate koolis käid?

      Kommentaar


        #48
        selle 'kooli' nimi on midagi "institution for juvenile delinquents" eksju :P

        Kommentaar


          #49
          Vhaatha khui tharrghad inimesedh shiin on! Theie khindlasthi lhoethe vh2ga phalju!
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #50
            Orginally posted by Jaan

            Vhaatha khui tharrghad inimesedh shiin on! Theie khindlasthi lhoethe vh2ga phalju!
            mis keeledefekt sul tuli ? ja ega ma lugematusega saa tõesti kiidelda

            Kommentaar


              #51
              Kas see ongi see tuntud kodu-Eesti huumor?
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #52
                ma ei leia selles midagi naljakat, et ma imbetsill POLE (ma muide ei arva sinu kohta midagi halvasti,niisama norisin..jyrka mõjub halvasti). said usas mingisse erakooli sisse, oled tubli mees.
                respect

                Kommentaar


                  #53
                  Mis molised?

                  Kommentaar


                    #54
                    Noo, mehed. Siin ma oletan, et m6ni mees tahtis nalja visata, m6ne teise mehe kohta ei tea. Mis tuli v2lja? V2hemalt yks nendest sai kellegi peale pahaseks? Kelle peale? Vastust teab vaid tuul...
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #55
                      Kurat! Faunal läheb küll raskeks, pakun , et pääle paari võidu ja viigi tulevad ülejäänud mängudest kaotused ja oma tsooni viimane koht a la Paide JK möödunud aastal.
                      299195

                      Kommentaar

                      Working...
                      X