320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II liiga Lääs/Lõuna 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas gamer Vaata postitust
    Ära ei tasu unustada ka Kalevile andmata jäänud penaltit käega mängu eest karistusalas.
    Kuule idikas ära ei tasu unustada ühte Sk10 lugemata väravat ja Pärnu esimest suluseisust löödud väravat, mõtlesin et hoian moka vakka, aga sellised idioodid ajavad lihtsalt keema. Pärnu väga tubli sats ja edu edaspidiseks neile.

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas kukknahk1 Vaata postitust
      Kuule idikas ära ei tasu unustada ühte Sk10 lugemata väravat ja Pärnu esimest suluseisust löödud väravat, mõtlesin et hoian moka vakka, aga sellised idioodid ajavad lihtsalt keema. Pärnu väga tubli sats ja edu edaspidiseks neile.
      nuta mulle jõgi

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
        nuta mulle jõgi
        ? Vähem alkoholi.

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas kukknahk1 Vaata postitust
          ? Vähem alkoholi.
          Kindlasti vähem, kui paljudel.
          Äärmiselt kurb on näha, et elu on nii ebaõiglane. Sport samuti.
          Nuta mulle jõgi selle puhul.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
            JK Viljandi Tulevik II - Türi 3:3

            esimesel poolajal ei suutnud türi vist ühtegi täpset söötu anda. Huvtav meeskond, kus keskaitse peksab palli ette ja kiired ründajad jooksevad nagu koerad kondi järele. aga suudsid 3:3 viigi saada (läksid nad 0:2 kaotuseseisust 3:2 juhtima.... aga jep huvitav meeskond see türi oma olenematu tehnikaga
            Iga su postitus on viljandi meeskonna poolt, katsu oma (maiteagi mis värvi) prillid eest võtta ja siis kommenteerida mänge... Kui jäi 3-3 seis siis järelikult oli Türi ründajatel piisavalt tehnikat ja kiirust et lüüa mängus 3 väravat.
            FC Otepää II

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
              JK Viljandi Tulevik II - Türi 3:3


              esimesel poolajal ei suutnud türi vist ühtegi täpset söötu anda. Huvtav meeskond, kus keskaitse peksab palli ette ja kiired ründajad jooksevad nagu koerad kondi järele. aga suudsid 3:3 viigi saada (läksid nad 0:2 kaotuseseisust 3:2 juhtima.... aga jep huvitav meeskond see türi oma olenematu tehnikaga
              Tohman.

              Päris sitt kaitse ju viljandil, et kaheväravalise eduseisu käest annavad või mis? Ja ega see poolkaitsegi siis vast palju parem polnud. Türi meeste ees aga müts maha, et suutsid jalgpallipealinna võita oma olematu tehnika & kondinäljaga.
              Kui pöörame pilgu ajalukku & meenutame noorteliigat, siis ega sinagi Viljandi meeskonna äärepoolikus just kõige teravam pliiats polnud oma kiiruse & tehnikaga, Meelis.
              Aeg-ajalt peksab vahelduvvoolu genekasse.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas karliito Vaata postitust
                no seda olukorda ei näinud täpselt, kuna olin platsi keskel sel hetkel, aga midagi seal oli olnud jh
                Ja kui ei näinud, pole põhjust tuututada.
                Kohtunike valik oli seekord väga hea - väljakumees ok, liputajad Mounty Pythonist. Kontrast tulnud värava sulg oli ka siuke poolkõva, ka meie kogenud kaitseliin oli vähekse üllatunud, et ilmselt pandi väljakutuled liiga hilja põlema
                Mäng oli hea ja ma arvan, et tõi mõlemale poolele tarkust juurde

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Lex2 Vaata postitust
                  Ja kui ei näinud, pole põhjust tuututada.
                  Kohtunike valik oli seekord väga hea - väljakumees ok, liputajad Mounty Pythonist. Kontrast tulnud värava sulg oli ka siuke poolkõva, ka meie kogenud kaitseliin oli vähekse üllatunud, et ilmselt pandi väljakutuled liiga hilja põlema
                  Mäng oli hea ja ma arvan, et tõi mõlemale poolele tarkust juurde
                  mina pole väitnudki et seal penalti olukord oli ja mis puutub teie arvestamata väravasse, siis oli hetk enne seda suluseis teil siiski nõustun, mäng oli hea

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas eddie Vaata postitust
                    Tohman.

                    Päris sitt kaitse ju viljandil, et kaheväravalise eduseisu käest annavad või mis? Ja ega see poolkaitsegi siis vast palju parem polnud. Türi meeste ees aga müts maha, et suutsid jalgpallipealinna võita oma olematu tehnika & kondinäljaga.
                    Kui pöörame pilgu ajalukku & meenutame noorteliigat, siis ega sinagi Viljandi meeskonna äärepoolikus just kõige teravam pliiats polnud oma kiiruse & tehnikaga, Meelis.
                    Mainiks ka selle ära,et Viljandil oli poolvõistkonnast IV liiga Lõuna tsooni sats,ehk siis JK Liverpool Pub mängijad ja Tyri hakaks väravaid lööma kui vigastada sai üks Liverpool Pub ÄÄREKAITSETEST,kes pidi väljakult lahkuma.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eddie Vaata postitust
                      Tohman.

                      Päris sitt kaitse ju viljandil, et kaheväravalise eduseisu käest annavad või mis? Ja ega see poolkaitsegi siis vast palju parem polnud. Türi meeste ees aga müts maha, et suutsid jalgpallipealinna võita oma olematu tehnika & kondinäljaga.
                      Kui pöörame pilgu ajalukku & meenutame noorteliigat, siis ega sinagi Viljandi meeskonna äärepoolikus just kõige teravam pliiats polnud oma kiiruse & tehnikaga, Meelis.
                      No kui keskkaitses on üks nn kogenud mängija , kelle eksimustest tuleb kaks väravat , ja ülejäänud kaitsemängijad 93+ poisid, siis olid nad niigi head , et türi jookuspoisse kinni pidasid. Vabandusi oleks siin igast( kaks varu, vigastus jne) aga see pohh.
                      Lihtsalt pull mänguplaan , kui pikem kiilakas keskkaitses peksab niikõvasti palli ette, ja siis sprinterpoisid vudivad järgi.
                      Aga ok , türi võitles hästi , eriti teistel poolajal.
                      Ja veel ajaloost , siis ega mina mingi jalgpallur polegi olnud, ehk tunnen ka ära need, kes erilised pallurid pole, arvatagi keda ma siin mõelda võin.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                        Aga ok , türi võitles hästi , eriti teistel poolajal.
                        Ja veel ajaloost , siis ega mina mingi jalgpallur polegi olnud, ehk tunnen ka ära need, kes erilised pallurid pole, arvatagi keda ma siin mõelda võin.
                        Jutt kõik õige, aga lihtsalt saad ju isegi aru, et päris nii pole ka mõtet kõiki / kõike maha teha. Enda kohta vaevalt, et selliseid väljendeid kasutaks. Aga lõpp OT'le.
                        Aeg-ajalt peksab vahelduvvoolu genekasse.

                        Kommentaar


                          Vaprus II - Rummu 1:1 (0:1)

                          Kommentaar


                            Sörve - Võru 0:1

                            Kommentaar


                              Sörve Jk - Võru JK 0-1 (0-1).
                              Esimene poolaeg oli ehk kerge võrulaste surve. Teisel poolajal puhastasid nad rohkem oma väljaku poolt...Sõrvel ühtegi otsest värava võimalust polnudki.

                              Kommentaar


                                kuidagi vähe komentaare mängude käigu kohta kas kevad väsimus kõigil, oleks huvitav ju lugeda!!!üles kutse kõigile!!! ainult skoore võime ju jalkaliidu kodukalt ka vaadata!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X