320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II liiga Lääs/Lõuna 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karliito Vaata postitust
    Tartu SK10 - Pärnu Kalevi SK
    1 - 3 (0 - 1)

    Pärnu väravad kauglöökidest, kõik 20-25m pealt. Tartu värav läbijooksule antud söödust. Meie kaitse eksis veidi arvates et tekitab suluseisu, kuid äärekaitsja kattis ära ning 1-1le minejal polnud probleemi väravaks olukord realiseerida. Seisul 1-2 sai Tartu poiss punase kaardi. Olukordi oli mõlemale poole, õnn soosis täna siiski meid
    See oli tõesti õnn,olles eelnevalt näinud teie mänge.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      08.08.2010 12:00 Türi Ganvix JK Viljandi JK Tulevik II 9 : 0

      Tulevik II mängis 10-kesi
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
        See oli tõesti õnn,olles eelnevalt näinud teie mänge.
        Pärnu oli lihtsalt parem.

        Kommentaar


          HÜJK Emmaste: Tartu Tammeka II 2:0 (1:0) kokkuvõte tulekul!
          www.emmaste.com

          Kommentaar


            Tubli Eero, oled olnud ustav kasutaja meie foorumis

            Kommentaar


              Tarvastu tuleb hirmsa hooga sealt tagant ma vaatan. Krt meil nendega Lõvikoopas mäng ka ees!!!! Kõik, kes vähegi viitsivad olete oodatud neljapäev 17:30 Punase tänava kunstmurustaadionile Tallina Atletik ja HÜJK Emmaste VKV poolfinaalile kaasa elama. Ergutame ikka II liiga Lääs\Lõuna satsi finaali!!!
              www.emmaste.com

              Kommentaar


                Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
                Tubli Eero, oled olnud ustav kasutaja meie foorumis

                Tänan

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                  See oli tõesti õnn,olles eelnevalt näinud teie mänge.
                  et siis, 2 mängu mida sa näiinud oled on Viljandi ning Tarvastu mäng ? ühel korral olid sina yks nendest lipumeestest ning teine kord pealtvaatajana? Ei tea nyd, kas 3 mängu mis on seni hooajal pe*** läinud ning 2 mida sina oled juhtunud vaatama/teenindama tähendavad just nii väga et see mäng oli meeletult õnnega tegemist, hästi, tubli oled, 5+, istu ja pai ka veel takka otsa

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karliito Vaata postitust
                    et siis, 2 mängu mida sa näiinud oled on Viljandi ning Tarvastu mäng ? ühel korral olid sina yks nendest lipumeestest ning teine kord pealtvaatajana? Ei tea nyd, kas 3 mängu mis on seni hooajal pe*** läinud ning 2 mida sina oled juhtunud vaatama/teenindama tähendavad just nii väga et see mäng oli meeletult õnnega tegemist, hästi, tubli oled, 5+, istu ja pai ka veel takka otsa
                    Olen ikka rohkem kui kaks mängu,aga see selleks
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar




                      TERE TULEMAST!!!
                      www.emmaste.com

                      Kommentaar


                        Kala on plakati peal: Emmaste ja Nõmme mäng peaks 22. august kell 17:00 olema, mitte 14:00. Või on midagi vahepeal veel muudetud?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Roll Vaata postitust
                          Kala on plakati peal: Emmaste ja Nõmme mäng peaks 22. august kell 17:00 olema, mitte 14:00. Või on midagi vahepeal veel muudetud?
                          Õige tähelepanek roll. Mäng on ikka 17:00 ja kui midagi muuta tahetakse küll siis võetakse teiega ühendust.
                          www.emmaste.com

                          Kommentaar


                            EeroE

                            EeroE postituste arv on 4,294,967,295. Kasutaja on loodud selle aasta juulis, mis teeb maksimaalselt 44 päeva kasutamise aega, mis omakorda annab tulemuseks ca 1130 postitust sekundis.
                            Kui oletame, et EeroE oleks juba 10 aastat soccerneti foorumi kasutaja, siis postituste arv jagatuna ajaga, saame tulemuseks 13,6 postitust sekundis.
                            Siin on Igor Volkel uurimist.

                            Kommentaar


                              FC Tarvastu 4:0 Sörve JK

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                                FC Tarvastu 4:0 Sörve JK
                                Tartu-*Tammeka- Sk 10 mängus Tammeka all registreeritud mängijat Alar Alve küll ei näinud, kas keegi oskab vastata?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X