320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II liiga Ida/Põhi 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    3. voor
    FC M.C. Tallinn 2 2 Ajax II

    Tallinna FC Ararat-TTÜ 3 2 Atletik

    FC Puuma 6 2 Tabsalu PK

    Raasiku FC Joker 5 2 Tallinna Kalev II

    Kohtla-Järve JK Alko 3 1 Dunamo

    Nõmme JK Kalju II 2 4 Toompea

    JK Kaitseliit Kalev 3 2 Velldoris

    Kommentaar


      #62
      Ma arvan, et FC Puuma v Tabasalu PK 6:0, kuna Haavistu on vigane, muidu pakuks 10:0. Mängupilt Dünamoga oli uimane, I poolaeg oli Dünamol võimalus ette minna 2:0, aga lihtsalt ei löödud ära. Ma arvan, et järgminr mäng mängivad Tiiduse hoolealused paremini.
      Raasiku FC Joker 2 v Tallinna Kalev II 3, ma arvan, et Jokeril ei ole enam võimalus lihtsalt füüsisega vastasest üle olla. Ma arvan, et kohtumine Kaleviga näitab, et kas nad on I liiga pretendendid või ei. Samas nende 3 punkti tühistamine annab eelise FC Puumale.
      Nõmme JK Kalju II 1 v Toompea 3, ma arvan, et Tallinna häbi ei suuda midagi korda saata. Pangu sinna tiimi keda iganes, need välismaalased lihtsalt ei oska mängida. Kui Nõmmel II ei ole mängiaid siis laenaku oma III satsist, aga klounid võiks koju saata.

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas kapten Vaata postitust
        Ma arvan, et FC Puuma v Tabasalu PK 6:0, kuna Haavistu on vigane, muidu pakuks 10:0. Mängupilt Dünamoga oli uimane, I poolaeg oli Dünamol võimalus ette minna 2:0, aga lihtsalt ei löödud ära. Ma arvan, et järgminr mäng mängivad Tiiduse hoolealused paremini.
        Raasiku FC Joker 2 v Tallinna Kalev II 3, ma arvan, et Jokeril ei ole enam võimalus lihtsalt füüsisega vastasest üle olla. Ma arvan, et kohtumine Kaleviga näitab, et kas nad on I liiga pretendendid või ei. Samas nende 3 punkti tühistamine annab eelise FC Puumale.
        Nõmme JK Kalju II 1 v Toompea 3, ma arvan, et Tallinna häbi ei suuda midagi korda saata. Pangu sinna tiimi keda iganes, need välismaalased lihtsalt ei oska mängida. Kui Nõmmel II ei ole mängiaid siis laenaku oma III satsist, aga klounid võiks koju saata.
        paistab et sa ei tea jokeri meeskonnast midagi. Pigem on just tegu tehnilise pundiga. Pigem on nõrk koht füüsis praegu!
        Aga eks järgmine mäng näitab millest me tehtud oleme!

        Kommentaar


          #64
          3. voor
          FC M.C. Tallinn - Ajax II 2:0

          Tallinna FC Ararat-TTÜ - Atletik 0:1

          FC Puuma - Tabsalu PK 7:0

          Raasiku FC Joker - Tallinna Kalev II 1:2

          Kohtla-Järve JK Alko - Dunamo 1:1

          Nõmme JK Kalju II - Toompea 2:0

          JK Kaitseliit Kalev - Velldoris 1:2

          Kommentaar


            #65
            Puuma Tabasalu I PA 0 - 0
            www.fcenter.ee

            Kommentaar


              #66
              Puuma 3:1 Tabasalu
              Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

              Kommentaar


                #67
                Joker 0 - 1 Kalev

                Igastahes haige kino mida Jokeri poisid Kaleviga vahetavahel tegid, nii ilusat söödu mängu ei ole ma küll ühelgi teise liiga satsil näind, olgu see staarides pubisev puuma või siis vanad dünni mehed. oleks natuken skilli old rohkem oleks poolaajal see mäng tehtud. ma kahe sõbraga vaadates mängu, pidime küll tõdema et võitis vale tiim, tekkis küsimus meil, kuidas saab võita tiim kes ei suuda üle 3 söödu teha korralikult..
                a selleks ongi see jalgpall imelik mäng

                Kommentaar


                  #68
                  Millal on järgmine Jokeri mäng ja kus ? Hakkas lausa huvitav. Tahaks nende mängu näha

                  Kommentaar


                    #69
                    Nagu siit näha, siis reedel kell 20.00 Wismari staadionil. http://www.jalgpall.ee/gamecalendar.php?date=2010-4-30

                    Kommentaar


                      #70
                      fc puuma - Kohtla-Järve alko 2-6 (2-0)

                      wtf?
                      Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                      Kommentaar


                        #71
                        Tabasalu Palliklubi - Lasnamäe FC Ajax II 1:0 (0:0)

                        Kokku 8 kollast kaarti ning 2 punast.
                        Väga jõuline ning agressiivne mäng.
                        1 punane tuli Ajaxile palli viskamise eest vastasmängijale selga.
                        2 punane tuli peale lõpuvilet platsil kohtuniku sõimamise eest, samuti Ajaxile.

                        Pealtvaatajaid ca. 25

                        Kommentaar


                          #72
                          atletic vs joker 2:1

                          Nii kui joker palli sai lennati tallad ees sisse või lihtsalt jalgadesse.Kohtunik kyll jagas kaarte aga sellise mängu kohta yllatavalt vähe.Väravavahile astuti sihilikult jala peale ja järgnes ainult kollane!(lausa kartis anda punast)vb sp et pidi hiljem samas duśi ruumis pesema
                          Jokeril ka probleeme vigastuste ja haigustega!Kui nii jätkub ei ole ime kui liiga vaneim tegev jalgpallur Raivo Vaga(Jokker) isiklikult platsile jookseb.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Schumi Vaata postitust
                            Tabasalu Palliklubi - Lasnamäe FC Ajax II 1:0 (0:0)

                            Kokku 8 kollast kaarti ning 2 punast.
                            Väga jõuline ning agressiivne mäng.
                            1 punane tuli Ajaxile palli viskamise eest vastasmängijale selga.
                            2 punane tuli peale lõpuvilet platsil kohtuniku sõimamise eest, samuti Ajaxile.

                            Pealtvaatajaid ca. 25
                            kohtunik oli pime ja ei hoidnud mängu kontrolli all. ta ei näinud kui tabasalu mängija lõi ajaxi mängijale jalaga munade vastu. ei ole ime, et ta viskas palli selga selle debiilikule.

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas ajaxiveteran Vaata postitust
                              kohtunik oli pime ja ei hoidnud mängu kontrolli all. ta ei näinud kui tabasalu mängija lõi ajaxi mängijale jalaga munade vastu. ei ole ime, et ta viskas palli selga selle debiilikule.
                              Mis tal on puust munad we?
                              Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                              Kommentaar


                                #75
                                Tallinna JK Dünamo - Raasiku FC Joker 2-0.
                                Helistan sõbrale et küsida mängu kohta ja vastuse saan järgmiselt
                                "Kangelt meenutas tänane mäng Inter- Barca komöödiat, kus üks meeskond oskab mängida, teine taob oma inetuid pikke palle ja teadagi mis tiim see on.. "

                                Kommentaar

                                Working...
                                X