320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga Lõuna 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tulemas on JK Karksi 12. „Põrsaturniir”

    Toimumise koht: JK Karksi kodustaadion – August Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi staadion (Karksi-Nuias).

    Aeg: Laupäev, 30.oktoober 2010, algusega, kell 10.00
    Osavõtutasu: 1000.- EEK/võistkond

    Osavõtutasu tasuda hiljemalt 26.oktoober 2010 (Swedbank a/a 1120204905 MTÜ Jalgpalliklubi Karksi) Selgitusse märkida võistkonna nimi. Osalema on oodatud III ja IV liiga võistkonnad. (Võib ka ise moodustada võistkonna)


    Turniiri formaat:
    Võistkonnad jagatakse kahte alagruppi (A ja B alagrupp), mõlemas alagrupis 5 võistkonda (kokku 10 võistkonda), võistkonna suurus kuni 10 mängijat. Korraga väljakul 5+1, sisse-välja vahetused. Mängitakse poolel väljakul ristipidi. Sama-aegselt toimub 2 mängu. Mänguaeg 2* 12 minuti. Võit annab 3 punkti, viik 1, ja kaotus 0 punkti. Alagruppide võitjad ja teisele kohale tulnud võistkonnad moodustavad omavahel poolfinaalpaarid (A1/B2 ja B1/A2), kes selgitavad finalistid. Finaali mänguaeg 2*15 minutit. Kõik kohad mängitakse välja. Seega on igale võistkonnale garanteeritud vähemalt 5 mängu.
    Kohut mõistavad Eesti Jalgpalliliidu kohtunikud. Paremusjärjestuse määramisel võrdsete punktide korral lähtutakse Eesti Jalgpalli Meistrivõistluste juhendist. Vea korral (kollane kaart) trahv 2 minutit eemaldamist, punase kaardi korral eemaldatakse mängu lõpuni. Eriti jõhkra vea puhul turniiri lõpuni.

    Autasud: Esimest kolme võistkonda autasustatakse karikate ja medalitega. Võitja – nagu alati sõidab koju suitsupõrsaga. Kõiki võistkondi autasustatakse karikate ja diplomitega. Eriauhinnad parimale mängijale ja väravavahile!

    Osalema pääsevad kiiremad registreerujad!

    Info ja registreerimine


    Enn Sarv
    51 48840
    Ennsarv50@gmail.com

    Veel on mõned vabad kohad!!!
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Mis klubid hetkel siis nimekirjas on ?

      Kommentaar


        Algselt postitas Pato Vaata postitust
        Mis klubid hetkel siis nimekirjas on ?
        Hetkel nimekirjas:

        1.FC BESTRA I
        2.FC BESTRA II
        3.TÕRVA WARRIOR
        4.JK KARKSI
        5.FC KOTKAD
        6.SK TÄÄKSI
        7.SK ROOSU
        8.FC OTEPÄÄ
        9.JK ROPKA KORPUS
        10. ?
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Tartu Linna Meistrivõistlused!

          Veel saab registreerida,


          12 võistkonda kirjas juba!

          info ja kontakt: jktammeka@jktammeka.ee

          Kommentaar


            JK Karksi 12. „Põrsaturniir” lõplikud osaleijad:


            1.FC BESTRA I
            2.FC BESTRA II
            3.TÕRVA WARRIOR
            4.JK KARKSI
            5.FC KOTKAD
            6.SK TÄÄKSI
            7.SK ROOSU
            8.FC OTEPÄÄ
            9.JK ROPKA KORPUS
            10.ROLLING DOORS/ABJA
            11.FCSTAAP
            12.SCHÖTTLI

            Seega on nimekiri lõplik,paraku jäi 3 võistkonda joone alla veel:

            Mänguaeg 1x18 suluseise pole,väljakul 5+1.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Põrsaturniirialagrupid

              A: BESTRA2,JK KARKSI,SK TÄÄKSI,FC OTEPÄÄ,SCHÖTTLI,ROPKA.

              B: BESTRA1,TÕRVA,JK KOTKAD,SKROOSU,ROLLING/ABJA,FCSTAAP.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Aga "TÄNU" EJL loobub turniirist JK Kotkad,kellel siiski 30.okt esimene üleminekumäng,seega vabanes üks koht turniirile.

                Võistkonnad,kes joonealla esialgselt jäid võtke kiiresti ühendust!!!

                Enn Sarv
                51 48840
                Ennsarv50@gmail.com
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Ametlik teadaanne - JK Liverpool Pub meeskonna uueks nimeks on FC Bestra.

                  Eesti Jalgpalli Liidu juhatuse koosoleku protokolli väljavõttes nr 12 seisab:

                  JK Liverpool Pub 07.10.2010 a. avaldus võistkonna nime muutmiseks FC Bestra`ks.

                  Päevakord:

                  Klubi avaldab soovi muuta võistkonna nime seoses asjaoludega, et: klubi ei ole Viljandis asuva Liverpool Pubiga enam otseselt seotud; klubi soovib arenenda, sh teha noortetööd ning pubi nimi ei sobiks selliseks tegevuseks; AS Bestra Engineering on lubanud klubi pikaajaliselt toetada.

                  Otsustati:

                  Lubada muuta klubi võistkonna nimi FC Bestra`ks.

                  Ehk siis järgmisel hooajal saate III liiga Lõuna tsoonis madistada sellist nime kandva meeskonnaga, et siis teaksite
                  Viljandi JK Tulevik

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MRX Vaata postitust
                    Ametlik teadaanne - JK Liverpool Pub meeskonna uueks nimeks on FC Bestra.

                    Eesti Jalgpalli Liidu juhatuse koosoleku protokolli väljavõttes nr 12 seisab:

                    JK Liverpool Pub 07.10.2010 a. avaldus võistkonna nime muutmiseks FC Bestra`ks.

                    Päevakord:

                    Klubi avaldab soovi muuta võistkonna nime seoses asjaoludega, et: klubi ei ole Viljandis asuva Liverpool Pubiga enam otseselt seotud; klubi soovib arenenda, sh teha noortetööd ning pubi nimi ei sobiks selliseks tegevuseks; AS Bestra Engineering on lubanud klubi pikaajaliselt toetada.

                    Otsustati:

                    Lubada muuta klubi võistkonna nimi FC Bestra`ks.

                    Ehk siis järgmisel hooajal saate III liiga Lõuna tsoonis madistada sellist nime kandva meeskonnaga, et siis teaksite
                    Kahju muidugi, Liverpool Pubil oli tekkinud juba väikest viisi ajalugu ... aga mis siis ikka. Kui Bestra äkki pankrotti läheb, mis siis nimeks saab?
                    299195

                    Kommentaar


                      Algselt postitas INCE Vaata postitust
                      Kahju muidugi, Liverpool Pubil oli tekkinud juba väikest viisi ajalugu ... aga mis siis ikka. Kui Bestra äkki pankrotti läheb, mis siis nimeks saab?
                      Aga kui Flora või Levadia pankrotti läheb, mis siis saab?
                      Ühesõnaga ära muretse. Küll elu näitab, mis saama hakkab.

                      Kommentaar


                        ennem kaob eesti jalkaliit ära kui see firma pankrotti läheb

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Roman10 Vaata postitust
                          ennem kaob eesti jalkaliit ära kui see firma pankrotti läheb
                          ....2009.aasta konsolideeritud müügitulu oli 81 924 113 krooni, millest eksport Norra moodustas 98%. Võrreldes aastaga 2008 kasvas müügitulu 28%.
                          nr 31

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                            Aga kui Flora või Levadia pankrotti läheb, mis siis saab?
                            Mitte midagi ei saa, küll tulevad uued mehed ja veavad klubi edasi

                            Algselt postitas Roman10 Vaata postitust
                            ennem kaob eesti jalkaliit ära kui see firma pankrotti läheb
                            ... ja III Reich pidi ka tuhande aastaseks elama, NSVL-ist rääkimata
                            Edu uuele klubile! Ma olen mitmel korral ka varem rääkinud, et Mulgimaalt ei ole veel raha otsa lõppenud. Peaasi, et tegijate hoog paari aasta pärast ei raugeks ... ja seni kui sõnadele ei järgne tegusid, lahterdub uus tulija minu jaoks samasse kategooriasse Kodugaasi, Rolling Doorsi, Liverpool Pubi ja muude sarnaste võistkondadega.

                            Algselt postitas vahis Vaata postitust
                            ....2009.aasta konsolideeritud müügitulu oli 81 924 113 krooni, millest eksport Norra moodustas 98%...
                            Norra krooni või?
                            299195

                            Kommentaar


                              Algselt postitas INCE Vaata postitust
                              Kahju muidugi, Liverpool Pubil oli tekkinud juba väikest viisi ajalugu ... aga mis siis ikka. Kui Bestra äkki pankrotti läheb, mis siis nimeks saab?
                              Jk Arsenal pub

                              Kommentaar


                                Tore, et kõneainet pakub, seega on kõigile selge, kes see FC Bestra on - 2010 aasta IV liiga võitja.
                                JK Liverpooli Pubi ajalugu jääb kestma ja kirjutame seda edasi...
                                Nimemuutus on tingitud ikkagi eelkõige sellest, et kui kunagi noori treenima hakata, siis Pub sinna poleks sobinud. Ja lihtsalt Pub tagant ära võtta poleks ka olnud mõtekas, kuna toetus klubile puudus. Nimeks oleks võinud ka saada ju Mulgi Mägrad, aga nii heast koostööst Bestraga ei tahtnud loobuda ja nimi on viisakas ka siis kui äri ei peaks enam eksisteerima, aga nii kaua kui on firma on ka toetus.
                                Nimemuutus oli igaljuhul vajalik, mida varem seda parem - nüüd saame jõudsamalt oma ideid ellu viia...
                                Viljandi JK Tulevik

                                Kommentaar

                                Working...
                                X