320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga Lõuna 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MRX Vaata postitust
    Tore, et kõneainet pakub, seega on kõigile selge, kes see FC Bestra on - 2010 aasta IV liiga võitja.
    . Nimeks oleks võinud ka saada ju Mulgi Mägrad, aga nii heast koostööst Bestraga ei tahtnud loobuda ja nimi on viisakas ka siis kui äri ei peaks enam eksisteerima, aga nii kaua kui on firma on ka toetus.
    Nimemuutus oli igaljuhul vajalik, mida varem seda parem - nüüd saame jõudsamalt oma ideid ellu viia...
    Täitsa lahe oleks olnud ju Mulgi Mägrad

    Kommentaar


      Algselt postitas wiinuks Vaata postitust
      Täitsa lahe oleks olnud ju Mulgi Mägrad
      wiinuks, ma teen ettepaneku meie nime muutmiseks Mulgi Mägraks
      sigpicSuure-Jaani United

      Kommentaar


        Algselt postitas heinz7 Vaata postitust
        wiinuks, ma teen ettepaneku meie nime muutmiseks Mulgi Mägraks
        Veel ägedam oleks näiteks FC Mulgi Mägra Rolling Doors
        299195

        Kommentaar


          Ega keegi laupäeval Põlvast valgeid nike´i muruputsasid ei leidnud, nr oli 41?
          Need võisid jääda kas dushiruumi või sinna ette, kus välisjalanõud tuleb ära võtta! Kui kellelgi on mingit infot, siis palun kirjutada viljara@hot.ee või hel. 5048628
          Kärss likku...

          Kommentaar


            Noorus Cup'il vabanes 1 koht. Toimub siis pühapäeval kell 10:00 Jõgeval Spordikeskuses Virtus. Kontakt Igor Orlov 5044848 igor100@hot.ee
            “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

            Kommentaar


              Algselt postitas philou Vaata postitust
              Noorus Cup'il vabanes 1 koht. Toimub siis pühapäeval kell 10:00 Jõgeval Spordikeskuses Virtus. Kontakt Igor Orlov 5044848 igor100@hot.ee
              Minuarust sellisele turniirile ei tule enam keegi,kus hakatakse vabandusi otsima II liiga mängijad sees jne jne,nagu seda juhtus JK Kotkastega Viljandist,minuarust võiks ju hr Orlov kohe Karikad osta Jõgeva poistele mitte teha mingit turniiri
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                Minuarust sellisele turniirile ei tule enam keegi,kus hakatakse vabandusi otsima II liiga mängijad sees jne jne,nagu seda juhtus JK Kotkastega Viljandist,minuarust võiks ju hr Orlov kohe Karikad osta Jõgeva poistele mitte teha mingit turniiri
                Herr Kaitz, ma varem pole sõna võtnud, kui teid siin maha tehakse, sest pole ise näinud ning tundub idiootne niimoodi kellegi kohta rääkida. Aga kuna te ise kohal ei olnud ja siin sõna võtate, võin ka nõustuda kõigega, mis siin eelnevalt teie kohta räägitud.

                Turniiri asjaga oli nii. Keegi poleks keelanud neid II liiga mängijaid, kui oleks varem kokku lepitud. Et nii 1 erand või nii. Mina sain nii aru, et kutid olid mingi napilt varem teada andnud, et lendavad siin noortekoondise poistega peale (selles osas võin eksida).

                See, et osta karikad kohe Jõgevale, on sult küll hea süüdistus. Kas see mäng tehti kuidagi ära, kui Noorus Kotkaid võitis alagrupis? Noorus on sel saalihooajal olnud väga hea lihtsalt. Finaalgi võideti 3:0. Nädal varem pandi kotti ka maakonna meistritiitel. Juba ma ei tea mitmendat korda peetaval Noorus Cupil jäädi eelmine hooaeg üldse neljandaks (miks neid medaleid siis Noorusele ei ostetud). Nõustun sellega, et Kotkad oleksid ilmselt mängupildi järgi III kohta väärt olnud küll, aga samamoodi oleks nad võinud selle saada ka oma mängijaid kasutades.

                Jah, see mis juhtus ei olnud turniirile ilus ja olukord oleks võinud teisiti laheneda. Aga see sinu mõtetu mulin on sama rumal. Ja Kotkad oleks võinud turniiri lõpuni mängida ning siis ise kurtma tulla foorumisse või kuhu iganes. See on küll kõva, et lähevad jonnides ära ja siis papa Kaitz peab hakkama siin kuulduste järgi noomima Jõgeva punti.

                Et mu kiri mõtetu vasturünnakuna ei kõlaks, mainin ära, et ma ise ei mänginud Nooruse eest (juba pikemat aega) ning turniiri korraldusega oli mul ka niipalju pistmist, et aitasin hommikul väljakupiire maha teha.
                “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                Kommentaar


                  juhendis oli kirjas, et 3-4 liiga ja A-klass, kõik need poisid, kes kaasas olid oleksid võinud mängida, kuna nad a-klassi poisid ja siis hakati meile vabanduseks otsima, et nad pole meie klubiga seotud. ja pärast alagrupist edasi saamist kästakse mängida viimase koha peale, mis tahtmine siis veel mängida on nii, et palju õnne jõgevale ja loodan teid näha kunagi eesti meistriliigas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas raitpoiss Vaata postitust
                    juhendis oli kirjas, et 3-4 liiga ja A-klass, kõik need poisid, kes kaasas olid oleksid võinud mängida, kuna nad a-klassi poisid ja siis hakati meile vabanduseks otsima, et nad pole meie klubiga seotud. ja pärast alagrupist edasi saamist kästakse mängida viimase koha peale, mis tahtmine siis veel mängida on nii, et palju õnne jõgevale ja loodan teid näha kunagi eesti meistriliigas.
                    Mul isiklikult ei oleks olnud ka midagi selle vastu, kui te mänginud oleks ka kohtade eest. Aga ma ei ole mingi otsustaja. Eelmise vihase alatooniga postituse suunasin ma rohkem Kaitzile, kes viitas nagu oleks Noorus suure sohiga võitnud. Kui ise ei näinud, siis ei saa väita, et Noorus ei võitnud puhtalt oskustega turniiri.

                    Ning minu postitust ei tasu võtta siin Nooruse seisukohana. Mu enda arvamus vaid.
                    “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas philou Vaata postitust
                      Mul isiklikult ei oleks olnud ka midagi selle vastu, kui te mänginud oleks ka kohtade eest. Aga ma ei ole mingi otsustaja. Eelmise vihase alatooniga postituse suunasin ma rohkem Kaitzile, kes viitas nagu oleks Noorus suure sohiga võitnud. Kui ise ei näinud, siis ei saa väita, et Noorus ei võitnud puhtalt oskustega turniiri.

                      Ning minu postitust ei tasu võtta siin Nooruse seisukohana. Mu enda arvamus vaid.
                      Nu ja kas Noorusel ei olnud mitte ML vv turniiril
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                        Nu ja kas Noorusel ei olnud mitte ML vv turniiril
                        Et sellega JOKK oleks, siis MLis oli ta tol hooajal laenul ning näiteks täna aastalõpukalgi mängis Nooruse eest. Tema tuleviku kohta, aga ei oska ma öelda.

                        Nagu ma ka varem mainisin, siis varem oleks saanud ka kokku leppida ilmselt. Ma ei ütle, et ma kiidan heaks, et Kotka poistel mängida ei lubatud. Samas ei ole see minu koht seda paika panna. Igori sõnul oli asi rohkem selles, et nimetatud poistel polnud JK Kotkastega palju pistmist. Selles M.Reimi pundis mängis ka näiteks Tõnis Kaukvere. Ma ei tea kus ta sel hooajal mängis, aga varasemalt oli ta Kaljust MLis. See aga oli pikalt ette küsitud ning Reimi pundis mängis ka selliseis mehi, kes kuskil liigat ei mängi. Küll aga on see Reimi punt selline showpunt ja Kaukvere on ka juba mitmendat aastat turnal.

                        Kui nüüd päeva lõpuks kainelt miskit mõelda ja öelda, oleks võinud tegutseda mõlemad osapooled teistmoodi. Kotkad oleks võinud varem ette teatada või mitte neid II liiga poisse võtta ning Orlov oleks võinud paindlikum olla.

                        Ma olen kindel, et Kotkad on oodatud uuesti osalema ja näitama milleks nad võimelised on ja samas olen ka kindel, et kui Kotkad ei tule toimub turniir siiski ka tuleval aastal.
                        “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas philou Vaata postitust
                          Et sellega JOKK oleks, siis MLis oli ta tol hooajal laenul ning näiteks täna aastalõpukalgi mängis Nooruse eest. Tema tuleviku kohta, aga ei oska ma öelda.

                          Nagu ma ka varem mainisin, siis varem oleks saanud ka kokku leppida ilmselt. Ma ei ütle, et ma kiidan heaks, et Kotka poistel mängida ei lubatud. Samas ei ole see minu koht seda paika panna. Igori sõnul oli asi rohkem selles, et nimetatud poistel polnud JK Kotkastega palju pistmist. Selles M.Reimi pundis mängis ka näiteks Tõnis Kaukvere. Ma ei tea kus ta sel hooajal mängis, aga varasemalt oli ta Kaljust MLis. See aga oli pikalt ette küsitud ning Reimi pundis mängis ka selliseis mehi, kes kuskil liigat ei mängi. Küll aga on see Reimi punt selline showpunt ja Kaukvere on ka juba mitmendat aastat turnal.

                          Kui nüüd päeva lõpuks kainelt miskit mõelda ja öelda, oleks võinud tegutseda mõlemad osapooled teistmoodi. Kotkad oleks võinud varem ette teatada või mitte neid II liiga poisse võtta ning Orlov oleks võinud paindlikum olla.

                          Ma olen kindel, et Kotkad on oodatud uuesti osalema ja näitama milleks nad võimelised on ja samas olen ka kindel, et kui Kotkad ei tule toimub turniir siiski ka tuleval aastal.
                          Mis vahet seal on kes mängib või ei mängi,aga minu arvamus on ja jääb,et Hr Orlov ei oska tõenäoliselt kaotada vms,on seda juhtunud ka noorematega,aga see selleks.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                            Mis vahet seal on kes mängib või ei mängi,aga minu arvamus on ja jääb,et Hr Orlov ei oska tõenäoliselt kaotada vms,on seda juhtunud ka noorematega,aga see selleks.
                            Ok, seda ma ei oska niimoodi hinnata. Pole nagu välja paistnud. Eelmise aasta neljanda koha eest keegi peapesu ei saanud, kuna ülejäänud tiimid olid suht paremad ja ei üritatud ka mingite tehniliste apsakate kaudu seda esikohta kätte saada. Nagu öeldud, mängis Noorus Kotkad üle juba grupifaasis, nii et ma ei usu ka, et asi selles sai olla, et neid edaspidi kardetud oleks. Pealegi öeldi neile juba enne turnat ära, mis toimuma saab.
                            Noorte kohta ma ei oska küll midagi kosta.. viimased aastad treenisin neid mina ning siis küll midagi "musta" ei toimunud. Seda küll tean, et ta on teinekord pöördunud liitu, kui sohki tehakse ja samas tean ka mitut korda kui ta pole väljagi teinud. Isegi kaotuse korral.
                            Nii et Kaitz.. too oma KAPOst pärit info avalikkuse ette või lõpeta jutt. Kui sul on vettpidav argument, siis ma võin sinuga nõustuda ka. Räägin asja praegu läbi kergelt "kollaste" prillide, kuid siiski mõistusega.

                            Lühidalt veel ka seda "mis vahet on kes mängib" lõiku kommentaarida. See II liiga mängijate kasutamine oli aastate lõikes kasvav nähtus ning on ka minu silmis natuke ebaõiglane Tääksi jms meeskondade hulgas. Sel aastal lihtsalt Igor otsustas kuhugi joone maha tõmmata. Üldiselt, selle teema võib lõppenuks kuulutada. Kes turniiri nägid, teavad, et Noorus võitis selle ausal teel (mille kohta sinu esimene kommentaar üldse suunatud oligi).
                            “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                            Kommentaar


                              Keda huvitab, lihtsalt mainin, et tänast III liiga turniiri saab EJLi kodukalt peaaegu REAALAJAS jälgida, otsustavail hetkedel, kui selguvad grupi- ja üldvõitjad, tulevad koheselt ka üksikud väravad. Kui skaip vaid alt ei vea, nagu eile näiteks oli.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Keda huvitab, lihtsalt mainin, et tänast III liiga turniiri saab EJLi kodukalt peaaegu REAALAJAS jälgida, otsustavail hetkedel, kui selguvad grupi- ja üldvõitjad, tulevad koheselt ka üksikud väravad. Kui skaip vaid alt ei vea, nagu eile näiteks oli.
                                Aitäh Urmar.

                                III liiga satsidest seni:


                                Põlva Lootos

                                Põlva Lootos - Rapla Atli , 3:1. Lootos jäi kaotusseisu pärast vastaste üliilusti mängitud rünnakut, kuid lõppkokkuvõttes löödi vastaste puuri 3 väravat. 2 väravat Arjen Robbenilt (Mäe)

                                FC Otepää

                                FC Otepää võitis esimese mängu 1:0. Teises mängus Eesti Koondise vastu jäeti 1:0 kaotusseisu, kuid filigraanselt mänginud Teder andis läbisöödu Meeritsale, kes seisu viigistas. 30 sekundit enne mängu lõppu lasi aga Otepää oma kaitse lahti harutada ning vastu tuli võtta 1:2 kaotus.

                                FC Elva

                                Seni on täna aastalõputurniiri III liiga turniiri Lõuna-Eesti tiimidest kõige edukamalt mänginud FC Elva. Esimesest mängust 0-0 viik Kalev III vastu. Teine mäng jäädi Piraaja vastu 1:0 kaotusseisu, kuid peale Küti kollast ärgati ning toimetati vastaste väravasse 3 jõulukinki ning mäng võideti 3:1.
                                Viimases mängus Saaremaa Ameraasi vastu jäädi jälle 1:0 kaotusseisu, kuid lõpuks löödi jälle 3 väravat ning mäng võideti 3:1. Kokku 7p & alagrupi võit. Kell 21.00 kohtutakse poolfinaalis Alexela PSK'ga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X