320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga PÕHI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mis siis lõppseis jäi?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      mis siis lõppseis jäi?
      viik 3:3

      Kommentaar


        Algselt postitas marconius Vaata postitust
        viik 3:3
        see vastus sobib.kiitus
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Saku - Olympic 1:5.

          Mängu võitja õige, Sakult aga protest Jalgpalli Liitu. Sellist kino pole juba ammu nähtud. 0,5 miinimumpalka saame ikka kuidagi kokku.

          Kommentaar


            mille kohta protest?
            Algselt postitas Qips Vaata postitust
            Saku - Olympic 1:5.

            Mängu võitja õige, Sakult aga protest Jalgpalli Liitu. Sellist kino pole juba ammu nähtud. 0,5 miinimumpalka saame ikka kuidagi kokku.

            Kommentaar


              Ilmselt kohtunikutöö suhtes. Mulle tavaliselt küll ei meeldi kohtunike suhtes sõna võtta, sest arvestades tingimusi, tuleb müts maha võtta iga mehe eest, kes madalamates liigades nädalast nädalasse maid jaksavad jagada, kuid sedakorda paistis silma üks joonekohtunikest. Olympic sai kaks väravat olukordadest, kus Saku mängijad apelleerisid käega mängule (mina väljaku äärest ei näinud kas oli või ei), mida ei pea- ega joonekohtunik näinud. Sellel väljakupoolel olnud joonekohtunikuga suheldes olid sakulased muidugi ärritunud, ka mõned pealtvaatajad muljusid teda, mille peale joonekohtunik püüdis ennast kehtestada, kuid ütles mängijale umbes, et mis vend sa oled, mida sa mölised, tahad kaarti saada vä, kao minema. Noh ja selline suhtumine lisas muidugi õli tulle ja mäng läks vahepeal üsna koledaks. Silma järgi tundus, et Olympic oli parem (Saku läks muide juhtima), aga vast oli see kohtunikule või mõlemale neist õppetunniks ja järgmine kord suudetakse oma närve talitseda ega kukuta pealtvaatajatega ärplema. Kui oma meeskonnale lüüakse värav ja publikum seletab, et oli suluseis, kuigi ei pruukinud olla, siis joonekohtunik ei peaks ju sellest tuld võtma ega pealtvaatajate peale karjuma hakkama, et te ei tea jalgpallist midagi ja pange suu kinni.
              www.jalgpall.ee
              http://www.last.fm/user/lennartk

              Kommentaar


                Kalev 3-Concordia 2:0

                Kommentaar


                  Noh selle peale ma ütlen nii palju, et apelleeritakse igasuguste asjade peale terve mängu, kuid kohtunik võtab vastu otsuseid, mitte mängija, kes kisab, et käsi oli jne. Seda peaks Saku JK küll teadma ju, et mängitakse vileni. Mis puutub mängijatele ytlemise kohta siis kallid inimesed UMBES ütlemist ei ole olemas. Ja demonstratiivse leppimatuse eest saabki kollase kaardi, ükskõik kas sulle ei meeldi kohtuniku või abikohtuniku otsused siis vahet ei ole. Jutust tuli välja, et pealtvaatajateks oli Saku varumeestepink Ka varumeestele võib korraldusi jagada ja hoiatada!!! Mind paneb imestama, et Hr Puuorg, kes teab nagu jalgpalli kohtuniku tööst kõike läbi ja lõhki on ise yks suurimaid lobamokkasid seal platsil, kes ei ole kunagi millegagi rahul.

                  Mille üle te protestite ma ei saa aru!?!??! Selle peale, et kui teie mängijad kisavad, et käsi oli ja kohtunik ei näinud kätt või ei olnudki või oli aga ei nähtud kätt!??! Või mille peale!!?

                  Silmaga vaadates oli Olympic natuke parem!?!... Parem on see, kellel on mängu lõpuks rohkem väravaid!!!

                  KOHTUNIK võtab väljakul vastu OTSUSEID mitte mängijad!!!

                  Edu

                  Kommentaar


                    Vobla-Koeru 1-1
                    sobib ideaalselt!
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Saue JK Laagri - Legion II 4:2

                      Legioni klubi jõud meist siis sel hooal üle ei käinudki
                      winners never quit, quiters never win!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marcello Vaata postitust
                        Vobla-Koeru 1-1
                        sobib ideaalselt!
                        nüüd maksab kätte see,et Olympic ei saanud Koeru statal mängida
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          nüüd maksab kätte see,et Olympic ei saanud Koeru statal mängida
                          Ma olen "pätilaagriga" Koeru statalt kive korjanud ja klassiga kartuleid korjanud 87/88 aastal, seega oleks ilus kammpäkk olnud "kodustaadionile"
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marcello Vaata postitust
                            Ma olen "pätilaagriga" Koeru statalt kive korjanud ja klassiga kartuleid korjanud 87/88 aastal, seega oleks ilus kammpäkk olnud "kodustaadionile"
                            no ehk tuleb see bäkk tulevikus?
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kristjan27 Vaata postitust
                              Noh selle peale ma ütlen nii palju, et apelleeritakse igasuguste asjade peale terve mängu, kuid kohtunik võtab vastu otsuseid, mitte mängija, kes kisab, et käsi oli jne. Seda peaks Saku JK küll teadma ju, et mängitakse vileni. Mis puutub mängijatele ytlemise kohta siis kallid inimesed UMBES ütlemist ei ole olemas. Ja demonstratiivse leppimatuse eest saabki kollase kaardi, ükskõik kas sulle ei meeldi kohtuniku või abikohtuniku otsused siis vahet ei ole. Jutust tuli välja, et pealtvaatajateks oli Saku varumeestepink Ka varumeestele võib korraldusi jagada ja hoiatada!!! Mind paneb imestama, et Hr Puuorg, kes teab nagu jalgpalli kohtuniku tööst kõike läbi ja lõhki on ise yks suurimaid lobamokkasid seal platsil, kes ei ole kunagi millegagi rahul.

                              Mille üle te protestite ma ei saa aru!?!??! Selle peale, et kui teie mängijad kisavad, et käsi oli ja kohtunik ei näinud kätt või ei olnudki või oli aga ei nähtud kätt!??! Või mille peale!!?



                              Silmaga vaadates oli Olympic natuke parem!?!... Parem on see, kellel on mängu lõpuks rohkem väravaid!!!

                              KOHTUNIK võtab väljakul vastu OTSUSEID mitte mängijad!!!

                              Edu
                              Apellatsioon Jalgpalli Liitu ei olnud nägemiste peale vaid kohtunike töökäigu peale. Selliste situatsioonide tarbeks saigi kunagi kohtunikuks mindud ja tuleb välja, et samalaadset vilistamisviisi on saanud tunda mitmed klubid, kelle esindajad oli rõõmsad, et lõpuks ka mõni apellatsioon sisse antakse.

                              Apellatsiooni eesmärgiks ei ole muuta mängu tulemust, kuna võitja õige. Küll aga on eesmärgiks suunata Jalgpalli Liidu tähelepanu sellele, kuidas tehakse ülekohut eesti keelt kõnelevatele mängijatele. Ideaalne näide Saku JK - FC Olympic mäng. Samuti ei taha me kellegagi minna sõtta, kuid kui pärast mängu mängupilti arutades selguvad erinevad asjaolud, siis teeb meele väga kurvaks. Nii edasi minnes ei parane kunagi vilistamise tase.

                              Muide rahul polnud ma enda mänguga ja kohati kandus see edasi ka meeskonna peale, mis madalamates liigades tihtipuhku ka juhtub. Arvasin tol hetkel, et olen kui Pele aga vot, tuleb peeglisse vaadata.

                              Muide kohtunikud ootavad ka ise tagasisidet (vähemalt mina) kuidas mäng läks. Olgu see karm kriitika või ülistussõnad aga see on see, mis viib vile parema tasemeni. Loomulikult tuleb joone all hoida oma temperamenti. Konstruktiivne kriitika on edasiviiv jõud.

                              Kristjan, kas said vastuse?

                              Kommentaar


                                Paar rida abikohtunikest.
                                See on esimene aasta, kui 3.liigas on abikohtunikud. Selle eest on aastaid võideldud ja see on meie jalgpallile tulnud igal juhul kasuks. Piirikohtuniku ülesanne ongi suluseisude fikseerimine ja see, kas pall ületas väljaku piirjoone. Ja muidugi ilmsed vead 10-15 m ulatuses, sest peakohtunik on ju kaugemal.
                                Olen aastaid näinud 3.liiga mänge ja kui palju on kobisemist olnud just suluseisu teemal !!! Nüüd on 3.liigas olemas abikohtunikud ja las nad teevad oma tööd! Hakkame harjuma!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X