320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga PÕHI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FC Ararat/TTÜ SK ja FC Hell Hundi mängu kokkuvõtet saab lugeda siit.

    Kommentaar


      Koeru hakkab vist allapoole liikuma, Türi lillelaat läheneb ja poisid ajavad äri.

      Kommentaar


        Koeru SK- Tallinna SK Mercury 1-1(1-0) pealtvaatajaid seekord siis 123.Külalised mängisid ühemehelisesl vähemuses ja võitlesid siis viigi välja.Tänase kohtumise peategelane oli just publikupoolne joonekohtunik kes võttis ära Koeru värava kui meie mees lõi eemalt sisse aga see tegelane lihtsalt tõstis lipu suluseisu märgiks.Ehk on tüüp nii julge ja selgitaks ka ,et kuidas ta sai seal näha suluseisu?
        Kodumeeskonna mänguga täna fännid küll rahule ei jäänud!
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Pealtvaatajaid oli siiski 113 vist, vähemalt kirja läks nii.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Pealtvaatajaid oli siiski 113 vist, vähemalt kirja läks nii.
            no see number oli vaheajal antud aga rahvast tuli juurde.meie ise teame,et oli 123 inimest aga ega EJL suht savi ju nende publikunumbritega.
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Saue JK Laagri - FC Hell Hunt 5:1
              http://www.sauejk.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                no see number oli vaheajal antud aga rahvast tuli juurde.meie ise teame,et oli 123 inimest aga ega EJL suht savi ju nende publikunumbritega.

                Ebaterve huumor.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Ebaterve huumor.
                  mis mõttes?mina isiklikult lugesin selle nr 113 aga rahvast tuli juurde veel
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Sa oled naljakas
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      mis mõttes?mina isiklikult lugesin selle nr 113 aga rahvast tuli juurde veel
                      Kas pärast lugesid veel teist korda üle, või on teil selline tava, et iga hiljem tulija annab endast teada?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Kas pärast lugesid veel teist korda üle, või on teil selline tava, et iga hiljem tulija annab endast teada?
                        tavaluselt loeme nii esimesel kui ka teisel poolajal rahva üle.ei tahaks ,et ükski pealtvaataja lugemata jääks.Meie tahame olla täpsed aga kuidas Teie?
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          tavaluselt loeme nii esimesel kui ka teisel poolajal rahva üle.ei tahaks ,et ükski pealtvaataja lugemata jääks.Meie tahame olla täpsed aga kuidas Teie?
                          Meie kasutame kohtunike andmeid, eile oli näiteks 113. Kuigi mulle ei meeldi sellised hirmus täpsed numbrid, nagu 113 või 234 jne. Täpne number võiks siis olla, kui loetakse üle piletikontsud ja pannakse ka see number kirja. Visuaalne ülelugemine annab nagunii suht umbes tulemuse, seega oleks 115 või 110 ausam. Ja kui rahvast on üle 300 ja nad on staadionil laiali, käivad vahepeal puhvetis, suitsuruumis ja peldikus, siis on väga täpset numbrit võimatu kirja panna.

                          Kuigi ma ei kujuta ette, et läheksin vutti vaatama ja siis kondaksin mängu ajal puhvetis või suitsuruumis, aga väidetavalt nii on.

                          Kas Koerus mingit tribüüni ka on? Äkki annad viite fotodele?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Meie kasutame kohtunike andmeid, eile oli näiteks 113. Kuigi mulle ei meeldi sellised hirmus täpsed numbrid, nagu 113 või 234 jne. Täpne number võiks siis olla, kui loetakse üle piletikontsud ja pannakse ka see number kirja. Visuaalne ülelugemine annab nagunii suht umbes tulemuse, seega oleks 115 või 110 ausam. Ja kui rahvast on üle 300 ja nad on staadionil laiali, käivad vahepeal puhvetis, suitsuruumis ja peldikus, siis on väga täpset numbrit võimatu kirja panna.

                            Kuigi ma ei kujuta ette, et läheksin vutti vaatama ja siis kondaksin mängu ajal puhvetis või suitsuruumis, aga väidetavalt nii on.

                            Kas Koerus mingit tribüüni ka on? Äkki annad viite fotodele?
                            tribüüniks on tavalised pingid aga koerukad ei tule istuma sinna vaid ikka omadele kaasa elama!http://www.facebook.com/media/set/?s...17501864965260
                            kahjuks kogu rahvast pildile ei saanud kuna teise poolaja mängupilt(kohtuniku tegevuse tõttu) võttis igasuguse tuju pilte teha
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Meile näiteks Koerus meeldis. Tore vastuvõtt, lahe seltskond ja kaasaelamine, nuusutasime Kesk-Eesti hõngu, omamoodi vaheldus. Kuigi, publikunumbritest tähtsamad numbrid rahva hulgas tundusid seal olevat numbrid, et mitu nädalat järjest "pannud" oled või mitu "haljast" veel alles on?

                              Aga see käib asja juurde ja vahva oli, üks vend jooksis Itaalia särgis platsilegi, ehkki ilm oleks lubanud seda vabalt alasti teha.
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                                Meile näiteks Koerus meeldis... ja vahva oli, üks vend jooksis Itaalia särgis platsilegi, ehkki ilm oleks lubanud seda vabalt alasti teha.
                                ... ja Raivo silm oleks ka seda kindlasti lubanud...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X