320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Värsked uudised Pärnust räägivad, et pitsa ja kebabitehnikud vandusid kohalikele kaluritele napilt 3:2 alla.
    Said suht alguses punase, läksid juhtima, lõid omavärava. Päris palju draamat Eks senjoor Palmeri ja isand Tofüü räägivad kindlasti pikemalt.
    Kõik juttu karikase teema jah
    Mäng oli nii:

    Esimene Poolaeg
    0-1
    1-1 (omavärava).
    Ma arvan et keegi ei vaidleks kui ütleksin et Rumori Calcio oli parem meeskond esimese poolajas.
    Muidugi see punane kaard andsis meile raske aeg, aga mis ikka

    Teine Pooaleg
    1-2 (kui Poseidon proovis paremini surve panema). Oli mingi 20'. Pikk aeg ja mõned mehed juba vasinud.
    2-2 (vale väravavahi otsus kui andsis palli tagasi Poseidon - Kangur - kes kiiresti läks kontrasse)
    3-2 Ainuke build-up värav

    Ma ütlen uhkelt et pitsa täna ei küpsetanud, aga õige catenaccio ja kontra oli
    Distsiplineeritud meeskond ei näe nii tihti.
    Suur tänud meestele kes suutsid niimoodi mängida nagu planeeritud.
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      Pikka aega siin teemas vaikus olnud. Igaljuhul võivad huvilised homme Õismäel ühte korralikku RL duelli näha

      sigpic

      https://www.facebook.com/FCPuhkusMehhikos/

      Kommentaar


        Pärast seiklused Pärnus, Rumori Calcio pidab oma neljandas RL mängu mängima võõrsil SEB'i vastu: https://www.facebook.com/events/411898518995966/
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar


          FC Puhkus Mehhikos 4:2 FC IceBears

          Väga rabeda ja puise mängu pealt õnnestus siiski võit koju tuua. Viie põhimehe, kes kõik on kaitsva suunitlusega, puudumine jättis mängule oma jälje. Läksime üsna kiirelt mängu ilusa kombinatsiooniga loodud võimalusest 1:0 juhtima. Varsti teenisime ka penalti, mis kindlalt realiseeriti. Poolaja lõpus kaotasime kaitses palli, mille IceBearsi mängija peale ilusat driblangut, väravaks realiseeris.
          Teisel poolajal kasutasid vastased taaskord meie eksimuse ära ning lõid kontrast palli taaskord minu selja taha.
          Õnneks kehtestasime ennast mängulõpus, suutes mängu täieliku muutuse tuua ning lüüa ka kaks vastuseta väravat, millega asusime hetkeks liigat juhtima

          Angelo, loodan teie ja SEB mängule ka ennast kohale vedada.
          sigpic

          https://www.facebook.com/FCPuhkusMehhikos/

          Kommentaar


            Palun väga
            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
            Premium Liiga Clubs News
            Facebook
            Twitter

            Kommentaar


              Rumori olevat eile kaotanud ja JÄLLE oli süüdi kohtunik.
              Ajakirjanik tegi isegi väikse kommentaari oma oma FB seinale kohtunike aadressil, mille ta kahjuks küll kustutanud on. Mis juhtus?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Soovitan siiralt RL meeskonnadele ainult üks inimene kutsuda vilistamiseks: Alex Scheperin, siin foorumlastele küll tuntud. Teised, jätke kodus. Ei oska mängu ausalt vilistada ja tahavad ainult meid ärritada. SEB on sukeldajad.

                Ma võin kordada siin: Eesti kohtunikud on saast.
                Tegelt tsiteeriksin Martin Vunk: 'mis teha kui Eesti Liiga kohtunikud nii sittad on', väga õige.
                Tooge välismaalasi teha.
                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                Premium Liiga Clubs News
                Facebook
                Twitter

                Kommentaar


                  Kuidas see ütlus meil oligi, et meie kohtunike tase on vastavuses meie jalgpalli oskuste tasemega vms. Tean, et ma saadaks teinekord endagi pikalt selle jutu peale, aga no, nii on.

                  Kuigi eks jah, rahvaliigas näeb igasugust vaatepilti. On saanud mängida ka nii, et u 8 aastane paljasjalgne poiss vilistab mängu.. ilma vileta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                    Kuidas see ütlus meil oligi, et meie kohtunike tase on vastavuses meie jalgpalli oskuste tasemega vms. Tean, et ma saadaks teinekord endagi pikalt selle jutu peale, aga no, nii on.

                    Kuigi eks jah, rahvaliigas näeb igasugust vaatepilti. On saanud mängida ka nii, et u 8 aastane paljasjalgne poiss vilistab mängu.. ilma vileta.
                    Sellise olukorras, ma ilmselt ei lubaks mängu käima ja kutsun mehi tagasi.
                    Aga tase, pole vabandus.
                    Ütlen, Alex vilistas IceBears vs. Rumori Calcio (IceBears kutsus) ausalt. Iga mängija oli rahul mängu lõppes ja palus mu käest et palun kutsu teda meie kodumängudeks!
                    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                    Premium Liiga Clubs News
                    Facebook
                    Twitter

                    Kommentaar


                      Kas te rahvaliigale liiga suuri nõudmisi ei sea? Kas on mõtet ärrituda selle peale?
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Kas te rahvaliigale liiga suuri nõudmisi ei sea? Kas on mõtet ärrituda selle peale?
                        Me panustasime palju, raha kuulusime trennidele ja klubile üldiselt. Me võtame tõsiselt.
                        Aga ilmselt ilmume IV.Liigas järgmiseks hooajaks, kohtunikud pole paremad, aga vahemalt vastutus on otse EJL'i oma.
                        960€ eest võime vahemalt kõvasti karjuda.
                        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                        Premium Liiga Clubs News
                        Facebook
                        Twitter

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                          Kuidas see ütlus meil oligi, et meie kohtunike tase on vastavuses meie jalgpalli oskuste tasemega vms. Tean, et ma saadaks teinekord endagi pikalt selle jutu peale, aga no, nii on.
                          Rumori Calcio pole meie jalgpalli tase. Nemad tulevad suurtest jalgpalliriikidest nagu Itaalia, Uruguai jne.
                          Angelo, sa tegid ka ju Eestis omale kohtunikupaberid. Miks sa selle ameti jätsid? Oleks olnud hea eeskuju kõikidel sittadel Eesti kohtunikele.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Rumori Calcio pole meie jalgpalli tase. Nemad tulevad suurtest jalgpalliriikidest nagu Itaalia, Uruguai jne.
                            Angelo, sa tegid ka ju Eestis omale kohtunikupaberid. Miks sa selle ameti jätsid? Oleks olnud hea eeskuju kõikidel sittadel Eesti kohtunikele.
                            Jah, mul lihtsalt polnud aeg.
                            Aga ausalt, sellise mafiaga siin Eesti jalgpallis oleks raske üks meilt karjaar teha.
                            Näeme IV.Liigas, 'härra kohtunik'.

                            P.S.: Igatahes, kui isegi 67 korda koondislane ütleb seda, pole midagi vaidlema. Olete saast, tippudest Rahvaliigani.
                            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                            Premium Liiga Clubs News
                            Facebook
                            Twitter

                            Kommentaar


                              Ja oled ka provotseerja ja EJL'i troll siin!
                              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                              Premium Liiga Clubs News
                              Facebook
                              Twitter

                              Kommentaar


                                Rumori, tore, et meil on vähemasti humorist ka siin. Kohtunikud on ikka mängijatele vastava tasemega. Ja see on kurb osa. Kohtunikel eraldi ei ole viga midagi.
                                Pärnu JK Poseidon

                                Kommentaar

                                Working...
                                X