320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
    Tuletan meelde et alkoholijoobes mängijad on ohtlikud ka kohtunikule kes võivad ju kiiresti ärrituda ja ei ole vaja pärast seda probleemi kui kuskil kohtunik peksa saab.
    ei no mängija suhtumisel polnud viga ning pikk maa tuldud, las saab minutid kirja. Asi oli pigem "zipo" postituse põhimõttes.

    Kommentaar


      Algselt postitas AaviK Vaata postitust
      ei no mängija suhtumisel polnud viga ning pikk maa tuldud, las saab minutid kirja. Asi oli pigem "zipo" postituse põhimõttes.
      rahvaliiga toimiks siis , kui oleks EJl poolt määratud kohtunikud ja osavõtu maks 1000 krooni võistkonna pealt, et mingit jama sisse ei lasta ikkagi võiks ka nimed kirja panna kuhugi kes osaleda saaksid et muidu nagu meil juhtus ei saanud mehi kokku siis võtsime mingi suvalised mängima!registeerid ka mingi 20 meest ära ja siis oled nendega ei saa kokku mängid vähemuses midagi pole teha. Ma loodan et saate aru mida ma mõtlen!

      Kommentaar


        Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
        rahvaliiga toimiks siis , kui oleks EJl poolt määratud kohtunikud ja osavõtu maks 1000 krooni võistkonna pealt, et mingit jama sisse ei lasta ikkagi võiks ka nimed kirja panna kuhugi kes osaleda saaksid et muidu nagu meil juhtus ei saanud mehi kokku siis võtsime mingi suvalised mängima!registeerid ka mingi 20 meest ära ja siis oled nendega ei saa kokku mängid vähemuses midagi pole teha. Ma loodan et saate aru mida ma mõtlen!
        Palju üldse Rahvaliigas hetkel kohtunikule makstakse mängu eest?

        Kommentaar


          Algselt postitas kristjan27 Vaata postitust
          Palju üldse Rahvaliigas hetkel kohtunikule makstakse mängu eest?
          kõik on kokkuleppeline. Mõni kutsub mingi hea sõbra, kellel näiteks ka paberid olemas ja teeb nö. sõbrahinnaga, kasvõi siis mingi õlleraha eest

          Kommentaar


            Algselt postitas AaviK Vaata postitust
            Mina ja üks keskväljal, selline pisemat kasvu südi poiss olime vaid registreeritud. Mõlemal koduklubiks FCF Haapsalu. Ülejäänud kõik on varasemalt mänginud meistriliigat, aga sel hooajal pole keegi peale siis meie kahe. Tegelt on meil minu kõrval litsentsiga mängija hoopiski I liigast (FCF Rakvere, JK Sörve), kuid kuna temal oli liigamäng, kasutasime mu klubikaaslast. Järgmine kord, kui see Rakvere vend tuleb, klubikaaslane mängida ei saa, sest vot siis oleks meil 3 litsentsiga mängijat. Vot nii. Fännidega oli nii, et paljud olid rahvatantsu tantsimas
            Kohtuniku kaitseks, ma arvan, et siit tulenebki see suur vahe, et kuna kohtunik mängib ise naiste meistriliigas , siis hoiab ta sellist jõulist piiri. Minu arust, see jalatalla värk, oli siiski 50/50 mõlemalt poolelt, selleks ta ka ei suvatsenud seda ära vilistada. PS! Ta mängib siiani Nõmme Kalju naiskonnaga esiliigas. Rõhutan igaks juhuks veel - ainult kaks registreeritud mängijat oli meil ning ülejäänud võistkond on mänginud meistrikaid varasemalt (aasta, kaks, kolm) tagasi. Tahtsime ka see aasta panna välja IV, aga jäime regamisega hiljaks jalkaliitu. Peace!

            Selge siis on asi ammendunud. Ega päris 100% polnudki kindel kas see aasta mõni kuskilgi mujal liigas veel mängib, kuid eelmine aasta oli olnud küll vist päris mitmed mängijad. Meil üks mängija oli FC Guwaldas mänginud, kuid see aasta jäi vist neilgi asi katki kuna ei saadud rahadega hakkama.
            Eks kohtunik saagi kõike vilistada ja näha ka jh, pole hullu midagi, hea partii kohtunikult. Aga seda nüüd küll jh, et kohtunik poleks pidanud laskma jalanõudeta mängijat platsile kui nüüd nii võtta. Aga see siiski rahvaliiga ja suvalised mängijad kokku klopsitud ja las siis naudivad võõrsil mänge. Reeglid ei peagi nii väga karmid olema jh. Kõikse ullem õllesõber oligi see paljajalu mängiv nn ründaja, kes millegagi hakkama ei saanud.
            Kastist väljas mängimine käega vv poolt oli siis kui oli pikk pall meil ette ja siis ründaja oli jõudmas peaaegu pallini. See oli jh esimesel poolajal. vägagi hästi tundus, et mängiti käega väljaspool kasti. aga see selleks. Mäng mängitud ja kõva koslep käes, loodame et teised mängud lähevad meil paremini.
            Ärge pikka viha pidage ja edu teile Taebla.

            Kommentaar


              Algselt postitas kristjan27 Vaata postitust
              Palju üldse Rahvaliigas hetkel kohtunikule makstakse mängu eest?
              mina ise vilistan enda kodu mänge ja ka sõbra mänge ja teen seda täiesti tasuta või siis mingi nelipaki eest.)
              Aga muidu mingi jutt käib siin tartus et 200 mng ja nii

              Kommentaar


                Algselt postitas almar Vaata postitust
                Selge siis on asi ammendunud. Ega päris 100% polnudki kindel kas see aasta mõni kuskilgi mujal liigas veel mängib, kuid eelmine aasta oli olnud küll vist päris mitmed mängijad. Meil üks mängija oli FC Guwaldas mänginud, kuid see aasta jäi vist neilgi asi katki kuna ei saadud rahadega hakkama.
                Eks kohtunik saagi kõike vilistada ja näha ka jh, pole hullu midagi, hea partii kohtunikult. Aga seda nüüd küll jh, et kohtunik poleks pidanud laskma jalanõudeta mängijat platsile kui nüüd nii võtta. Aga see siiski rahvaliiga ja suvalised mängijad kokku klopsitud ja las siis naudivad võõrsil mänge. Reeglid ei peagi nii väga karmid olema jh. Kõikse ullem õllesõber oligi see paljajalu mängiv nn ründaja, kes millegagi hakkama ei saanud.
                Kastist väljas mängimine käega vv poolt oli siis kui oli pikk pall meil ette ja siis ründaja oli jõudmas peaaegu pallini. See oli jh esimesel poolajal. vägagi hästi tundus, et mängiti käega väljaspool kasti. aga see selleks. Mäng mängitud ja kõva koslep käes, loodame et teised mängud lähevad meil paremini.
                Ärge pikka viha pidage ja edu teile Taebla.
                Edu teilegi edaspidiseks !

                Kommentaar


                  Kas mingisse võistkonda tallinas või selle lähistel mängijat vaja pole?

                  Kommentaar


                    tabivere felix 6:2
                    Väga sümpaatne sats on felix
                    Ja vabandust esialgse kohtuniku pärast felixi eest

                    Kommentaar


                      Täitsa tore oli mängida ja Tabivere vastu, kahjuks sain õnnetult vastu lihast ja ei olnud võimalik enam joosta eriti, sest jalg läks krampi pidevalt.
                      Tänud hea mängu eest
                      ManU ja Brasiilia toetaja

                      Kommentaar


                        Algselt postitas xewex Vaata postitust
                        Täitsa tore oli mängida ja Tabivere vastu, kahjuks sain õnnetult vastu lihast ja ei olnud võimalik enam joosta eriti, sest jalg läks krampi pidevalt.
                        Tänud hea mängu eest
                        jah usun et pikka viha ei pea selle poisi vastu kuna see polnud tõesti meelega tehtud, hakkas palli lööma ju

                        Kommentaar


                          Järgmine kord teavitage vastasvõistkonda suurelt "SÄÄSEUPUTUS" vms... suht närvi ajasid:P.

                          Esimene mäng siis meie poolt, ma ise olin ilmselgelt alavormis ja ei tajunud esimene poolaeg tõesti mitte midagi. Pole korralikku jalgpalli mänginud sügisest saati . Üks vähestest positiivsetest sündmustest siis, et teenisin välja penalti, mis realiseeriti. Igatahes tänud kohtunikule, ma ise nii kergelt poleks vilistanud.

                          Igatahes Tabivere on üsna korralik seltskond. Negatiivne oli ainult see, et kõrvu jäi päris palju meeskonna sisest hõõrumist ja et tüübid kogusid ka 3 kollast.

                          Edu.
                          https://www.facebook.com/FellinJK

                          Kommentaar


                            Algselt postitas HenriP Vaata postitust
                            Järgmine kord teavitage vastasvõistkonda suurelt "SÄÄSEUPUTUS" vms... suht närvi ajasid:P.

                            Esimene mäng siis meie poolt, ma ise olin ilmselgelt alavormis ja ei tajunud esimene poolaeg tõesti mitte midagi. Pole korralikku jalgpalli mänginud sügisest saati . Üks vähestest positiivsetest sündmustest siis, et teenisin välja penalti, mis realiseeriti. Igatahes tänud kohtunikule, ma ise nii kergelt poleks vilistanud.

                            Igatahes Tabivere on üsna korralik seltskond. Negatiivne oli ainult see, et kõrvu jäi päris palju meeskonna sisest hõõrumist ja et tüübid kogusid ka 3 kollast.

                            Edu.
                            Kollased kaardid siin rahvaliigas oleneb kohtunikust
                            ja mida sa pead silmas meeskonna sisene hõõrumine siis tean mida ette võtta
                            3 kollast on vähe
                            kohtunikuna jagasin üks rahvaliiga mäng 9 kollast +2 punastsee on palju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas HenriP Vaata postitust
                              Järgmine kord teavitage vastasvõistkonda suurelt "SÄÄSEUPUTUS" vms... suht närvi ajasid:P.
                              sellega võivad arvestada kõik meeskonnad, kes lõuna eesti poole mängima tulevad. jõgeval on küll raske seis nendega igastahes.
                              “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas philou Vaata postitust
                                sellega võivad arvestada kõik meeskonnad, kes lõuna eesti poole mängima tulevad. jõgeval on küll raske seis nendega igastahes.
                                ja ps nende vastu ei aita midagi:S

                                Kommentaar

                                Working...
                                X