320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    JK Pärnu- Jaagupi 6:2 JK Taebla
    #Manchester United
    #Juventus

    Kommentaar


      Algselt postitas 2pac Vaata postitust
      JK Pärnu- Jaagupi 6:2 JK Taebla

      Tohohhh Kuidas see küll juhtus?
      FC Shark United

      Kommentaar


        Algselt postitas Änimal Vaata postitust
        Tohohhh Kuidas see küll juhtus?
        Pole sõnu. Ma ei väida, et see nüüd kaotuses süüdi on, muidugi olid võrdsed võimalused mõlemal. Aga, meie lihtsalt oleme harjunud 11kesi mängima ning ei mänginud oma kohti välja. Mõningad asjad häiris veel, aga mis teha. Tingimused olid võrdsed mõlemal ning ju P-J soovis rohkem seda võitu. 3:1 lagunes mäng meil täiesti ära ning läks kuidas läks. Audruga mäng oli samasugune, kus võimalused kasutasime meie lihtsalt ära paremini, aga ebameeldiv on mängida mitte 11kesi. Ütleme, et 11kesi olnuks mäng rohkem avaram ning väheke rohkem lahtisem.

        Kommentaar


          OK, saan aru-meile jälle ei meeldi/pole harjunud 11kesi mängima.
          FC Shark United

          Kommentaar


            Algselt postitas AaviK Vaata postitust
            Pole sõnu. Ma ei väida, et see nüüd kaotuses süüdi on, muidugi olid võrdsed võimalused mõlemal. Aga, meie lihtsalt oleme harjunud 11kesi mängima ning ei mänginud oma kohti välja. Mõningad asjad häiris veel, aga mis teha. Tingimused olid võrdsed mõlemal ning ju P-J soovis rohkem seda võitu. 3:1 lagunes mäng meil täiesti ära ning läks kuidas läks. Audruga mäng oli samasugune, kus võimalused kasutasime meie lihtsalt ära paremini, aga ebameeldiv on mängida mitte 11kesi. Ütleme, et 11kesi olnuks mäng rohkem avaram ning väheke rohkem lahtisem.


            Kui me oleks väljakule pannud 11-meest siis me poleks mängida saanudki
            Läks kuidas läks, nagu öeldakse, Parimad võitsid !

            Kommentaar


              Algselt postitas JK Pärnu-Jaagupi Vaata postitust
              Kui me oleks väljakule pannud 11-meest siis me poleks mängida saanudki
              Läks kuidas läks, nagu öeldakse, Parimad võitsid !
              No polnudki midagi parata, loomulikult poleks mängida saanud. Ma ütlesin vaid, et meie oleme harjunud 11kesi mängima, muud ei midagi.

              Kommentaar


                Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                No polnudki midagi parata, loomulikult poleks mängida saanud. Ma ütlesin vaid, et meie oleme harjunud 11kesi mängima, muud ei midagi.
                Seda mängu ei saakski üldse kuidagi moodi arvestada. Pole normaalne, et väljakul pole jooni märgitud ja üks mingi lipuvarras või mis iganes see ka polnud oli väljaku peal. Ebareaalne. Pole sõnu lihtsalt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JK Pärnu-Jaagupi Vaata postitust
                  Läks kuidas läks, nagu öeldakse, Parimad võitsid !
                  Te pole Parimad!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zipo Vaata postitust
                    Seda mängu ei saakski üldse kuidagi moodi arvestada. Pole normaalne, et väljakul pole jooni märgitud ja üks mingi lipuvarras või mis iganes see ka polnud oli väljaku peal. Ebareaalne. Pole sõnu lihtsalt.

                    Väljaku kallal nüüd küll nuriseda ei saa.
                    Tõesti ei jõutud jooni selleks mänguks maha tõmmata aga väljak see-eest on suhteliselt heas korras ja mis puutub lipuvardasse, siis see on väljaku ääres ja ei sega kedagi. ( oled esimene, kel selle kohta midagi öelda).
                    Nii kibestunud ei tasu kaotuse üle ka nüüd olla, et igahinna eest väljakut jne. süüdistada.
                    Lõpetaks selle teema, oli hea mäng, polnud erilisi vahejuhtumeid ja edu teile edaspidiseks!
                    #Manchester United
                    #Juventus

                    Kommentaar


                      JK Pärnu-Jaagupi - JK Taebla

                      Algselt postitas Martin112 Vaata postitust
                      Te pole Parimad!
                      Aga näe, sellesmängus olime Ja mis lipuvardasse puutub siis tõesti ei ole ennem seda keegi nurisenud. Ja jooned olid maas kuid polnud selgelt näha, vabandust sellepärast, minu viga. Jõudsin reedel alles tagasi ja unustasin need jooned ära täiesti. Hea ,et üldse keegi pesema sai, kuna ma ei rääkinud Spordikeskusega üldse sellest asjast.

                      Kommentaar


                        tabivere jalkakoondisega ei taha keegi sõpruskohtumist teha?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JK Pärnu-Jaagupi Vaata postitust
                          Aga näe, sellesmängus olime Ja mis lipuvardasse puutub siis tõesti ei ole ennem seda keegi nurisenud. Ja jooned olid maas kuid polnud selgelt näha, vabandust sellepärast, minu viga. Jõudsin reedel alles tagasi ja unustasin need jooned ära täiesti. Hea ,et üldse keegi pesema sai, kuna ma ei rääkinud Spordikeskusega üldse sellest asjast.
                          Täiesti neutraalne kommentaar lihtsalt.
                          Ma saan küll aru, et tegemist on rahvaliigaga ja on selline poolkõva asi aga vastasmeeskonda tuleks ikka austusega suhtuda, tagada neile pesemisvõimalused, väljaku olukord võiks olla ikka maksimaalselt hea väljakukohta jne. Inimesed tulevad ikka pika maatagant teile külla.

                          Pisut pingutamist lihtsalt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas gaius Vaata postitust
                            Täiesti neutraalne kommentaar lihtsalt.
                            Ma saan küll aru, et tegemist on rahvaliigaga ja on selline poolkõva asi aga vastasmeeskonda tuleks ikka austusega suhtuda, tagada neile pesemisvõimalused, väljaku olukord võiks olla ikka maksimaalselt hea väljakukohta jne. Inimesed tulevad ikka pika maatagant teile külla.

                            Pisut pingutamist lihtsalt.
                            Pesemine ei ole kohustuslik organiseerimine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                              Pesemine ei ole kohustuslik organiseerimine!
                              polegi räägitud kohustustest vaid austusest vastasmeeskonda.

                              seda ei torka ma siia isiklikust seisukohast, kuna meil ei saa liiga vastasedki pesta end.
                              “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                              Kommentaar


                                Kuremäe 4 : 0 Askele
                                Last edited by Raitsu; 12.08.10, 21:09. Põhjus: näpukas
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X