320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ajugeenius Vaata postitust
    Kohtla-Järvel
    tulemust ?....
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Kuidas saab Narva-Jõesuu võistkonnaga kontakti?

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin112 Vaata postitust
        Kuidas saab Narva-Jõesuu võistkonnaga kontakti?
        kysid juhvetilt kontakt numbri äkki?

        Kommentaar


          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
          tulemust ?....
          Tõin siis välja puhtalt mugavuse mõttes kaheksandikfinaalide tulemused

          Narva-Jõesuu
          15:0 Tori Põrgulised
          FC Kiired Jalad 7:1 FC Asevere
          FC Taritu 1:6 Kiili SK
          Gol 11:2 FC Jott
          Risti JK 19:0 SK Tääksi I
          SK Roosu/Osula 5:2 Torgu
          Kuremäe 25:0 Roosad Pantrid
          Kohila Püsimatud andsid JK Puhjale loobumisvõidu.

          Ja kogu artikkel:

          Rahvaliiga veerandfinalistid loositi paaridesse
          13.09.2010 17:34

          Esmaspäeval loositi paaridesse jalgpalli Rahvaliigas veerandfinaali jõudnud võistkonnad, kes selgitavad eelseisva nädala jooksu neli poolfinalisti.

          Loosi tahtel võõrustab Risti JK oma koduväljakul Kiili Spordiklubi võistkonda, JK Puhjale sõidab külla Narva-Jõesuu, Narva võistkond Gol võõrustab Kuremäed ning FC Kiired Jalad vastaseks on SK Roosu/Osula.

          Teel veerandfinaali alistas Narva-Jõesuu tulemusega 15:0 Tori Põrgulised, FC Kiired Jalad oli parem FC Aseverest 7:1, Taritu jäi kodus 1:6 alla Kiilile, Gol alistas FC Jott võistkonna 11:2, Risti JK sai 19:0 jagu SK Tääksi II-st, SK Roosu/Osula võitis Torgu esinduse 5:2 ja Kuremäe oli tulemusega 25:0 parem võistkonnast Roosad Pantrid. Kohila Püsimatud andsid JK Puhjale loobumisvõidu.

          ERR SPORT / EJLi PRESSITEENISTUS
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            [QUOTE=Raitsu;1226596]Tõin siis välja puhtalt mugavuse mõttes kaheksandikfinaalide tulemused
            [B]

            FC Taritu 1:6 Kiili SK

            SK Roosu/Osula 5:2 Torgu

            Nende võistkondade puhul oli tegelikult vastupidi:
            võrukad käisid külas Saaremaal ja Taritu oli külas Kiilil.

            Peaks olema:

            Torgu-Roosu/Osula 2:5
            Kiili-Taritu 6:1

            Kommentaar


              Päkko anna teada, kas sa vilistad pühapäeval Ülenurmes rahvaliiga mängu. Protokollidest vaatasin, et oled seal vilistanud.

              Kommentaar


                Algselt postitas krizto Vaata postitust
                Päkko anna teada, kas sa vilistad pühapäeval Ülenurmes rahvaliiga mängu. Protokollidest vaatasin, et oled seal vilistanud.
                hetkeseisuga olen mina jah

                Kommentaar


                  Algselt postitas krizto Vaata postitust
                  Päkko anna teada, kas sa vilistad pühapäeval Ülenurmes rahvaliiga mängu. Protokollidest vaatasin, et oled seal vilistanud.
                  See vend tahtis konkreetselt et ma kiired jalad kahjuks vilistaks terve mängu,saate aru?

                  Kommentaar


                    Sellist jama on kohe raske kommenteerida. Pakkus sulle raudselt paar sotti raha ?

                    Kommentaar


                      Artikkel 5 - Mängijate kohustused

                      Osaledes võistlustel mängijad kohustuvad:
                      a) kinni pidama lojaalsuse, ausameelsuse ja sportlikkuse printsiipidest vastavalt Ausa Mängu ( inglise keeles Fair Play) põhimõtetele


                      XIII DISTSIPLINAARKÜSIMUSED JA NENDE MENETLEMINE.DOPING
                      Artikkel 35- EJL-i distsiplinaareeskirjad

                      1. Võistkondadega seotud isikute sooritatud distsiplinaarrikkumiste korral kohaldatakse Distsiplinaarkomisjoni põhimäärust.



                      Ma muide pole küll kõige targem inimene nüüd nende EJL reeglite ja sätete suhtes,kuid minu pea lõikab niipalju nendest punktidest, et "krizto" pakutud nö. altkäemaks vms polnud küll ilus tegu ja on reeglitevastane.

                      Prooviksime äkki ikka fair-play põhimõtet järgida ja korralikult asju ajada, mitte hakata ebaausal teel omale võitu tasku sokutama !.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                        See vend tahtis [B]konkreetselt [B/]et ma kiired jalad kahjuks vilistaks terve mängu,saate aru?
                        Lugupeetud foorumlased. Kuna on tekkinud mingi arusaamatus, siis avalikustan need 2 kirja, mida ma härra Päkkole saatsin.

                        PM nr.1 Ootaks head vilet. Tegelikult oodatakse kohtunikult alati koduvilet. Äkki teed seekord teisiti ja vilistad võõrsil meeskonna kasuks. Et neil tasuks ära see pikk reis. Okei, niisama küsisin. Ära siis mingit käkki kokku keera.


                        PM nr.2 Ja jumala eest ära arva, et ma seda ähvardaval toonil ütlesin. Lihtsalt puht sõbralikult mainin, et ootaks head vilet ja head tööd kohtunikult.

                        (2. kiri on saadetud minut hiljem).

                        Palun andke teada, nii asjaosaline, kui ka asjavälised isikud, kus ma tegin [B]konkreetse[B/] pakkumise, et härra Päkko vilistaks Kiired Jalad meesonna kahjuks.
                        Muidugi veelgi enam ootan ma seletust sellele paari soti pakkumisele.
                        Olen härra Päkko mängudel varem osalenud ja alati on jätnud kohtunikutöö soovida. Seetõttu saatsingi kirja, et ootaks head vilet, motiveerides kohtunikku. Aga seda, et härra Päkko loeb sellisest kirjast välja altkäemaksu pakkumise, on pehmelt öeldes kummaline. Kuid mis meelel, see keelel. Ja teiseks personaalne vihje härra Päkkole. Juhul kui sulle reaalselt mõni pistise pakkumine tuleb (lootkem, et selliseid asju ei toimu), kas tõesti on kõige professionaalsem seda kuskil foorumis kisendada, või sellest teavitada jalgpalliliitu? Kõike head

                        Ps. Okei, kui tõesti sellest mingi jama tuleb, siis keerake mulle pe**e, võtke minult litsents, määrake trahv, ükskõik mida. Minu arusaamatus väljendamisoskuses olen ju mina süüdi. Jumala eest, jätke ülejäänud meeskond rahule ja ärge vaadake neile halvasti.

                        Kommentaar


                          Tänan täpsustuse eest.Aga Ausa Mängu põhimõtet oled üritanud kõigutada juba sellega, et: "Äkki teed seekord teisiti ja vilistad võõrsil meeskonna kasuks. Et neil tasuks ära see pikk reis." See on puhtalt pakkumine, et vile oleks meie kahjuks?! Loogika !

                          Aga see selleks, keegi pole öelnudki otseselt, et mingit raha oled "krizto" pakkunud. Asi tundus sellisena ja minu eelmises postituses oli öeldud lihtsalt "altkäemaksu vms" , see "vms" tähendaski, et või midagi muud sellist. Eks loodame siis, et kohtunik püsib neutraalsena ja kellegil ei ole mingit pretensiooni vile kohta.

                          Selle teemaga on siin nüüd punkt. Kiired Jalad meeskond ei süüdista Roosu võistkonda ja mängima lähme heas meeleolus. Aga kasutaja "krizto" , paluks lihtsalt selliseid "räpaseid võtteid" tulevikus mitte kasutada. See ju kahjustab ainult sinu mainet.

                          Vsjo,paka !

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kurjajuur Vaata postitust
                            Tänan täpsustuse eest.Aga Ausa Mängu põhimõtet oled üritanud kõigutada juba sellega, et: "Äkki teed seekord teisiti ja vilistad võõrsil meeskonna kasuks. Et neil tasuks ära see pikk reis." See on puhtalt pakkumine, et vile oleks meie kahjuks?! Loogika !

                            Aga see selleks, keegi pole öelnudki otseselt, et mingit raha oled "krizto" pakkunud. Asi tundus sellisena ja minu eelmises postituses oli öeldud lihtsalt "altkäemaksu vms" , see "vms" tähendaski, et või midagi muud sellist. Eks loodame siis, et kohtunik püsib neutraalsena ja kellegil ei ole mingit pretensiooni vile kohta.

                            Selle teemaga on siin nüüd punkt. Kiired Jalad meeskond ei süüdista Roosu võistkonda ja mängima lähme heas meeleolus. Aga kasutaja "krizto" , paluks lihtsalt selliseid "räpaseid võtteid" tulevikus mitte kasutada. See ju kahjustab ainult sinu mainet.

                            Vsjo,paka !
                            Tegelikult ma ei mõelnudki seda ju tõsiselt. Muidugi praegu on raske seda tõestada ja küllap sellest saaksid aru ainult need inimesed, kes minuga vähemalt pool tundi koos olnud. Et milline inimene ja millise jutuga ma olen. Jah, teksti sees on raske "Nalja" või "Irooniat" või "sarkasmi" või mingit muud metafoori edasi kanda. Siiski võin käe südamele panna ja öelda, et mõtlesin seda puht läbi huumoriprisma niinimetatud sõna kõlksuks öelda. Enne liigamängegi kui kohtunik läheb meeskonna kaptenile protokolli andma, on ette tulnud juhtumeid, kui kapten sõnab "Noh kohtunik, mis on meie teha, et mäng ühte sadamasse kulgeks" või "me oleme pisut nõrgemad, äkki aitate meid väheke" või "kohtunik ,ma teen teile hiljem baaris välja, kui me võidame"! Loomulikult kaasneb sellise ütlusega lai naeratus ja toonist on aru saada, mida sellega öelda tahetakse. Et tehakse vaid nalja ja näidatakse oma positiivset suhtumist nii mängu kui auväärt kohtunikku. Mitte kunagi ei juhtu selliste kordade puhul telefonikõnet jalgpalliliitu ja teadet pistise pakkumisest. Vastupidi. Kohtunik naeratab vastu ja lausub "Vilistan erapooletult ja kõik on teie enda teha". See on pigem mõeldud näitena, mitte igakorralise reeglina. Näide liigamängude põhjal toodust. Kuna olen kokku puutunud härra Päkkoga ja teades tema sõbralikku suhtumist, ei osanud säärasele tegevusele sellist lahendust tema poolt oodata. Tema kiri, mille ma PM kaudu sain, oli tegelikult vägagi professionaalne, kuid sellest foorumis avalikult räuskamine ja tegelikult ka minu laimamine pistise pakkumise eest on minu hinnangul pisut ebaõiglane.
                            Tunnistan, et läbi soccerneti foorumi oli mu käitumine ja teguviis pisut ebasportlik, kuid kindlasti mitte selline, nagu härra Päkko seda kirjeldas. Siiralt hea meel on, et Kiired Jalad meeskonna liige mõistis, et tegu pole mitte Roosu meeskonna mingi kuradi katsega, vaid minu kompetentse väljendamisoskuse puudumisel tekkinud arusaamatusega. Vabandused meeskonna ees. Loodan, et homne mäng kujuneb sõbralikuks, võitluslikuks ja huvitavaks ning kõige tähtsam seejuures; ootan head vilet (Ja ma mõtlen seda kuradima tõsiselt sõna kõige otsemas tähenduses).
                            Loodan, et sellega on teema ammendunud ja saame keskenduda tulemustele ja targematele teemadele.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas krizto Vaata postitust
                              Tegelikult ma ei mõelnudki seda ju tõsiselt. Muidugi praegu on raske seda tõestada ja küllap sellest saaksid aru ainult need inimesed, kes minuga vähemalt pool tundi koos olnud. Et milline inimene ja millise jutuga ma olen. Jah, teksti sees on raske "Nalja" või "Irooniat" või "sarkasmi" või mingit muud metafoori edasi kanda. Siiski võin käe südamele panna ja öelda, et mõtlesin seda puht läbi huumoriprisma niinimetatud sõna kõlksuks öelda. Enne liigamängegi kui kohtunik läheb meeskonna kaptenile protokolli andma, on ette tulnud juhtumeid, kui kapten sõnab "Noh kohtunik, mis on meie teha, et mäng ühte sadamasse kulgeks" või "me oleme pisut nõrgemad, äkki aitate meid väheke" või "kohtunik ,ma teen teile hiljem baaris välja, kui me võidame"! Loomulikult kaasneb sellise ütlusega lai naeratus ja toonist on aru saada, mida sellega öelda tahetakse. Et tehakse vaid nalja ja näidatakse oma positiivset suhtumist nii mängu kui auväärt kohtunikku. Mitte kunagi ei juhtu selliste kordade puhul telefonikõnet jalgpalliliitu ja teadet pistise pakkumisest. Vastupidi. Kohtunik naeratab vastu ja lausub "Vilistan erapooletult ja kõik on teie enda teha". See on pigem mõeldud näitena, mitte igakorralise reeglina. Näide liigamängude põhjal toodust. Kuna olen kokku puutunud härra Päkkoga ja teades tema sõbralikku suhtumist, ei osanud säärasele tegevusele sellist lahendust tema poolt oodata. Tema kiri, mille ma PM kaudu sain, oli tegelikult vägagi professionaalne, kuid sellest foorumis avalikult räuskamine ja tegelikult ka minu laimamine pistise pakkumise eest on minu hinnangul pisut ebaõiglane.
                              Tunnistan, et läbi soccerneti foorumi oli mu käitumine ja teguviis pisut ebasportlik, kuid kindlasti mitte selline, nagu härra Päkko seda kirjeldas. Siiralt hea meel on, et Kiired Jalad meeskonna liige mõistis, et tegu pole mitte Roosu meeskonna mingi kuradi katsega, vaid minu kompetentse väljendamisoskuse puudumisel tekkinud arusaamatusega. Vabandused meeskonna ees. Loodan, et homne mäng kujuneb sõbralikuks, võitluslikuks ja huvitavaks ning kõige tähtsam seejuures; ootan head vilet (Ja ma mõtlen seda kuradima tõsiselt sõna kõige otsemas tähenduses).
                              Loodan, et sellega on teema ammendunud ja saame keskenduda tulemustele ja targematele teemadele.
                              tra s aoled peast loll ve?
                              ma ytlesin kiired jalale esindajale niimoodi et pmst vend tahtis teha minust korrumpeerunud kohtuniku.
                              Jah tõesti sihukesed tagajärjed oleksid suga mis ma sulle postkasti saatsin kui ma teen väikese kõne!
                              aga mina pole otseselt raha maininud nii et mida sa seletad!
                              "pada sõimab katelt ühd mustad mõlemad"
                              Seega ma loodan nimekaim kristo, et sa suudad sihukesed asjad nagu ära unustada. kiired jalad meeskonnas olen ma vilistanud kõike läbi enda silmade.kui mulle tundub et ei ole kaart ja teised karjuvad kaart kaart vaatan tuimalt!
                              Sellest mängust veel siis et see ei tule ei kummagi poole!
                              ja teiseks kiired jalad pole veel kordagi koduvilet vajanud mida ma pole teinud ka! nad on lihtsalt kompaktselt koos ja mängivad ilusti!
                              okei aitab OT.st

                              Kommentaar


                                Kuremäe 25:0 Roosad Pantrid

                                Mõni panter ka väljakul üldse oli, või pandi tuletõrje hüdrant väravasse ja mindi külapoodi käraka järgi?
                                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X