320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tere
    oleks tore tedas kas pärnust ka mingi võistkond rahavaliigar mängib??
    kui ja siis kas teil trenne ka toimub kuskil?kui ja siis kus?
    Last edited by meisu15; 17.02.11, 17:12. Põhjus: valesti läks enne

    Kommentaar


      jk pärnu-jaagui?

      Kommentaar


        kindel vää
        aga kas trenne ka toimub praegu

        Kommentaar


          meisuuu jah on seal trennid
          ma pean uurima kas saab sinnna tiimi
          mina lauri olenXD

          Kommentaar


            Audru punt oleks ka nõus võtma.

            Kommentaar


              pärnu siseselt vist ei toimu miskit trenni, kui siis natukene väljapoole sõitma. tglt võid uurida FC Guwaldalt, kui see veel toimetab, eelmine aasta nad vist ei teinud midagi. Nõmme õllekas teeb hetkel trenni kohvikus ja peab strateegilisi plaane, aga nii kui mätas kuiv on, siis võid sinna ka sõita, siis hakkab jooksmine ja palliveeretamine ka pihta, eriti nädalavahetustel, mõningad treningud ka nädala sees, aga olgu sul märjajooki kaasas, seal neid ei jagata eriti.

              Kommentaar


                no oleks nõus tulema küll jh

                Kommentaar


                  ma sain jh aru et sa lauri oled
                  ise sa ei käi seal trennis?
                  no uuri kas saab sinna trenni

                  Kommentaar


                    Paide LM esindaja, eelmine aasta käisite meil külas, kas saaks enne Rahvaliigat teha kontrollkohtumise? eelmine aasta jäi meil tulemata. NÕMME ÕLLEKAS

                    Kommentaar


                      Almar, Audruga pole nõus mängima? Tahaks mängida küll :P

                      Kommentaar


                        kle taff teil trenne ka kuskil toimub??

                        Kommentaar


                          äkki prooviks üketeisele postkasti sõnumeid saata või muid sidevahendeid kasutada isiklike teadete edastamiseks härrased!!

                          Kommentaar


                            no aga miks mitte, tuleb pidada läbirääkimisi ja leppida kokku kuupäev. Hetke seisuga pakuks aprilli muidugi, aga 15-17 aprill on kinni juba, kas vrem või hiljem ning kas nõmmes või audrus. arvan, et pakud audrut, kuna ka teie käisite külas eelmine aasta, ma ei saanud osaleda kuna sai kuupäevasi iia ja sinna lükatud ning endal jäigi kohale tulemata.
                            küsin mängijatelt järele ja paku k enda kuupäev, eks paistab mis saab

                            Kommentaar


                              Kes Tartumaa meeskondadest, soovitatavalt ka Tartu linnast, oleks nõus ühe teise Tartumaa satsiga sõprusmängu pidama. Mäng toimuks märtsi kuus ja kõigi eelduste kohaselt saalis.

                              Kommentaar


                                FC Kiired Jalad oleks nõus arvatavasti. Mis sats olete ja kus plaanis mäng pidada?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X