320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    keegi roosu kontakti oskab öelda?

    Kommentaar


      JK Nirvaana FUTSAL CUP 2012

      AEG JA KOHT
      25. veebruar, kell 15.00
      Visa Hall
      Ravila 80, Tartu

      OSALEMA ON KUTSUTUD KÕIK RAHVALIIGA KLUBID!

      Turniirile pääseb 8 esimesena registreerunud võistkonda. Mängitakse kahes alagrupis, kust edasi saavad esimesed kaks, kes moodustavad poolfinaalpaarid (A1-B2; A2-B1). Üritust korraldab JK Nirvaana.

      Meeskonnas võib olla kuni 2 registreeritud EJL mängijat, kellest kumbki ei tohi olla viimase aasta jooksul registreeritud ML või EL võistkonda. Noorteregistreerimised ei lähe arvesse. Mängijatel peab kaasas olema EJL mängijakaart või isikuttõendav dokument.

      NB! Kõik võistkonnad jälgivad spordihoones kehtestatud käitumisreegeleid. Turniiri korraldajad ei vastuta kellegi vara ega tervise eest.

      Antud juhend on ühtlasi osavõtukutseks!


      REGISTREERIMINE
      Turniirile registreerida hiljemalt 17. veebruariks (kaasa arvatud). Registreerimisest anda teada meili teel silverlulla@gmail.com. Registreerimisel soovime teada võistkonna- ning kontaktisikunime ning telefoninumbrit. Osavõtumaks 35€ tasuda arveldusarve kontole SEB: 10010062195014 Silver Lulla. Selgitusse meeskonna nimi. Soovime osavõtumaksu tasumist enne turniiri toimumist.


      MÄNGUAEG
      Mäng kestab 1x12 minutit.
      Alates poolfinaalidest 2x10 minutit.
      Aeg peatatakse penalti sooritamise ajal ning kui kohtunik peab seda vajalikuks.


      REEGLID
      Mängijate arv väljakul on 4+1. Lubatud vahetusmängijate arv on 5. Vahetuste arv mängu jooksul ei ole piiratud. Vahetust võib sooritada ükskõik millal, kuid järgida tuleb alljärgnevaid tingimusi:

      1) Mängija, kes lahkub vahetusse, peab seda tegema vahetustsoonis.
      2) Mängija, kes siseneb mängu, peab seda tegema samuti vahetustsoonis, kuid mitte enne, kui väljakult lahkuv mängija on ületanud küljejoone.
      3) Väravavahti võib asendada ükskõik milline väljakumängija, kuid väravas olles peab ta olema eristatav väljakumängijatest.


      KARISTUSED
      1) Kollane kaart tähendab mängija eemaldamist 2 minutiks või kuni vähemuses olev võistkond laseb endale lüüa värava.
      2) Punane kaart tähendab mängija eemaldamist väljakult ja meeskond peab mängima kaks minutit vähemuses või kuni lastakse endale lüüa värav. Mängija peab jätma vahele järgmise kohtumise.


      PAREMUSEJÄRJESTUSE MÄÄRAMINE
      Paremusjärjestus selgitatakse alagruppides punktide üldsumma põhjal, kusjuures võit annab kolm punkti, viik ühe punkti ja kaotus null punkti. Punktisummade võrdsuse korral määrab paremuse:
      1) Omavaheline mäng
      2) Omavaheliste mängude punktid
      3) Üldine väravatevahe
      4) Löödud väravate hulk
      5) Penaltid


      AUTASUSTAMINE
      Kolme paremat võistkonda autasustatakse karikate ja medalitega.


      KONTAKT
      Silver Lulla
      +372 59191225
      silverlulla@gmail.com
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Roosu

        Tauri nr: 5011763

        Kommentaar


          Algselt postitas hakkab00 Vaata postitust
          Tauri nr: 5011763
          Kas registreerin Roosu nimelise tiimi turniirile?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            tofoa ma arvan et see oli mulle mõeldud see roosu kontakt kuna ma kysisin kontakt numbrit neilt!

            Kommentaar


              Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
              tofoa ma arvan et see oli mulle mõeldud see roosu kontakt kuna ma kysisin kontakt numbrit neilt!
              Selge
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Selge
                aga seoses su turniiriga , kuidas seal on kas võivad need mängida kes eelmine aasta mängisid aga see aasta mitte või ei?

                Kommentaar


                  Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                  aga seoses su turniiriga , kuidas seal on kas võivad need mängida kes eelmine aasta mängisid aga see aasta mitte või ei?
                  Võivad mängida need, kes ei olnud 2011 hooajal kuskile registreeritud.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Ma olen ise liiga mängija , aga olen siiani iga aasta ka rahvaliigat oma meeskonna eest mänginud nagu lubatud on , miks ei tohi siis ? Teistel turnadel kus käinud oleme on ikka lastud mängida .
                    Nice and easy ...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Võivad mängida need, kes ei olnud 2011 hooajal kuskile registreeritud.
                      2 mängijat võib mängida! siis on rahvaliiga õige turniir!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas t2kk Vaata postitust
                        Ma olen ise liiga mängija , aga olen siiani iga aasta ka rahvaliigat oma meeskonna eest mänginud nagu lubatud on , miks ei tohi siis ? Teistel turnadel kus käinud oleme on ikka lastud mängida .
                        Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                        2 mängijat võib mängida! siis on rahvaliiga õige turniir!
                        Just, 2 võib mängida, mitte rohkem.


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Meeskonnas võib olla kuni 2 registreeritud EJL mängijat, kellest kumbki ei tohi olla viimase aasta jooksul registreeritud ML või EL võistkonda. Noorteregistreerimised ei lähe arvesse. Mängijatel peab kaasas olema EJL mängijakaart või isikuttõendav dokument.

                        Juhendis on samuti antud info olemas
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Võivad mängida need, kes ei olnud 2011 hooajal kuskile registreeritud.
                          aga miks sa nii vastasid siis like daA?

                          Kommentaar


                            kuna rahvaliigasse registeerimine hakkab?

                            Kommentaar


                              Käib juba: http://jalgpall.ee/rj_teams.php

                              Kommentaar


                                keegi tabivere rahvaliiga meeskonnaga sõpruskohtumist ei taha teha tabivere saalis 4+1 väljakul?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X