320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Homme (13. mai) alustab Ida-Viru alagrupp

    Kell 12.00 - Püssi SK vs Toila
    Kell 19.00 - FC Avinurme Snaiprid vs Kuremäe

    Kommentaar


      Audru alustas ka hooaega, Lynx Aurum põrmustati koduväljakul 22-5

      Kommentaar


        Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
        Meil Vändraga järgmine mäng, neil plats ja muu korraldus oli normis?
        Eks see väljak üks paras heinamaa ole, aga muidu kutid normaalsed ja fännegi oli platsiääres näha. Tõeline rahvaliiga Tahaksin kiita ka nende hangitud paberitega naiskohtuniku, pea perfektne vile.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          FC Avinurme Snaiprid 3:11 Kuremäe

          Kommentaar


            Algselt postitas Taff* Vaata postitust
            Audru alustas ka hooaega, Lynx Aurum põrmustati koduväljakul 22-5
            Andke andeks, ma saan aru, et Audru oli lihtsalt niivõrd üle aga kuidas need 5 väravat löödi ???
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
              Andke andeks, ma saan aru, et Audru oli lihtsalt niivõrd üle aga kuidas need 5 väravat löödi ???
              3 väravat olid ilusti välja mängitud, 1 OV ja 5. värava lasi väravavaht lihtsalt viimasel minutil sisse.

              Kommentaar


                Nõmme Õlleka kodustata läheb renoveerimisele ja seega peame kodumängud pidama kuskilgi mujal, hetke seisuga : Tihemetsa staadion, Tihemetsa alevik, Valga mnt 21
                Staadioni suurus: 95 x 70 m
                Värava suurus: 730 x 240 cm
                Vabandused ebameeldivuste puhul ja pikema reisu tegemistel.
                Viimane võimalus mängida on nüüd tuleval nädalavahetusel, peale seda lüüakse kopp maasse, kui allkirjad all, kui mitte, siis saab ehk ka mai viimane nädalavahetus mängida

                Kommentaar


                  JK Vedelik on hooaega plahvatuslikult alustanud. esimeses mängus lõime koguni 5 kolli(eelmine hooaeg niipalju kokku) ja eelmises mängus saime esmakordselt alla 10ne kolli sisse(ainult 9).

                  tänu sellele on tulekul suured pidustused reedel 18. mail tartu rokiklubis.
                  info: http://rocknroll.ee/rock/
                  tell your mother, we are hooligans!

                  Kommentaar


                    Keegi Tartus mängijat ei vaja? Oleks huvi kusagil palli taga ajada

                    Kommentaar


                      Algselt postitas susk4 Vaata postitust
                      Keegi Tartus mängijat ei vaja? Oleks huvi kusagil palli taga ajada
                      tabivere rahvaspordi klubi ei sobi?

                      Kommentaar


                        Kui mõni rahvaliiga võistkond otsib kohtunikku Tartus, siis kuni sessi lõpuni võin normaalse tasu eest abi pakkuda. Pole küll litsentsiga kohtunik, aga vile ja pall pole võõrad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas tomm Vaata postitust
                          Kui mõni rahvaliiga võistkond otsib kohtunikku Tartus, siis kuni sessi lõpuni võin normaalse tasu eest abi pakkuda. Pole küll litsentsiga kohtunik, aga vile ja pall pole võõrad.
                          Julgen soovitada.

                          Kommentaar


                            Kas tiitlikaitsja Narva ei osalegi ?
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Tori Põrgulised 3-5 JK Nirvaana
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Tervist Soccerneti rahvas. Ma usun, et mind te ei tunne, sest ma olen pigem siin foorumis aktiivne lugeja kui postitaja. Aga noo eks nüüd oleks aeg ka tuttavaks saada.

                                Olen Rahvaliiga meeskonna FC Õieke esindaja. Olude sunnil pean tõstatama aga vägagi ebameeldiva teema. Sooviks sellest avalikku diskussiooni, sest nagu ma aru olen saanud, siis Jalgpalliliidu inimesed lihtsalt ignoreerivad minu kirju. Probleem on Rahvaliiga juhendi/reeglite järgimises.

                                Meie meeskond kuulub Võrtsjärve alagruppi koos JK Villiger Puhjaga, kellega me mängisime 19.05.12 Puhjas ning mäng lõppes FC Õiekese kaotusega 3:5(Protokoll: http://www.jalgpall.ee/rj_protocols/...%20%D5ieke.pdf). Terve mäng on rahvaliiga juhendiga kooskõlas, kui välja jätta "imepisike" asi, et Puhja kasutas esiliiga mängijat. See pole aga Rahvaliiga juhendi ( http://www.jalgpall.ee/docs/Eesti%20...a%20juhend.pdf ) Artikkel 13 punkti 3 järgi lubatud.

                                Erandina võivad iga võistkonna igas mängus mängida kaasa kuni kaks Eesti
                                meistrivõistlustele registreeritud mängijat (väljaarvatud Meistri- ja Esiliigas
                                osalevad mängijad) ja kuni kaks mängijat, kes on sündinud hiljem kui 1997.a.
                                Jk Villiger Puhja kasutas mängijat Denis Serikov (http://www.jalgpall.ee/players.php?p...enis%20Serikov), kes on osalenud sel hooajal SK-10 eest juba kuues mängus.

                                Kahtlused, et vastased rikuvad Rahvaliiga juhendit tekkisid mängu ajal, sest saime sealsetelt fännidelt informatsiooni, et asi ei pruugi olla korrektne. Lasime enda fotograafil pildistada igaks juhuks kõiki Puhja mängijaid. Mängu lõpus tegime ka omal algatusel protokollist pilti, et saaksime kiiresti kodus kontrollida ning vajadusel ka sellest teatada. Ühe asja jätsime siiski tegemata, protokolli ei märkinud, et esitame protesti. Kuid õigupoolest me ju veel siis ei teadnudki, kas meil on alust protestida, sest me ei teadnud, kas kahtlused osutuvad tõeks.

                                Igatahes Puhjast Viljandisse jõudes esimese asjana kontrollisime vastaste mängijaid ja oh üllatust! Puhja kasutas täiesti avalikult Esimese liiga mängijat. Seejärel panin kokku meili tõenditest ning saatsin Ants Juhveltile. Meili sisu oli selline:

                                Saadetud: 19. mai 2012. a. 21:32:26
                                Adressaat: ants@jalgpall.ee

                                Tervist

                                19.05.2012 peetud mängus FC Õieke vs JK Villiger Puhja(Lõpptulemus 3:5) kasutas JK Villiger Puhja Eesti meistrivõistluste Esimese liiga mängijat, mis on Rahvaliiga juhendi artikkel 13 punkti 3 kohaselt keelatud. Kahjuks me ei saanud protokolli selle kohast kaebust või protesti märkida, sest me polnud endas kindlad ning pidime esmalt asja ise järele uurima. Me tegime protokollist omal algatusel pilti ning kasutasime jalgpall.ee jalgpallurite otsingut ning tõdesime, et meie kahtlused osutusid siiski tõeks.

                                JK Villiger Puhja kasutas mängijat Denis Serikov ( http://www.jalgpall.ee/players.php?p...enis%20Serikov ), kes on esindanud sel hooajal viiel korral Tartu SK 10 jalgpalliklubi (Eesti meistrivõistluste Esiliiga meeskond).

                                Lisan manusesse pildi protokollist ja mängus osalenud mängijast, mis tõestab, et vastased rikkusid Rahvaliiga juhendit/reegleid.

                                Vastust ootama jäädes

                                Henri Pedanik, FC Õieke

                                Manuses olevad failid(Suured resod):


                                Nii, jäin siis vastust ootama, kas selle asjaga võetakse midagi ette või mitte. Rahvaliiga juhendist lugesin välja, et protesti esitamiseks on vaja maksta kautsjonit, kuid kuhu või kellele, seda seal märgitud polnud. Lootsin meilist selgust saada, sest kautsjonit oleme kindlasti valmis maksma. Igatahes mittemingisugust vastust ma ei saanud.

                                Nüüd 26. oli meil mäng FC Otepääga ning pidin taaskord Ants Juhveltile protokolli saatma. Mõtlesin, et küsin, miks ma pole mingit vastust saanud, kas asi on selles, et vastased pole protokolli ise esitanud või mis? Meili sisu:

                                Saadetud: 26. mai 2012. a. 19:50:42
                                Adressaat: ants@jalgpall.ee

                                Tere

                                26.05.12 toimus FC Õieke vs FC Otepää RL kohtumine, mis lõppes seisuga 2:3. Protokoll asub manuses.

                                Lisaks saatsin teile eelmine nädal FC Õieke vs Jk Villiger Puhja mängu reeglite rikkumise vastaste poolelt. Ma ei tea, kas vastased pole protokolli teile esitanud või milles asi, igatahes ma mingit tagasisidet pole saanud. Meili tõenditega saatsime teile võimalikult ruttu, sest me soovime selle mängutulemuse vaidlustada.

                                Meili sisu oli 19.05 saadetud kirjal selline: (Eelmise meili sisu, ei hakka seda siia ümber kopeerima)
                                Seejärel ilmusid esmaspäeval(28.05) mõlema mängu, nii Otepää kui Puhja protokollid Rahvaliiga turniiritabelitesse, kuid juhendi rikkumise kohta mulle ei vastatud siiski midagi.

                                Lisaks nüüd märkasin ka, et Jk Villiger Puhja fännilehel on mängukokkuvõttes mainitud mängijat, kes ei oleks tohtinud mängida.
                                Tõend: http://www.upload.ee/image/2385652/Puhja.png

                                Ma tõesti tahtsin asja rahulikult võtta, et mitte tekitada ülearust boleemikat või lihtsalt tsirkust. Ei mängu ajal ega hiljem me ei süüdistanud JK Villiger Puhjat Rahvaliiga reeglite eiramises. Ka hiljem, kui meie kahtlused osutusid tõeks võtsime ühendust ainsa rahvaliiga asjapulgaga Ants Juhveltiga, keda on võimalik kuskilt leida. Reaalselt pole ju teada, kas selle liigaga tegeleb veel mõni inimene.

                                Igatahes nüüd, kus mind lihtsalt eiratakse, mulle ei vastata midagi, tekib mul küsimus. Milleks see juhend on koostatud, kui see pole täitmiseks. Selle mängija kasutamine võrdub põhimõtteliselt ju sellega kui kasutatakse punase saanud mängijat. Kas tõesti jäetakse RAHVALIIGAS, mis on loodud, et huvilised, mitte tippklassi jalgpallurid, saaksid mängida, tähelepanuta sellised rängad rikkumised?

                                Tõesti, selline käitumine ei anna üldse kindlustunnet. Järgmine kord võib ju meie vastas olla siis ka põhimõtteliselt esiliiga sats ning Jalgpalliliidu inimesed ei pilguta selle peale silmagi. Minu arvates selline käitumine ei kõlba kuhugi.

                                Veel ideid või mõtteid kuhu pöörduda, sest nii see asi ei saa küll jääda!
                                https://www.facebook.com/FellinJK

                                Kommentaar

                                Working...
                                X