320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas 4 liigas või meistriliigas mängitaks mäng uuesti, kui keegi kasutab keelatud mängijat? Ei. Miks peaks seda siis tehtama rahvaliigas?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Inter Drink 4:3 Vutihoolikud - väga põnev oli, veel esimene poolaeg oli seis 0:1, tundus, et ei tulegi hokiskoori. Külalised juhtisid enne lisaminuteid veel 2:3, kuid siis lõpusurve ja mängu viimane löök oli hoopis 4:3.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        JK Nirvaana 8-0 Nõmme Õllekas
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Mida ütlevad reeglid selle kohta,et 1 mees esindab mitut klubi ja veel samas alagrupis(Tartu 2)nt on selline alagrupp.Olen käinude erinevaid mänge vaatamas ja näinud selliseid asju,kord ühes mängus ühe eest,siis teises teise klubi eest...

          Kommentaar


            Algselt postitas kaiiz Vaata postitust
            Mida ütlevad reeglid selle kohta,et 1 mees esindab mitut klubi ja veel samas alagrupis(Tartu 2)nt on selline alagrupp.Olen käinude erinevaid mänge vaatamas ja näinud selliseid asju,kord ühes mängus ühe eest,siis teises teise klubi eest...
            Kas pole mitte nii et kui võisktonnad edasi saavad siis võib aind yhe eest olal alagruppis peaks pohhui olema?

            Kommentaar


              Lõik Rahvajalgpalli liiga juhendist. Link

              Artikkel 13 – Mängijate nimeline registreerimine ja õigus osaleda mängus
              1. Võistkondade mängijate nimelist registreerimist ei toimu ning võistkonna
              mängijate arv ei ole piiratud.
              2. Ühes võistkonnas võivad mängida mehed, naised ja noored, kes on sündinud
              1997.a ja varem ning kes ei ole registreeritud käesoleva aasta Eesti
              meistrivõistlustele.
              3. Erandina võivad iga võistkonna igas mängus mängida kaasa kuni kaks Eesti
              meistrivõistlustele registreeritud mängijat (väljaarvatud Meistri- ja Esiliigas
              osalevad mängijad) ja kuni kaks mängijat, kes on sündinud hiljem kui 1997.a.
              4. Mängija võib võistlustel mängida ainult ühes võistkonnas.
              5. Mängijatel on soovitav kehtiva jalgpalluri litsentsi olemasolu.

              Kommentaar


                vot,vot.p 4 pidasingi silmas,samuti nägin,kuida memmekad kasutasid 1 liiga meest tartu vastu.aga suht pohh see rahvalliga tundub

                Kommentaar


                  Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                  Kas pole mitte nii et kui võisktonnad edasi saavad siis võib aind yhe eest olal alagruppis peaks pohhui olema?
                  Ei ole nii

                  Kommentaar


                    Vedelikul juhtus ka nii, et teise tiimi(sama alagrupp ka) mees mängis, aga siis ma ei teadnud seda
                    või arvati et poogen on.
                    peab vist reeglid läbi lugema...

                    p.s. huvitav kui tõsiselt jalkaliidus üldse neid protokolle vaadatakse, et on juhtund näpukaid sisse, õnneks ainult enda poolt ja tulemust pole mõjutand.

                    pluss see 1997 ja vanemad, meil mängis ükskord 14. aastane tütarlaps
                    tell your mother, we are hooligans!

                    Kommentaar


                      Jalkaliidus ei vaata ilmselt keegi midagi,kui allkirjad all,siis see asi ühelpool.Jalkaliit ei pane ka kõike protokolle nähtavaks tabelites,kuigi saadetud.Reeglid selleks ongi,et neid rikkuda D

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaiiz Vaata postitust
                        Jalkaliidus ei vaata ilmselt keegi midagi,kui allkirjad all,siis see asi ühelpool.Jalkaliit ei pane ka kõike protokolle nähtavaks tabelites,kuigi saadetud.Reeglid selleks ongi,et neid rikkuda D
                        Ma kahtlen ka selles, kas nad allkirju vaatavad
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          rahvaliiga - mõttetu ajaraisk.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                            rahvaliiga - mõttetu ajaraisk.
                            Sadadele meestele -naistele väga mõnus vaba aja veetmise vorm.
                            Kui tunned, et see su aega võtab mõtetult, siis ahhujeeta minema.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Tahtsin küsida, et kas oleks võimalik mõnel rahvaliiga mängul kaasa lüüa? Kuna töö on võtnud ära enamus mu vabast ajast ja enam ei saa 4 liigaga tegemist teha, siis mõtlesin ja uurisin rahvaliiga kohta.
                              Olen juba üpris mitu aastat jalgpalli mänginud erinevates võistkondades, viimastel aastatel siis JK Visadus ja JK Suema Cargobus.
                              Sooviks ennast lihtsalt veidi vormis hoida ja veidi ka vaba aega sisustada, nii palju kui mul seda on
                              Ise olen muidu 18 aastane, positsioon on olnud tavaliselt äärepoolik või ründaja.

                              Rahulikku suve jätku !
                              FC FLORA! FORZA FLORA!
                              JALGPALL ON VÕRRATU!

                              Kommentaar


                                FC Ülejõe 1-9 JK Nirvaana
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X