320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Juriidiliselt on kõik fain. Moraalselt olete te aga munnid.
    Aitäh Sulle!

    Kommentaar


      Nagu eelpool kõnelejad on välja toonud on rahvaliiga koht, kus osalevad mängijad, kes soovivad lihtsalt mängida, mille eesmärgiks ei ole iga hinna eest võita. Selle jaoks on loodud Eesti MV, kus saab võistkondliku paremuse välja selgitada. Mina leian ka et rahva liigas ei tohiks osaleda ükski registreeritud mängija. See teeks võistkonna koosseisude jälgimise lihtsamaks ja läbipaistvamaks. Antud juhul on võimalik, et kesksetes kohtumisteks aetakse välja parimad liiga mängijad. Kui rahvaliiga siis rahvaliiga, mängivad need kes tahavad lihtsalt oma sõpruskonnaga kokku saada ja mängida.

      Kommentaar


        Algselt postitas Valge8 Vaata postitust
        Nagu eelpool kõnelejad on välja toonud on rahvaliiga koht, kus osalevad mängijad, kes soovivad lihtsalt mängida, mille eesmärgiks ei ole iga hinna eest võita. Selle jaoks on loodud Eesti MV, kus saab võistkondliku paremuse välja selgitada. Mina leian ka et rahva liigas ei tohiks osaleda ükski registreeritud mängija. See teeks võistkonna koosseisude jälgimise lihtsamaks ja läbipaistvamaks. Antud juhul on võimalik, et kesksetes kohtumisteks aetakse välja parimad liiga mängijad. Kui rahvaliiga siis rahvaliiga, mängivad need kes tahavad lihtsalt oma sõpruskonnaga kokku saada ja mängida.
        aamen
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Kas keegi saaks (või teab kedagi, kes saaks) vilistada rahvaliiga poolfinaali JK Puhja ja Narva elektrijaamade vahel. Mäng toimub 26.10 kell 14.00 Puhjas (Tartust ca 25km Viljandi poole).
          Huvi korral helistage 56259114 ja saame kokkuleppele.

          Kommentaar


            Palju mängu seis jäi?

            Kommentaar


              Narva võitis 2-1
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Kas tõesti Taritud liigsete registreeritud mängijate kasutamise eest ei karistata, ning tee finaali on valla
                  ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JK Mürakarud Vaata postitust
                    Kas tõesti Taritud liigsete registreeritud mängijate kasutamise eest ei karistata, ning tee finaali on valla
                    ?
                    Teeme nii, et ei hakka siin saagi käima tömbama jälle!

                    Kommentaar


                      Ma siiralt loodan, et Taritu omad jõudsid mõned mehed veel enne peetavat finaali maha registreerida Edu

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EgonEgon Vaata postitust
                        Ma siiralt loodan, et Taritu omad jõudsid mõned mehed veel enne peetavat finaali maha registreerida Edu
                        Ära pahanda, las tunnevad ka kusagil liigas võidurõõmu. MLis 17 väravat on küll saavutus, aga rahvaliiga võit paneks hooajale ikka korraliku punkti...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EgonEgon Vaata postitust
                          Ma siiralt loodan, et Taritu omad jõudsid mõned mehed veel enne peetavat finaali maha registreerida Edu
                          No mida te vingute, paljud võistkonnad on seda maha registreeritud meeste asja kasutanud juba mitu hooaega, nii ka Taritu selle selgeks sai - teistelt. Mõelge ise kui nii väike koht nagu Taritu kaotab paar meest vigastusega, töö või kooliga - siis ainus võimalus ongi võtta appi mehed liigast, eriti need kes nagunii mängida ei saa ja on vahetusmehed.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Mõelge ise kui nii väike koht nagu Eesti kaotab paar meest vigastusega, töö või kooliga - siis ainus võimalus ongi võtta appi mehed Brasiiliast, eriti need kes nagunii mängida ei saa ja on vahetusmehed.

                            Rahvaliiga võiks jääda rahvaliigaks ja perssekukkunud liigamängijad võivad persse käia.
                            Ma ise olin üks nendest meestest, kes enne liigahooaja löppu ennast maha registreeris ning rahvaliigale keskendus. Kui ma järgmine hooaeg liigat üldse ei mängi, kas see tähendab seda, et ma olen oluliselt kehvem mängumees ja sobin rohkem rahvaliigat mängima? Kui üks mees peab oma meeskonnast lugu, siis ma arvan, et nn. perssekukkunud liigamängijatest peaksite ikka üle olema?

                            Kommentaar


                              Aga milleks siis üldse mingit arutelu tekitada? Kui köik ikkagi reeglitepärane ning vöit üldse oluline polegi?

                              Kommentaar


                                Parafitseerides foorumi klassikut : Hea teema( rahvaliiga, kui harrastajate mängumaa) jälle perses.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X