320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HÜJK EMMASTE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

    Originally posted by Phillips


    Brasco ..ma tahaksin väga teada..mida sa privaatsuse all silmas pidasid..et kuhu sa nagu selle piiri tõmbad...ma arvan juba et ainuüksi see, et sa kohati HÜJK topicu all kergelt lolli juttu ajad, on kõikide selle mansa mängijate privaatsuse rikkumine..
    harrikas...hmm.. njahh... wattewwa
    õnn soosib nõrgemaid

    Kommentaar


      Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

      Originally posted by märt


      ehk valgustafd mindki kes need teised on?olen väga tänulik kui seda teexid.
      Kiisk, Tokko, Otsmaa, B E R G.... ja muidugi osa teisi mängijad, kes hästi on liigat pannud...
      õnn soosib nõrgemaid

      Kommentaar


        Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

        berg võibolla tõest.kui ta eelmine aasta sk-l mängis siis oli ta tõesti äpu...... tokko on isegi koondises ju.......ja taandarenenud kes on?

        Kommentaar


          Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

          Originally posted by märt


          berg võibolla tõest.kui ta eelmine aasta sk-l mängis siis oli ta tõesti äpu...... tokko on isegi koondises ju.......ja taandarenenud kes on?

          hmz... ma olen näitex sitasti pannud, kuid ei ütlex et taandareng on olnud aga Mõmmi on meil vähe mänginud... ja Voro istub pingil... üx väravavahtidest on ka pask... kuid ei ütlex, et kellelgi taandarengut olnud on... kõik arenevad
          õnn soosib nõrgemaid

          Kommentaar


            Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

            aga kelle areng on seisa ma siis jäänd(küsime siis vähe teisiti)?

            Kommentaar


              Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

              Minu arust on Brasco väljakul ausalt öeldes suht nõrk
              Go Gunners!!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

                no ex nad kõik ole juba mahakandmisele läind.neist tippjalgpallureid kyll ei saa on minu arvamus.kuigi pisikeste eranditega....

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

                  Kuule Märt......
                  Tark poja oled..meile on neid jalgpalli kriitikuid vaja...eriline \"doktori jutt käib\" miks seda vaja on? Ütle vahelduseks mõni hea sõna kaaa..
                  Muidugi küll meil veab, et sa tuleviku ette näed....krt võtax!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

                    olgu ma siis ennustan vähe optimistlikumalt.te jõuate selle kooseisuga meistriliigasse ja võidate tiitli ja jõuate CL-s veeradnfinaali.kas nii sobib või olin ikke liiga pessimistlik.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

                      Märdil on vist lihtsalt kerged kompleksid seoses sellega, et Märjamaa Emmaste käest kõik mängud talasse sai...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

                        see olex imelik olnud et te polex meid võitnud(ja näe ühe mängu ka viigistasime).sellise trennis juures mida teie ja meie teeme peaixd ju paberil juba võit teie käes olema.ja kui me vahest üldse trenni teeme.aga noh jus siis olen kade kui nii arvad statistik kaarel.kuule mul üxi küsimus kes on praegu singapuri liigas viiendal kohal oleva meeskonna ründaja-see küsimus kaarelile, millele sa oskad nagu nii kohe vastata)

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

                          trennis juures mida teie ja meie teeme peaixd ju paberil juba võit teie käes olema
                          Sellest lausest võiks järeldada, et kaks meeskonda treenivad koos, mida siiski ei tehta. Vahest väljendad ennast natuke täpsemalt. Ega ma muidu ei noriks, aga lihtsalt väga imelik on kaotust põhjendada sellega, et teised treenivad rohkem - keegi ei keela sul rohkem treenida. Ja üleüldse sa räägid siin 2. liiga amatöörjalgpallist väga veidralt- näiteks üks su postiusi: no ex nad kõik ole juba mahakandmisele läind.neist tippjalgpallureid kyll ei saa on minu arvamus.kuigi pisikeste eranditega..... Kulla inimene - 2. liiga amatöörjalgpallureist ei saagi kunagi tippmängijaid, sest mängitakse hobikorras, põhitegevuse kõrvalt. Tippjalgpall kui selline on hoopis midagi muud.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

                            treening mahud on teil ja meil hoopis erinevad......
                            et treenix rohkem.kulla kaarel meil ei ole võimalik seda teha.mõned inimesed peavad ka raha teenima(teie võistkonnas enamus ju koolilapsed).ja meie mehed ei ela kõik ju ühes linna.ja kas pärnu jk tervis on amatöörjalgpalluritest koosnev.kas u-19 mees on amatöörjalgpallur.ehk veel ta tõesti on kuid ta ise tahab ......
                            ja ma arvan, et sul ongi auahnemad plaanid kui lihtsalt hobi korras jalgpalli mängida.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

                              Märt...väga imelik jutt sinu pool..sa räägiks nagu teine liiga oleks neid U-19 vendasid ja lepinguga ehk siis proffijalgpallureid täis,,ei ole nii ju vaid mõni üksik ja isegi Kiisk on see kes on U-19, kuid mitte mingit lepingut ehk siis amatöör jalgpallur kui nii öelda!
                              Pärnu Tervises on ka Hurt ja Raudnagel, kuid nemadki sama hästi kui Valga, viimane isegi U-21(ei tea kuidas ta sinna sai) )

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

                                no ex ikke sellepärast et ikke isa sebis ta sinna.....
                                no minu juttu kohta nüüd siis et kuigi mängijatel pole lepingut treenivad nagu poolproffid.siin kohal ikke mõtlen ma emmastet ja tervist(st. flora noored).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X