320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HÜJK EMMASTE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Ja jah

    Loodan, et teil järgmised mängud ka h2sti lähevad... Muidu päris hea tulemus see 1:1 kyll te neile 2 nädalapärast ära teete. Zaur ikka arvab endast väga palju...

    Kommentaar


      #62
      njahh

      Zaur on omamoodi mees... mulle ei meeldi tast siin nii väga taga rääkida...las igaüx olla nii nagu tahab...
      seda ka et alahinnata ei tohi kunagi kedagi...ja eriti ei tohi seda teha HÜJK EMMASTE, sest siis on iga mäng kotis...


      AGA üx hea uudis raffale...MEIL nüüd üx brasiillane klubis, esialgu ei oska öelda mis klubis ta mängima hakkab, kas Emmastes või Lelles..
      õnn soosib nõrgemaid

      Kommentaar


        #63
        UUS MÄNGIJA

        Jah, see brasiillane on päris hea vennike, areneb üpris jõudsalt ning hoiab külma närvi.

        Kommentaar


          #64
          Originally posted by Ray Ecco


          Jah, see brasiillane on päris hea vennike, areneb üpris jõudsalt ning hoiab külma närvi.
          jahh loodax tast liigamängudel kõike kõige paremat...
          õnn soosib nõrgemaid

          Kommentaar


            #65
            Laupäeval, 13.Aprill Lilleküla treeningväljak

            kell 14.00 EMMASTE Hüjk vs Maardu jr...


            tulge vaatama...mis muud
            õnn soosib nõrgemaid

            Kommentaar


              #66
              Brasco - mis Su kodanikunimi on? Äkki tunnen sind?

              Kommentaar


                #67
                Originally posted by Kaarel


                Brasco - mis Su kodanikunimi on? Äkki tunnen sind?
                kle ma olen Brandt... sa tead mind, ma arvan nii... mina sind küll tean...davai oia kõva
                õnn soosib nõrgemaid

                Kommentaar


                  #68
                  Treeningmängust

                  nii...SAIME haledalt suhu...

                  kõik 7 või 8 kotti olid kaitsete vead(ma isegi ei tea mitu väravat meile kokku löödi 7 või 8)
                  njahh...ise enam ka lõpus mängida ei jõudnud ja palusin vahetust...njahh...
                  kui liigamängudel sama toimub seal platsi peal siis 3 aasta pärast oleme V liiga keskmikke hulgas...
                  õnn soosib nõrgemaid

                  Kommentaar


                    #69
                    to Brasco

                    Kui su meeskonnale 8 kotti lüüakse ei saa öelda et kaitsjate pärast - lihtsalt kogu meeskonna kaitsetöö oli sitt. Ja kui sa ise vahetust palusid, siis ega sa just kõige kõvem vend ei ole ka - peaksid siin kirjutamise asemel individuaalselt jooksma minema.
                    Go Gunners!!

                    Kommentaar


                      #70
                      irf@thierry

                      Edu sulle thierry sa paistad k6va vend olevat kus sa siis ise mängid ? arsenal@thierry :PP njah emmaste vähemalt pyyab, vähemalt ei salga ta asja maha loodan, et sa ka nats m6istlik oled, PS kui sa nii k6va vend ise oled, ei ma saan sust aru 8 kolli on liig aga ikkagi, oleks sa ka migi k6va mees, siis ma austaks sind aga nagu njah ei tia sind kas oeld nii k6va mees, et kommenteerida?

                      Kommentaar


                        #71
                        Originally posted by Brasco


                        kell 14.00 EMMASTE Hüjk vs Maardu jr...


                        tulge vaatama...mis muud
                        Saite 8 sisse? Ei hakka enam neid vanu jutte rääkima, aga jah - hõiskamiseks küll põhjust pole. Kuule Tamsalu turniiri parim väravakütt, räägi kuidas nende Maardu Juniori tase on - tuleb nendega ka ise neli korda kokku minna. Kas mingid noored kiired kuked?

                        Kommentaar


                          #72
                          Originally posted by Stennur
                          Saite 8 sisse? Ei hakka enam neid vanu jutte rääkima, aga jah - hõiskamiseks küll põhjust pole. Kuule Tamsalu turniiri parim väravakütt, räägi kuidas nende Maardu Juniori tase on - tuleb nendega ka ise neli korda kokku minna. Kas mingid noored kiired kuked?
                          kle ega nad erilised kiired küll ei olnud..söötu lükkasid päris hästi..

                          thierry
                          Kui su meeskonnale 8 kotti lüüakse ei saa öelda et kaitsjate pärast - lihtsalt kogu meeskonna kaitsetöö oli sitt. Ja kui sa ise vahetust palusid, siis ega sa just kõige kõvem vend ei ole ka - peaksid siin kirjutamise asemel individuaalselt jooksma minema

                          KEEGI hüppas mulle peale et ma jooxma peaxin minema?? - Davai tule teeme duelli, paneme poolmaratoni maha ve?? tra mulle ka siukesed Targutajad ei meeldi...PS! osad arvavad et ma võixin jalgpalli kõrvalt tegeleda ka pikamaajooxuga(ma mõtlen võistlemas käia)
                          õnn soosib nõrgemaid

                          Kommentaar


                            #73
                            stennurile TURNIIRIST

                            Stennur..ega sa ise ka eriti sitasti turniiril ei pannud..
                            ma sain kohe kuidagi soone peale ja väravaid muudkui tuli Nüüd on vaja seda värvaküti staatust pöörata ka liiga- ja karikamängudel enda kasux
                            õnn soosib nõrgemaid

                            Kommentaar


                              #74
                              to Brasco

                              Võibolla nad arvavad seepärast, et sa võiksid tegeleda pikamaajooksuga, sest jalgpallis sul eriti ei luba. Noh kui sa joosta ei taha....siis mine harjuta zonglöörimist.
                              Go Gunners!!

                              Kommentaar


                                #75
                                FC Maardu Junior

                                Saite 8 sisse? Ei hakka enam neid vanu jutte rääkima, aga jah - hõiskamiseks küll põhjust pole. Kuule Tamsalu turniiri parim väravakütt, räägi kuidas nende Maardu Juniori tase on - tuleb nendega ka ise neli korda kokku minna. Kas mingid noored kiired kuked?
                                Kuule nad olid mõned seal üpris tehnilised ning silma jäid eriti
                                pikka kasvu 7 ning lühikest kasvu 11, kes lajatas umbes 20m
                                latti päris hea laksu. TVMK duubel, mis muud öelda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X