320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

V.liiga lääs/lõuna alagrupp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    põhjus oli peamiselt selles, et nad tulnud mängudele ja neid anti disklaf. ja kuna nad natuke pugesid siis trahvi nad maksma ei pidanud ja alustasid V(nagunii vist oleksid pidanud).Kui nad oma mansa kokku saavad ja staarid seal normaalselt mängivad on nad tõenäolislet V liiga võitjad.

    Kommentaar


      #17
      Originally posted by märt


      põhjus oli peamiselt selles, et nad tulnud mängudele ja neid anti disklaf. ja kuna nad natuke pugesid siis trahvi nad maksma ei pidanud ja alustasid V(nagunii vist oleksid pidanud).Kui nad oma mansa kokku saavad ja staarid seal normaalselt mängivad on nad tõenäolislet V liiga võitjad.
      Thänx Märt - väga informeeriv!See V.Liiga on müstiliselt kõrgetasemeline.Atlit me võrdlex tugevuse poolest endaga.Siis mängisime Triblinguga karikamängu, kes ka meie alagrupis on ja see oli ka pea sama masti sats.Ja nyyd esimeses voorus võitis Haapsalu Triblingut 4-1 - krt, see tähendab, et Haapsalu mingi eriti karm sats.JA ka Pärnu JAlgpalliklubi kõlab ähvardavalt.Mul on mulje, et tase pole üldse nõrgem kui eelmise aasta Ida 4-s.

      Kommentaar


        #18
        tasemest saate ülevaate alles pärast esimest ringi.

        Kommentaar


          #19
          Teine voor
          FC Haiba - Järvakandi Tribling 4-1(0-0)
          Esimsesel poolajal oli meil võimalusi rohkem kui teisel, aga ära ei suutnud lüüa.Lõpetamise protsent paranes teisel poolajal.Huvitav seik, et hommikuses meeste kokkukogumises selgus, et kõik 4 keskkaitsjat ei tule mängule.Mäng ilmakeskaitsjateta on nii ja naa - sama hästi võiks siis ka väravavahi panemata jätta.Siiski räägiti haige mina ja põlvevigastusega meeskonnakaaslane nõusse ja saime enamvähem mehed kokku.Mina küll ikkagi ülehindasin end ja lasin end poolajal välja võtta ja olen momendiks juba palavikus, mida mul enne matsi polnud.**** happens!

          Kommentaar


            #20
            Kolmas voor FC Cornwall - FC Haiba 0-2(0-1)
            Tulemus ei peegelda absoluutselt mängu käiku.Meie meeskond pole elu sees hullemat umbkaitset mänginud kui täna.Alguses oli mäng võrdne ,kuni me esimese ära lõime.Ilma põhiründajateta Pärnu sõitnuina jäime siis suure surve alla, mis esialgu õnneks vastasele suurt edu ei tonud.Küll aga teise poolaja alguses said vastased esimese rünnakuga penalti, mille meie väravavaht aga tõrjus.Sealt maale saime koos palliga vastase poolele kuskil 4-5 korda.Aga kaitse pidas ja nii suutsime vasturünnakust ka viis minti enne lõppu 2-0 ära lüüa.

            Kommentaar


              #21
              Järvakandi Tribling - Pärnu JK 1:4 (1:1)

              Mis seal siis ikka. Pärnu omad olid meist tehnilisemad ja ise väsisime lõpus ära. Kaitses eksis paaril korral ja oligi neil neli väravat. Ise panin kah kaitses sellist paska, et hoia ja keela.
              Kõik mängud siis oleme 1:4 pähe saanud. Kuid ega võidudki tulemata jää!

              Kommentaar


                #22
                Küsimus

                Kes Teie vastastest on kõige tugevam olnud ?
                Tulemus ei pruugi seda ju näidata.

                Kommentaar


                  #23
                  Mõned tulemused



                  Kehtna Espo kaotas Haapsalule 2-3
                  Atli võitis 4-2 Töftingut

                  Kommentaar


                    #24
                    Ma ei tea nüüd kellelt sa Lammas seda küsisid, aga tõenäoliselt on Atli tugevaim siiamaani olnud, kuid arvestades, et nad tegelt suurt midagi polnud ,siis usun, et tugevaim on veel ees.

                    Kommentaar


                      #25
                      Ma arvan Aramis et sa ei osalenus Triblingu ja Pärnu mängus, või äkki osalesid ?

                      Kommentaar


                        #26
                        Lugu selline, et kahes esimeses mängus ma ise kohal ei käinudki, kuid teiste juttu järgi siis Haiba ja Pärnu olid isegi vist paremad kui Haapsalu. Kuid et ise Haapsalu vastu ei mänginud ja Haiba vastu mängisin ainult väikese karika mängus siis ei oska midagi kindlat öelda.

                        Kommentaar


                          #27
                          Originally posted by Lammas


                          Ma arvan Aramis et sa ei osalenus Triblingu ja Pärnu mängus, või äkki osalesid ?
                          Nii - ja see siis näitab ära ,et kes minu vastastest on tugevaim olnud, kui ma mingis Pärnu-Triblingu mängus oleks osalenud.Ma arvan, et mitte.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic 'V.liiga lääs/lõuna alagrupp'

                            Haiba - PJK 0-2

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic 'V.liiga lääs/lõuna alagrupp'

                              Ja miks jäi koduväljakul selline tulemus ,siis sellest räägib Lammas teile teema "Naljakaimad kohtunikud" all...Kui mina seda lugu kuulsin, siis ausõna ,raske on sellist asja uskuda.

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale 'V.liiga lääs/lõuna alagrupp'

                                Järvagandi Tribling - JK Atli 2:2 (2:0)

                                Kohtunik andis Atlile teise poolaja keskel täiesti mõttetu penalti ja viimasel minutil lõid viigivärava. Meil oli suht palju värava võimalusi ka teisel poolajal, kuid kahjuks ei löönud ära. Kuradi kahju, et ikka viigistada lasime. Kuid kohtunik aitas sellele oma otsustega igati kaasa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X