320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nonii! Loodan, et kõik soovijad on oma pinged, läbi enda sees elava kollase ajakirjaniku, välja elanud.
    Kuulutan konkursi lõppenuks ning panen juurde veel kaks salli, sest osavõtjate hulk osutus üllatavalt suurearvuliseks!

    Kust te teate, kas ma tegin ausa loosimise? Te ei teagi, aga ma luban, et lähtusin puhtsüdamlikkusest, kui teie kõigi nimesid sildikestele kirjutasin ning neid mütsist tõmbasin

    Sildid
    IMG_20130212_204255.jpg
    Sildid nokatsis
    IMG_20130212_204704.jpg
    Sildid sallidel
    IMG_20130212_204956.jpg

    PM-id mulle ja teeme selgeks, kuidas kätte saate või hoiatage mind mõne kodumängu eel ette, et tulete sallisooviga
    “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

    Kommentaar


      Noh Sigmar, Tammeka mängule Infoneti salliga?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Urrjuhhei!

        Kommentaar


          Hea töö, Anna!

          Kommentaar


            Noh Sigmar, Tammeka mängule Infoneti salliga?
            Selle salli panen ma ikka oma kollektsiooni juurde

            Kommentaar


              Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
              Nonii! Loodan, et kõik soovijad on oma pinged, läbi enda sees elava kollase ajakirjaniku, välja elanud.
              Kuulutan konkursi lõppenuks ning panen juurde veel kaks salli, sest osavõtjate hulk osutus üllatavalt suurearvuliseks!

              Kust te teate, kas ma tegin ausa loosimise? Te ei teagi, aga ma luban, et lähtusin puhtsüdamlikkusest, kui teie kõigi nimesid sildikestele kirjutasin ning neid mütsist tõmbasin

              Sildid
              [ATTACH=CONFIG]1917[/ATTACH]
              Sildid nokatsis
              [ATTACH=CONFIG]1918[/ATTACH]
              Sildid sallidel
              [ATTACH=CONFIG]1919[/ATTACH]

              PM-id mulle ja teeme selgeks, kuidas kätte saate või hoiatage mind mõne kodumängu eel ette, et tulete sallisooviga
              Väga oskuslikult ja mänguliselt oskad FC Infonetile tähelepanu tõmmata
              http://www.jktulevik.ee/

              Kommentaar


                Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                [B]"VAHI VAID!! Natsi-Nahk on paksuks läind!"
                Olles "Vaata pilte siit, siit ja siit!" maaletooja, siis see on ülekaalukalt parim. Ainult saaks parem olla, kui verb oleks purakaga.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Psühholoogiliselt väga hea lüke saamaks soovitud tulemust, keskendumata seejuures seikadele, mida iga teine isiklikult võtaks.

                  Võistlusväliselt kah üks oluline uudis:
                  JUST NÜÜD! Natsižesti-Nahk on masendusest paksuks läinud.
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    pole kaua aega seda paska lugenud ja seega ei suutnud enesekriitikat ületavat + konkurentsivõimelist pealkirja toota. nüüd tuli hoopis loosimine. scam na.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      pole kaua aega seda paska lugenud ja seega ei suutnud enesekriitikat ületavat + konkurentsivõimelist pealkirja toota. nüüd tuli hoopis loosimine. scam na.
                      Ma ikka viimse hetkeni ootasin Sinu teravkoomikat, mis paraku jäi siiski tulemata

                      Aga ei ole scam. Kohe ütlesin, et loosin..
                      Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
                      Kõigi pakkujate vahel loosin välja uue FC Infoneti salli! Päriselt päriselt!
                      “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                      Kommentaar


                        Kel homme töökohustused puuduvad leidke tee Männiku halli kell 14:00. Mõõdame oma taset FC Levadia taustal
                        “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                        Kommentaar


                          Poolaeg.

                          Levadia 3:0 Infonet.

                          Mängupilt on pigem võrdne, kuid kaldub Levadia kasuks. Väravad..Mida kuradit see vasakkaitse teeb? Esimene värav Subbotini poolt, kui Smisko mängis nurgalöögist saanud palli pikalt ette, info vasakkaitse lasi pallil üle enda põrgata ning Subbotinil oli vaba tee ning realiseeris olukorra külmalt ära. Teise värava puhul eksis väravavaht tagasisöödul ning sealt kõkdas leva ära. Lööjat kahjuks ei näinud. Kolmanda puhul.tegi peva kõrgelt pressi, said palli ning koljajev? oli see, kes näsa rahulikult alla nurka lükkas.

                          Mängu alguses sai infonetil keegi nii hullusti viga, et läks traumapunkti. Vist käeluumurd vms.

                          Kommentaar


                            Sündmusterohke. Ootan huviga kokkuvõtet asjaosalistelt!

                            Kommentaar


                              Levadia - Infonet 4:0 (3:0)

                              Kassjantšuk (Igonen)

                              Kovtunovitš (Lehtonen), Kalimullin, Avilov, Aristov

                              Nahk, Martõnov
                              Gurtša (Ogorodnik), Harin (Golovljov)
                              Harlanov

                              Manucho

                              Niisiis nagu öeldud, sai Kovtunovitš alguses kõvasti käele viga ja Lehtonen pidi varakult üle võtma. Ma tahaks väga näha, mis loom see tippvormis Lehtonen on, aga praegu on küll No Go
                              Lipini ja Monese puudumine annab tunda just kokkumängu ja üksteise mõistmise osas. Seda tõesti täna ei olnud. Nahk ja Martõnov.. ok teevad tööd küll, aga jätku ei ole. Omajagu aitas kaasa see, et Levadia on kraadi võrra parem meeskond.
                              Äärekaitsed tegid lubamatult palju praaki. Lehtonenist ei oodanudki väga palju muud, aga Aristov oli üllatavalt ebakindel esimesel poolajal.
                              Harlanov... nope Jällegi.. Levadia kõrge pressingu vastu on keeruline ründaval poolkaitsjal silma paista, aga hetkel meest ei näe lihtsalt. Sama Manuchoga. Palli omaks võtmises ja valdamises väga tubli, aga jätku ei ole.
                              0:4 kaotuse juures oli üllataval kombel vaieldamatult meie parim mängija Kalimullin. Tohutult kindel. Sellises vanuses muidugi peabki olema.
                              Neljas värav.. Pikk nurgalöögist.. suurepäraselt jätkavad Lehtonen ja Igonen.

                              Üritan positiivset nooti tabada, aga ei leia. Igati õiglane tulemus. Paide vastu 1:0 oli imeline. See sama mäng tuleb tagasi saada.
                              Hoiame pöialt, et Kovtunovitš saaks terveks kiirelt ja, et Puštov tegelikult ka näeb potensiaali Lehtonenis.

                              Kommentaar


                                Väga positiivne on see, et pole oma suunda muudetud ja jätkatakse nende andekate noortega ning ei tooda juurde igasuguseid suvalisi tšuktse ja neegreid. Usutavasti nüüd ka ajajookosul tõuseb noorte poiste tase ning kõige positsiivsem oleks kui leitaks võtmekohtadele üks väga kõvatasemega mängumees.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X