320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
    No ma ei tea, kas tõesti oli nii suur probleem? Uus klubi, väikene ebakõla ametnike poolt. Ikka juhtub, neela alla, täristad siin ju tühja taas.
    Mis ta nii suur olema kohe peab, kuid pressiesindajad muudkui möllavad foorumid, saavad äkki teada, teevad äkki korda, testima muidugi lähiajal uuesti lähe, sest Infoneti kodumäng, mis mind huvitaks, on jälle kuskil suve lõpus või sügises. Kui aga ei tea, siis miks peakski miski muutuma. Lihtne.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas cpidr. Vaata postitust
      janiion, kes sa muidu selline oled, et Infonetist nii palju tead? Ma olen pea kõikidel Infoneti mängudel tänase päeva seisuga käinud. Päris huvitav teada lihtsalt.
      Kuidas seda nüüd öelda. Pean end suureks Eesti klubijalgpalli austajaks. Vóib öelda, et üritan lausa sellele spetsialiseeruda. Infoneti juurde tói mind klubi endine pressiesindaja, Anna, kui FC Infonet alustas oma pikka lendu Esiliigast. Armusin esimesest silmapilgust... klubisse. Jälgin (täiesti vabast tahtest) klubi tegemisi esindusmeeskonnast noorte gruppideni välja ja hoian silma peal klubis olnud vói klubist läbi käinud mängijatel (Vastsuk, Rótskov - mólema talendi suur austaja). Niisiis üritan käia samuti kóigil Infoneti mängudel (duubel, u17) ja paljudel teistel liigamängudel, mis on paraku füüsiliselt vóimatu kuna pean hoidma häid suhteid oma päevatööga. Te ei märka mind staadionil, sest olen nö tennisepublik. Siinjuures imetlen Mällarit tema aktivismi pärast ja tahan móneti olla nagu tema. Teisest küljest ma lihtsalt ei ole.
      Ehk said mingisuguse vastuse.

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Mis ta nii suur olema kohe peab, kuid pressiesindajad muudkui möllavad foorumid, saavad äkki teada, teevad äkki korda, testima muidugi lähiajal uuesti lähe, sest Infoneti kodumäng, mis mind huvitaks, on jälle kuskil suve lõpus või sügises. Kui aga ei tea, siis miks peakski miski muutuma. Lihtne.
        Martin, ma küsin sinu käest. Sa oled väljaande töötaja, antud situatsioonis piltnik. Kas, kui sa lähed suvalisele liigamängule, näitad töötóendit ja sammud pilte tegema väljakutsoonidesse (vestiga) ilma, et sind oleks selleks kutsutud, siis nii käibki vói? Kui nii käib, siis on viga korraldava klubi töös ja seda saab ja tulebki parandada. Mul on piinlik seda juba teist korda küsida, aga ma ei saanud nagu vastust vói midagi.

        Kommentaar


          Eesti liigades üldiselt nii käibki jah, et näitad väravas töötõendit ja nii ongi. Ei ole siin mingit peenutsemist ega eelnevat akrediteerimist.

          Kommentaar


            Algselt postitas janiion Vaata postitust
            Martin, ma küsin sinu käest. Sa oled väljaande töötaja, antud situatsioonis piltnik. Kas, kui sa lähed suvalisele liigamängule, näitad töötóendit ja sammud pilte tegema väljakutsoonidesse (vestiga) ilma, et sind oleks selleks kutsutud, siis nii käibki vói? Kui nii käib, siis on viga korraldava klubi töös ja seda saab ja tulebki parandada. Mul on piinlik seda juba teist korda küsida, aga ma ei saanud nagu vastust vói midagi.
            Põhimõtteliselt jah.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas pilsneris Vaata postitust
              Eesti liigades üldiselt nii käibki jah, et näitad väravas töötõendit ja nii ongi. Ei ole siin mingit peenutsemist ega eelnevat akrediteerimist.
              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Põhimõtteliselt jah.
              Tänud. Saab korda.

              Kommentaar


                Algselt postitas janiion Vaata postitust
                Martin, ma küsin sinu käest. Sa oled väljaande töötaja, antud situatsioonis piltnik. Kas, kui sa lähed suvalisele liigamängule, näitad töötóendit ja sammud pilte tegema väljakutsoonidesse (vestiga) ilma, et sind oleks selleks kutsutud, siis nii käibki vói? Kui nii käib, siis on viga korraldava klubi töös ja seda saab ja tulebki parandada. Mul on piinlik seda juba teist korda küsida, aga ma ei saanud nagu vastust vói midagi.
                muuseumidesse saab pressikaardiga suht koguaeg tasuta sisse, miks mitte ka eesti jalgpalliliiga mängudele.
                populaarsus on mõlemal sama.
                tell your mother, we are hooligans!

                Kommentaar


                  Algselt postitas mg Vaata postitust
                  muuseumidesse saab pressikaardiga suht koguaeg tasuta sisse


                  ära räägi muinasjutte,
                  muidugi pead kokku leppima
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                    ära räägi muinasjutte,
                    muidugi pead kokku leppima
                    no KuMuga võib võrrelda koondise mänge, mina võrdlesin liiga mänge igasugu muusjummidega, eriti välismaal, algul ollakse muidugi umbusklikud, aga küll nad lasevad. martinil läks samamoodi
                    tell your mother, we are hooligans!

                    Kommentaar


                      63.2
                      Kodumängu korraldav klubi on kohustatud vastava töötõendi esitanud ajakirjanikke
                      ja/või teisi meedia esindajaid lubama staadionile mängu kajastama tasuta ja ilma
                      täiendavate tingimusteta.
                      Nii lihtne ongi.

                      Kommentaar


                        Tahaks Infoneti kiita. Nimelt on teil üks normaalsemaid videoülesvõtteid. Enamikel klubidel on mingi üldplaanis junn, kus selgelt aru ei saa, kes konkreetsetest mängijatest mida teeb. Hea ülesvõtte on selline, kus plaani suurused vahetuvad. Kui vaja on üldplaan ja kui olukord konkreetsemaks läheb, siis sõidetakse (zoomitakse) peale. Ses suhtes plusspunktid ka Narvale ja ka Florale, kui ma ei eksi.

                        Tammeka mäng. Leidsin kahjuks ainult Facebooki versiooni. Võiks olla youtube oma ka..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                          Tahaks Infoneti kiita. Nimelt on teil üks normaalsemaid videoülesvõtteid. Enamikel klubidel on mingi üldplaanis junn, kus selgelt aru ei saa, kes konkreetsetest mängijatest mida teeb. Hea ülesvõtte on selline, kus plaani suurused vahetuvad. Kui vaja on üldplaan ja kui olukord konkreetsemaks läheb, siis sõidetakse (zoomitakse) peale. Ses suhtes plusspunktid ka Narvale ja ka Florale, kui ma ei eksi.

                          Tammeka mäng. Leidsin kahjuks ainult Facebooki versiooni. Võiks olla youtube oma ka..

                          http://www.facebook.com/photo.php?v=517475408313295
                          Väga super tõesti. Selle tüübi peaks TV6 pulti või kaamera taha panema.

                          Youtube'i point on aga ka täitsa õige.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                            Tahaks Infoneti kiita. Nimelt on teil üks normaalsemaid videoülesvõtteid. Enamikel klubidel on mingi üldplaanis junn, kus selgelt aru ei saa, kes konkreetsetest mängijatest mida teeb. Hea ülesvõtte on selline, kus plaani suurused vahetuvad. Kui vaja on üldplaan ja kui olukord konkreetsemaks läheb, siis sõidetakse (zoomitakse) peale. Ses suhtes plusspunktid ka Narvale ja ka Florale, kui ma ei eksi.

                            Tammeka mäng. Leidsin kahjuks ainult Facebooki versiooni. Võiks olla youtube oma ka..

                            http://www.facebook.com/photo.php?v=517475408313295
                            Sekundeerin, väga hea kokkuvõte ja hea kvaliteet arvestadest oli pime jms. Kõik hästi kaadris ning olukorrad välja toodud (y)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Väga super tõesti. Selle tüübi peaks TV6 pulti või kaamera taha panema.
                              TV6 ostab teenust sisse. Premiumliiga telepilti toodab Levira.
                              Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                              Kommentaar


                                See ei muuda muidugi fakti, et väljakiretud "uus tase" on paras puss olnud siiamaani. Ekraanigraafika on viisakas, see on ka kõik. Paides köeti kaks vooru järjest ülekannet vastupäikest ehk siis platsil tormlesid lihtsalt tumedad inimkujud ja palli polnud krooniliselt näha. Sportlandilt tehtud kahe vooru ülekanded on täpselt sama nagu möödunud aastal, kaamera ei ulatu endaesisel joonel toimuvat võtma pluss on suur enamus mängust nii laias üldplaanis, et pall muutub telekaekraanil olematult pisikeseks, muhvigi näha pole. Kurb. Hea muidugi, et sedagi võimaldatakse, aga ikkagi, kurb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X