320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaatasin Infoneti koosseisu ja tundub, et ka see meeskond peab suvel suuremal hulgal täiendusi hankima.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Vaatasin Infoneti koosseisu ja tundub, et ka see meeskond peab suvel suuremal hulgal täiendusi hankima.
      oskan ametlikult vastata, et massilisi täiendusi ei planeerita. Võib-olla hakatakse huvi tundma mõne kohaliku väravavahi vastu aga ongi kõik. Reserve Infonetil on, uusi mängijaid ei vajata

      Kommentaar


        Algselt postitas Wironia Vaata postitust
        oskan ametlikult vastata, et massilisi täiendusi ei planeerita. Võib-olla hakatakse huvi tundma mõne kohaliku väravavahi vastu aga ongi kõik. Reserve Infonetil on, uusi mängijaid ei vajata
        Sa ei arva, et Dannar vihjas selle nädala kuumale teemale?
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Las ta vihjab millele tahab....... ausalt mul nendest spekulatsioonidest ja urineerivatest, sorry, uurivatest ajakirjanusoopustest kõrini juba......

          Kommentaar


            Igonen on lahkumas juba kuhugile, et uut vaja? Avilovist tuleb uus Igonen.

            Kommentaar


              Miks lahkumas? Lihtsalt vaja kui mitte back-upi siis kindlat võrdväärset väravavahti. Sel talvel Infonet soovis oma ridadesse Laverntjevit, näiteks. Probleem selles, et Ilja Kassjantšuk on tööinimene ning kui juhtub midagi Motjaga ning Ilja ei saa mängule tulla, siis lood viimsel joonel Infonetil muutuvad kurbadeks...... Ei taha midagi halba Zelentsovi kohta öelda, kuid ei tema ega Fokin (mina ka mitte ) ei vasta PL tasemele. Seega ütleme nii, et Infonetil hetkel 1,5 väravavahti.

              Kommentaar


                Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                Ei taha midagi halba Zelentsovi kohta öelda, kuid ei tema ega Fokin (mina ka mitte ) ei vasta PL tasemele.
                Sina ka mitte, oled Infoneti vv?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                  Las ta vihjab millele tahab....... ausalt mul nendest spekulatsioonidest ja urineerivatest, sorry, uurivatest ajakirjanusoopustest kõrini juba......
                  No kui on hirm enda esindatavate mängijate pärast...

                  Samas võiks igaüks minna ja toimikuid lugeda, aga millegipärast viitsivad seda teha ainult "urineerivad ajakirjanusoopused".
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Ütleme nii, et osaliselt - teen nendega trenni, mängin aga Nelonenis. Paraku tööd on palju, et iga kord ei käi, sest Infoneti trenniajad kl 15-16 mulle tihti ei sobi
                    Aga pmst võib pidada kuuendaks väravavahiks

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dareth Vaata postitust
                      No kui on hirm enda esindatavate mängijate pärast...

                      Samas võiks igaüks minna ja toimikuid lugeda, aga millegipärast viitsivad seda teha ainult "urineerivad ajakirjanusoopused".
                      Oopus paraku ise ei oska lugeda, kuna oopus tähendab muusikas jne kõigepealt mingit osa suuremast tükist. Aga see selleks.

                      Hirmu ka pole - 1990a sündinud Infonetis vaid Mones. 1991 pole kedagi ja 1992 on venemaa kodakondsed Malinin ja Valov. Kui me räägime mingist Sodružestvo Karikast jne. Kui on vaja siis lähen ja loen toimikut vms. Enne aga ametliku kohtuotsuse väljakuulutamist ma üldse lõpetaks kõik spekuleerimised ära. Kord ka osalesin kihlveos - sõbraga vedasime kihla et joon rohkem kui 250ml viina - tavaliselt üldse ei joo, aga auhind oli liiga ahvatlev. Järgmisel hommikul pidi mul mäng toimuma, tiimis olin ainus väravavaht - jõin ära, lõikasin kasu, hommikul magasin sisse ning mängule ei tulnud - tiim kaotas mingi 0:8 vms - seega vaata kuidas ma mõjutasin mängu tulemust. Seega ma nõuan endale eluaegset keeldu + artiklit expressis või vooremaas (vabal valikul)

                      Kommentaar


                        Kuboki mängust oli 1400 st 10 lehekülge. Ülejäänu on veel kajastamata.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kuboki mängust oli 1400 st 10 lehekülge. Ülejäänu on veel kajastamata.
                          Kajasta siis, ära hoia end tagasi...... Lase jutukesel veereda....

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                            Kord ka osalesin kihlveos - sõbraga vedasime kihla et joon rohkem kui 250ml viina - tavaliselt üldse ei joo, aga auhind oli liiga ahvatlev. Järgmisel hommikul pidi mul mäng toimuma, tiimis olin ainus väravavaht - jõin ära, lõikasin kasu, hommikul magasin sisse ning mängule ei tulnud - tiim kaotas mingi 0:8 vms - seega vaata kuidas ma mõjutasin mängu tulemust. Seega ma nõuan endale eluaegset keeldu + artiklit expressis või vooremaas (vabal valikul)
                            Kindlasti tuleks mainida ka sinu vanemaid, kes on asjaosalised, kuna andsid sulle kehvad viinageenid. Kõige suuremat kasu sai aga hoopis naabri koer, kellele meeldib okset süüa.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                              Kajasta siis, ära hoia end tagasi...... Lase jutukesel veereda....
                              Noh, võib vast ikka.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Noh, võib vast ikka.
                                Ootame jah põnevusega.....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X