320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Hmmm...sellist arutelu ei osanud oodatagi Endiselt ei ole FK Tallin aktuaalne. Samuti ei ole muide aktuaalne ka antud mängijate lisamine meie meeskonda. Mängijad tegelevad praegu klubi otsimisega Meistriliigas ning selleks, et mitte kaotada vormi on nad saanud võimaluse meie poistega mängida. Nii lihtne see ongi.
    “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

    Kommentaar


      #62
      Kogu sellel seltskonnal saab küll pagana raske olema Meistriliigas oma karjääri jätkata, arvestades kui ahtakesed on need vähegi võimalikud variandid. Ju keegi ikka pudeneb sealt ka Infonetile.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
        Hmmm...sellist arutelu ei osanud oodatagi Endiselt ei ole FK Tallin aktuaalne. Samuti ei ole muide aktuaalne ka antud mängijate lisamine meie meeskonda. Mängijad tegelevad praegu klubi otsimisega Meistriliigas ning selleks, et mitte kaotada vormi on nad saanud võimaluse meie poistega mängida. Nii lihtne see ongi.
        Hetkel ei ole aktuaalne, nagu aru saan.
        Kui aga juhtub, et nad ei leia omale klubi meistriliigast, siis võib teema aktuaalseks minna. Sain ma õigesti aru?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Sain ma õigesti aru?

          Kommentaar


            #65
            No kurat, mina enam aru ei saa. Üks päev väidetakse lehes, et Šišov teeb Kaljuga trenni nüüd järsku juba Infoneti juures. Müstiline tüüp igatahes.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Hetkel ei ole aktuaalne, nagu aru saan.
              Kui aga juhtub, et nad ei leia omale klubi meistriliigast, siis võib teema aktuaalseks minna. Sain ma õigesti aru?
              Rein, päris ausalt kohe mängivad mehed koos meie poistega vaid sellel põhjusel, et ollakse treeneritega tuttavad, ning meil pole ju raske tulla vastu inimeste soovile trenni teha. Meie kasu on muide see, et noored saavad teha trenni väga kogenud mängijatega.

              Ja kui päris filosoofiliseks minna, siis tõepoolest täiesti kindlalt ei saa ju mitte kunagi mitte midagi väita. Plaane nende meestega, olenemata nende saatusest meistriliigas, meil ei ole aga võta sa kinni, mis elus juhtuda võib. Päris nii ma ju öelda ei saa, et ei juhtu ja siis äkki millegipärast juhtub...valetada ju ei tahaks.
              “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas janiion Vaata postitust
                Kui sa ei suuda viisakamalt ja konstruktiivsemalt oma pahameelt väljendada, siis ole parem tasa. Proovi ükskord veel.
                Tšort poberi pozhalusta! Oh, Sa Jumala poeg, ma mediteerisin küll, aga ei mõistnud, kuidas sõna "konstruktiivsemalt" antud konteksti sobis. Eniveis, äkki muudaksite igaks juhuks oma klubi vappi ka, see "Estonia" seal on kui rahvale näkku kusemine.. Aitäh!
                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas alehis Vaata postitust
                  Tšort poberi pozhalusta! Oh, Sa Jumala poeg, ma mediteerisin küll, aga ei mõistnud, kuidas sõna "konstruktiivsemalt" antud konteksti sobis. Eniveis, äkki muudaksite igaks juhuks oma klubi vappi ka, see "Estonia" seal on kui rahvale näkku kusemine.. Aitäh!
                  Nagu Pärnu eest poleks üldse vene poisse mänginud.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Nagu Pärnu eest poleks üldse vene poisse mänginud.
                    Mina vähemalt neid natsi-märke tegemas pole näinud ja üldjuhul siiski eesti verd kuttidega läbi ajatud. Lollid venelased nagu nemad, on tavaliselt lihtsalt kohe välja visatud..
                    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                    Kommentaar


                      #70
                      Võta ennast kokku ometi. Ära ole nii kurb.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        No kurat, mina enam aru ei saa. Üks päev väidetakse lehes, et Šišov teeb Kaljuga trenni nüüd järsku juba Infoneti juures. Müstiline tüüp igatahes.
                        Las mees teeb trenni, kus tahab. Vormi peab kuidagi hoidma. Šišovi teenetest küll ära ei ütleks, aga et härra Infoneti eest mängima hakkaks, see variant on küll äärmiselt ebatõenäoline.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas alehis Vaata postitust
                          Mina vähemalt neid natsi-märke tegemas pole näinud ja üldjuhul siiski eesti verd kuttidega läbi ajatud. Lollid venelased nagu nemad, on tavaliselt lihtsalt kohe välja visatud..
                          palun...
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            #73
                            Tänast suuruudist lugedes mõtlesin, et huvitav kas kusagil mujal ka, peale Eesti, on võimalik, et sell, kes esiliiga hooajal lööb rekordilised 40 kollerit, leiab end järgmiseks hooajaks kaks pügalat madalamalt liigaastmelt !?

                            Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                              Tänast suuruudist lugedes mõtlesin, et huvitav kas kusagil mujal ka, peale Eesti, on võimalik, et sell, kes esiliiga hooajal lööb rekordilised 40 kollerit, leiab end järgmiseks hooajaks kaks pügalat madalamalt liigaastmelt !?
                              Pole siin imestada midagi, sell on ikka vana ka juba ja Akhtamar ilmselt tõusja tiim. Hull on hoopis see, et kui Ajax litsentsi saab, siis viib Borissov nad jälle Meistriliigasse.

                              Kommentaar


                                #75
                                Esialgne sõprusmängude kava

                                Jaanuar

                                7.01.2012 kell 14:00 FC Levadia - FC Infonet (Maarjamäe spordikompleksi kunstmuru) EDASI LÜKATUD
                                14.01.2012 kell 12:00 FC Infonet - TJK Legion (Lasnamäe KJH kunstmuru)
                                21.01.2012 kell 14:00 FC Kuressaare - FC Infonet (Sportland Arena)
                                28.01.2012 kell 16:00 FC Levadia II - FC Infonet (Maarjamäe spordikompleksi kunstmuru)

                                Veebruar

                                4 või 5.02.2012 kell 12:00 FC Infonet - FC Lootus (Lasnamäe KJH kunstmuru)
                                11.02.2012 kell 12:00 FC Flora II - FC Infonet (Sportland Arena)
                                18.02.2012 (kellaaeg täpsustamisel) FC Viljandi - FC Infonet (Sportland Arena)
                                26.02.2012 kell 13:00 Sillamäe Kalev - FC Infonet (Männiku hall)
                                “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                                Kommentaar

                                Working...
                                X