320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidagi vähe on võistkonna tiitlivõit meediakajastust saanud. Kas kokkuvõteteks on veel liialt vara või loen ma valesid portaale?

    Igaljuhul palju õnne kõigile, kellele selle võistkonna käekäik korda läheb. Usun, et taoline lõpplahendus annab tulevaseks hooajaks lisamotivatsiooni ka teistele võistkondadele end taas tõestada. Positiivne.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
      Kuidagi vähe on võistkonna tiitlivõit meediakajastust saanud. Kas kokkuvõteteks on veel liialt vara või loen ma valesid portaale?
      Pühapäev on.
      www.playmaker.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
        Oeh igalepoole oled jöudnud juba sittuda. Sinu kriteeriumite järgi oleks ainult normaalne kui Rakvere vöi Pärnu vöidaks jah. Kuigi seal ka nimesi mis pöliseestlastele pole kohased, rääkimatta veel florast jms.

        Ausaltöeldes kui ma oleksin mitte eestlasliku nimega aga terve elu siin elanud, käinud kaitseväes, öppinud keele selgeks, mänginud erinevates noortekoondistes plus Akoondises. Käinud siin koolis ja siis tuleb fänn kus koondises ma mängin ja mida armastan ütlema mulle, et sa oled faking pagulane kuna su vanavanavanavanavanavanavanavanavana vanaisa polnud ka eestlane. Siis saadaks ma ta sügavalt perse, kui selliseid tegelasi hakkab juba palju tulema siis tekiks küsimus kas üldse mängida.

        Tänasest valikust tohiks koondises ainult mängida Kams, Tamm, Kallaste, Mets ja Luts. Teistel tundub seal 10ne vanaisa peale teist verd ka sees olema. Ning kuidas saab selline häbiväärne asi juhtuda, et pöliseestlasi pole koondises. Ainult eestis, kesa möttemaailmas.
        Ära aja sitta! Igal juhul ajad sa tunduvalt rohkem üle võlli kui Kesa
        Kesaga võib mittenõustuda, kuid omal moel ma saan temast aru ja osati on tal isegi õigus. Infonet vääris seda tiitlit ja vahelduseks parem kui samavõrra neegreid omav Levadia. Eesti jalgpallile annab see võit tunduvalt juurde.

        Kommentaar


          Algselt postitas Vask Vaata postitust
          Ära aja sitta! Igal juhul ajad sa tunduvalt rohkem üle võlli kui Kesa
          Kesaga võib mittenõustuda, kuid omal moel ma saan temast aru ja osati on tal isegi õigus. Infonet vääris seda tiitlit ja vahelduseks parem kui samavõrra neegreid omav Levadia. Eesti jalgpallile annab see võit tunduvalt juurde.
          Eks ma ajasin seda meelega ülevölli. Minuarist kesa tekst oli ka ülevölli ning tal on vaja seda igalpool pasundada. Kui fcf v kalju tuli vöitjaks, siis ma ei näinud, et kesa karjuks siin: "kradi multikulti tiimid vöidavad."

          Ma pole infoneti tiitlis kahelnud ja kindlasti nad väärisid seda. Kui vaatad siis moned pöevad tagasi postitasin, et lähen hiiule ja ootan inf vöitu. Ning täpselt, Leva samasugune tiim, küll järgneva 10 a peale möned Purid v Ojamaad v Anierid ka info tiimi jöuavad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tom K Vaata postitust
            Tõenäosus saada vastaseks San Marino sats 25% asemel 0%, võimalus saada Malta meister 0% asemel 25% jne. Raskem siiski.
            Kui ma õigesti aru saan (https://en.wikipedia.org/wiki/2017%E...ampions_League), võib veel juhtuda, et Kosova saab oma asjad korda ning UEFA lubab nad peole. Siis vist lüüakse Info mudagrupist üles.

            Kommentaar


              Võitjale siirad õnnitlused. Otsustavas mängus kehtestas ennast eelkõige Infoneti vaim.

              Kui Eestis ilmus vene klubide sekka eestimeelne Flora ja koondist hakati koostama EV kodanikest kiristas vene meedia pikki aastaid hambaid. Soccernetis võib isegi tänasel päeval lugeda selliste 'aktivistide' nörritusi Flora ja selle fännide aadressil. Samas jääb neile muidugi kahe silma vahele Levadia fännide ilmne vene natslus. Aga see selleks...
              Kui multi-kulti aktivistid süüdistavad Florat ja fänne liigses meelsuse peaksid nad leppima sellega, et 'estnischfrei' põhimõttel loodud(et 'undermenschid' mängida ei segaks?) Infoneti süüdistatakse eestlaste vastasuses. Ja kui ei taha leppida, siis lõpetagu ise kesa ja temataoliste kallal virisemine. Vähem topeltstandardeid, seltsimehed.
              Muide, eilse Infoneti-Kalju pilt tripkalt näitas ilmekalt, et jutul, et Infonet on fännideta klubi ei ole alust.

              Kommentaar


                Karikas oli ka pidustuste käigus oma armid saanud

                Kommentaar


                  Algselt postitas SunWolf Vaata postitust

                  Kui Eestis ilmus vene klubide sekka eestimeelne Flora ja koondist hakati koostama EV kodanikest kiristas vene meedia pikki aastaid hambaid.
                  Räägi sellest lähemalt.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Kui palju siis 1990te alguses mansasi oli kus eestlased enamuse moodustasid? Flora ning Oper, Poom, Reim jt. on pärit sellest ajastust Muide, kas oled erialalt psühholoog, et sulle keegi midagi lähemalt rääkima peaks? Näe vaeva ja uuri ise kah. Koondise mängud ja koosseisud on võrgus leitavad. Kui vene keelt valdad võid ka tolleaegsete vene lehtede arhiive raamatukogudes uurida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SunWolf Vaata postitust
                      Muide, kas oled erialalt psühholoog, et sulle keegi midagi lähemalt rääkima peaks?
                      ühesõnaga su väited on õhust võetud.

                      see vastastikune "meelsuse" jutt näib eelkõige küll fänne, mitte klubisid puudutavat, kuivõrd Infoneti on aastate jooksul esindanud nii eestlased kui ka Florat venelased.

                      (mitte et ma Eesti klubidega nii hästi kursis oleksin, aga teatud retoorika sticks our like a sore thumb.)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                        kuivõrd Infoneti on aastate jooksul esindanud nii eestlased kui ka Florat venelased.

                        näiteks kes? aastaid tagasi polnud Infonetil täiskasvanute satsi olemaski
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Misasi on õhust võetud?! See et iriseti eestlastest koosnenud Flora või EV kodanikest koosnema hakanud koondise kallal? Sooviks sel juhul mu 'õhust võetud' väidete ümberlükkamist. Ma olen sellel planeedil juba küll mõnda aega elanud aga mu mälus on siiski mõned tätsamad asjad säilinud.
                          Ma mainisin ikka 1990te vene meediat. Kui viitsiksid võiksid ise järgi tšekata. Jal kui selline oll ka TVMK või Levadia meelsus. siis vähemalt ei olnud nad nii lollid, et oma meelust avalikuse ette tuua.
                          Kui ei saanud mu esimese postituse sisust aru, siis kordan uuesti: vähem topelstandardeid. Ehk siis, kui ei meeldi, et ei olda tolerantne 2016. aasta Infoneti eestlastevabaduse suhtes, siis tolereerigu sellised ka Flora 'iseärasusi'. Muide, kommentaariumis peab üks tolvan uhkusega eestlasteta Infoneti võitu 'rjusskij miri' võiduks eesti jalka üle. Mõni siinne multi-kulti aktivist on võibolla ka sellega nõus - eestlane on ju kannatustes karastunud, kannatab ka sellise ütlemise ära. Ja kui kannata, siis teadagi tema kannatamatus 'sticks ouT like a sore thumb'.
                          Sellega tahan antud OT nüüd lõpetada. Kahju, et soccernetis ei ole kõvema käega moderaatorit, kes siin OT-de osas korda hoiaks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                            näiteks kes? aastaid tagasi polnud Infonetil täiskasvanute satsi olemaski
                            Trevor Elhi, Tanel Melts, Marten Saarlas. vaatasin muidugi ainult nimede järgi, tõupuhtuse komisjon võib korrigeerida.

                            mäletan, et kui Infonet pildile kerkis, siis foorumikasutaja AnnaS (klubi toonane pressiesindaja vist) kajastas siin Infoneti tegemisi ette ja taha üle keskmise kenasti artikuleeritud eesti keeles. koduleht avaneb neil by default eesti keeles, Facebook on 50/50. ei vihja nagu erilisele eestluse-vastasusele.

                            Algselt postitas SunWolf Vaata postitust
                            Misasi on õhust võetud?!
                            päris söakas väide ju:

                            Algselt postitas SunWolf Vaata postitust
                            'estnischfrei' põhimõttel loodud(et 'undermenschid' mängida ei segaks?) Infonet

                            Kommentaar


                              Kas väljarebitud tekstis oli midagi valesti? Pigem 2016 aasta hooaja suhtes realistlik märkus ja sellest johtuvalt retooriline küsimus. Ei meeldinud või? Infoneti avaliku suhete korraldajad kahtlemata ei ole lollid, et kujunenud olukorrale põhjendust ei leiaks, oskas ju Glasgow Celtic ligi sada aastat ilusasti põhjendada, miks nende ridadesse ei kuulu ühtegi protestanti. Mulle oleks tunduvalt huvitavam, mida ütleksid olematust kohast 'tõupuhtuse komisjoni' otsijad siis, kui ühel hooajal ei oleks Floras või kaljus ühtegi vene meest mängimas. Kas suhtuks sellesse tolereerivalt.
                              Muide, mis sind Sihvakas selles 'tõupuhtuses' ärritab? Mind näiteks midagi, kuigi mu isa ei olnud eestlane. Jaapanis moodustab põlisrahvas ca 95-96% ja nad eriti ei oota endale välismaalasi. Ilmselt on tegemist natsirahvaga, või kuidas?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SunWolf Vaata postitust
                                Kas väljarebitud tekstis oli midagi valesti? Pigem 2016 aasta hooaja suhtes realistlik märkus ja sellest johtuvalt retooriline küsimus. Ei meeldinud või? Infoneti avaliku suhete korraldajad kahtlemata ei ole lollid, et kujunenud olukorrale põhjendust ei leiaks, oskas ju Glasgow Celtic ligi sada aastat ilusasti põhjendada, miks nende ridadesse ei kuulu ühtegi protestanti.
                                ma töötasin kollektiivis, kus oli 90% venelasi. üks põhjustest, miks sealt lahkusin, oli see, et ma ei oska vene keelt. seejuures olid nad kõik toredad ja valdasid üsna hästi ka eesti keelt, aga omavahel suhtlesid loomulikult vene keeles, nii et natuke üksildane oli. sa ei arva, et see võib olla üks põhjustest, miks Infonetis eriti eestlasi ei leidu? või on sul siseinfot, et see on klubi poliitika ja eesti rahvusest mängijaid peletatakse eemale? enamikest Infoneti noortegruppidest leiab 1-2 mängijat, kelle puhul võib oletada, et tegu on kesa ja Kalevipoja rahvuskaaslastega.

                                Algselt postitas SunWolf Vaata postitust
                                Mulle oleks tunduvalt huvitavam, mida ütleksid olematust kohast 'tõupuhtuse komisjoni' otsijad siis, kui ühel hooajal ei oleks Floras või kaljus ühtegi vene meest mängimas. Kas suhtuks sellesse tolereerivalt.
                                ma ei usu, et keegi seda tähelegi paneks.

                                Algselt postitas SunWolf Vaata postitust
                                Muide, mis sind Sihvakas selles 'tõupuhtuses' ärritab? Mind näiteks midagi, kuigi mu isa ei olnud eestlane. Jaapanis moodustab põlisrahvas ca 95-96% ja nad eriti ei oota endale välismaalasi. Ilmselt on tegemist natsirahvaga, või kuidas?
                                eestivenelased on juba siin. päris pikalt, võiks ära harjuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X