320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    väga vana uudis kui üldse seda saab uudiseks pidada mai tea äkki soccernetis seda polnud või mina fooruimis ei maininud, aga esialgselt pidi valmis see saama uus kate 10.detsembriks, ent ilmaolude tõttu tööd olid edasi lükatud.
    ja kui päris olla - siis Infonet polnud sealt välja kolinud ega koligi sinna sisse - see oli algusest peale klubi kodustaadion, baas jne - seal mängis (v.a. 2014) infoneti duubel, mängisid ja mängivad noortetiimid, ja üldstaap on alati seal asunud.

    Ja veel: mai tea millisest välismaalasest võib juttu seal minna, kui klubi ja peatreeneri kinnitusel ei ole kedagi välismaalt plaanis võtta välismaalaste kehva kvaliteedi tõttu, kohalikud mängijad on prioriteedis, eriti noored ja omad noored.

    Kommentaar


      Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
      väga vana uudis kui üldse seda saab uudiseks pidada mai tea äkki soccernetis seda polnud või mina fooruimis ei maininud, aga esialgselt pidi valmis see saama uus kate 10.detsembriks, ent ilmaolude tõttu tööd olid edasi lükatud.
      ja kui päris olla - siis Infonet polnud sealt välja kolinud ega koligi sinna sisse - see oli algusest peale klubi kodustaadion, baas jne - seal mängis (v.a. 2014) infoneti duubel, mängisid ja mängivad noortetiimid, ja üldstaap on alati seal asunud.

      Ja veel: mai tea millisest välismaalasest võib juttu seal minna, kui klubi ja peatreeneri kinnitusel ei ole kedagi välismaalt plaanis võtta välismaalaste kehva kvaliteedi tõttu, kohalikud mängijad on prioriteedis, eriti noored ja omad noored.
      Võimalik tõesti, et nii vana uudis, et olen ise ka jba unustanud.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Manucho tagasi (Põhja) Afrikasse!
        (kui ei taha meie postitusi naha, klikki meie kasutaja nimi peale ja vali 'Add to ignore list' menüült. Oma valikut kinnitamiseks, vajuta siis 'jah')
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar


          Ahsa, see küll nüüd hea ei ole liigale.
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas sanderos Vaata postitust
            Ahsa, see küll nüüd hea ei ole liigale.
            Lepingul veel allkirja all ei ole ja meditsiiniline läbivaatuski tegemata ehk veel on Manucho Infoneti mängija.
            Kuigi Saksamaa portaal Transfermarkt avaldas täna uudise, et Tallinna FC Infoneti ründaja Manucho sõlmis lepingu Alžeeria klubi USM Algeriga, siis too üleminek veel reaalsuses tehtud ei ole.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Manucho: ma olen USM Alger'i mängija - Elevandiluuranniku mängija ise kinnitas Rumorile et kõik on korras
              (kui ei taha meie postitusi naha, klikki meie kasutaja nimi peale ja vali 'Add to ignore list' menüült. Oma valikut kinnitamiseks, vajuta siis 'jah')
              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
              Premium Liiga Clubs News
              Facebook
              Twitter

              Kommentaar


                Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                Manucho: ma olen USM Alger'i mängija - Elevandiluuranniku mängija ise kinnitas Rumorile et kõik on korras
                (kui ei taha meie postitusi naha, klikki meie kasutaja nimi peale ja vali 'Add to ignore list' menüült. Oma valikut kinnitamiseks, vajuta siis 'jah')
                Mida siis soccernet valesti kirjutas? Manucho ei öelnud kordagi, et tal on lepingule allkiri antud ja ütleb ise ka, et peab veel vereproovid andma!
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Infonet võis selle üleminekuga päris korraliku kopika teenida. Sisuliselt ta siiski juba ju USM Algeri mängija on, väikeste detailide taga veel asi vaid.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Manuutš ja Ivanov oleks sellel hooajal teinud päris mürgise ründeduo, kahju kohe.

                    Kommentaar


                      Bet365 pani soliidselt võssa Sillamäe - Infonet koefitsentidega. Öösel sai Infoneti 4,5ga, praegu seisul 0:0 on Infoneti koefitsient kukkunud 1,66 peale.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                        Manuutš ja Ivanov oleks sellel hooajal teinud päris mürgise ründeduo, kahju kohe.
                        Kui Manucho eest nüüd raha ka teenitakse, siis on kõik võimalused keegi veel mürgisem kohale tuua.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Bet365 pani soliidselt võssa Sillamäe - Infonet koefitsentidega. Öösel sai Infoneti 4,5ga, praegu seisul 0:0 on Infoneti koefitsient kukkunud 1,66 peale.
                          Poolaeg 3:1 Infonetile, pealelöögid 20:2. Loodetavasti on ikka aus mäng.

                          aru ma ei saa muidugi kui raske on koosseise üles panna, klubidel on suva, EJL-l ka raske üks klõps teha. Sesmõttes kiitus taas Florale.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                            Manucho: ma olen USM Alger'i mängija - Elevandiluuranniku mängija ise kinnitas Rumorile et kõik on korras
                            (kui ei taha meie postitusi naha, klikki meie kasutaja nimi peale ja vali 'Add to ignore list' menüült. Oma valikut kinnitamiseks, vajuta siis 'jah')
                            Sa said eesti keelest valesti aru. Point oligi, et kõik protseduurid pole veel tehtud ning allkirjasid ei ole kuskil all.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tom K Vaata postitust
                              Kui Manucho eest nüüd raha ka teenitakse, siis on kõik võimalused keegi veel mürgisem kohale tuua.
                              Paar postitust üleval vastab sellele Ratnikov, kes klubi tagatubadega kursis:

                              Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust

                              Ja veel: mai tea millisest välismaalasest võib juttu seal minna, kui klubi ja peatreeneri kinnitusel ei ole kedagi välismaalt plaanis võtta välismaalaste kehva kvaliteedi tõttu, kohalikud mängijad on prioriteedis, eriti noored ja omad noored.
                              Ei usu ka mina, et suudatakse välismaalt nii head poissi leida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Poolaeg 3:1 Infonetile, pealelöögid 20:2. Loodetavasti on ikka aus mäng.

                                aru ma ei saa muidugi kui raske on koosseise üles panna, klubidel on suva, EJL-l ka raske üks klõps teha. Sesmõttes kiitus taas Florale.
                                Ei ole nõus etteheidetega. Kui klubid ei viitsi, siis pole midagi teha. Muide sain Info 9:1 võidumängu protokolli kätte ja asun seda koheselt ka avaldama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X