320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Lääs 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    minu ennustused

    FC Lelle - Saue JK 2-1
    Kärdla LM II - Märjamaa Kompanii 1-3
    JK Leisi - Tabasalu JK II 1-5
    Taebla JK - Läänemaa Jalgpalliklubi 2-4
    Lihula JK - Saku Sporting 1-2
    Kohila JK Püsivus - FC Haiba 1-4

    Kommentaar


      viskan ka omapoolse ennustuse siis:

      FC Lelle - Saue JK 1:2
      Kärdla LM II - Märjamaa Kompanii 0:1
      JK Leisi - Tabasalu JK II 0:4
      Taebla JK - Läänemaa Jalgpalliklubi N/A
      Lihula JK - Saku Sporting 2:1
      Kohila JK Püsivus - FC Haiba 0:3

      Kommentaar


        Ennustused

        ilmselgelt alahindate kohilat, ja usun et lelle võtab kodus oma

        Kommentaar


          Alahindavad tõesti Kohilat, nõustun, aga huvitavad ennustused. Vaatame, kes kõige enam täppi paneb :]

          Kommentaar


            Puhtalt praeguste tulemuste ning tabeliseisu pealt lükkasin ka vastavalt ennustused. Ise pole veel Kohilaga mänginud ning seepärast ei julgenud ka vastupidist skoori näiteks kriblada.

            Kommentaar


              Kellega Kohila mänginud on et nad 5 punkti on saanud tabelisse?

              Kommentaar


                kaks viiki - Märjamaa ning Saku vastu + võit Saue üle 2:1

                Kommentaar


                  Mis Sauel siis juhtus ,et mängule ei saanud?

                  Kommentaar


                    Kärdla LM II Dagöplast - Märjamaa Kompanii 2:5

                    Kärdlal pidi põhikeskkaitsja väravas mängima ja Märjamaa lõi kohe avapoolajal kolm väravat üsna tühjade kohtade pealt ilma suuremat pingutamata. Teise alguses lõi Kärdla ühe tagasi, aga siis vajus mäng jälle veidi ära ja Märjamaa dikteeris. Lõpptulemuseks siis 2:5 ja ära tuleb märkida kodumeeskonna teine värav - käärlöök umbes 16 meetri pealt ilusti külaliste väravavahi selja taha.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      2. värav oli tõesti ilus, aga me kõik oleme käärlööke näinud. Ma oletan. Vabandust väga, käärlöök see ei olnud. Eks vala oma viha välja mu peale kui soovid, aga mina jään oma arvamusele kindlaks.
                      Kirjutan mängust vähe lähemalt , kui peavalust vabanen. Seniks, hoidke köva!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PingiSoojendaja Vaata postitust
                        2. värav oli tõesti ilus, aga me kõik oleme käärlööke näinud. Ma oletan. Vabandust väga, käärlöök see ei olnud. Eks vala oma viha välja mu peale kui soovid, aga mina jään oma arvamusele kindlaks.
                        Kirjutan mängust vähe lähemalt , kui peavalust vabanen. Seniks, hoidke köva!
                        Kust tuleb oletus, et vihane olen? Igatahes neljandas liigas on raske paremat käärlööki tahta... Oli kukkumise pealt selja taha löömine jah veidi rohkem, aga jala sirutus tekitas ilmselgelt kääri (sõna otses mõttes) efekti.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          löök oli jah selja taha ja jalasirutus tekitas tõesti käärlöögi mulje aga päris kääriks ei nimetaks,siiski värava ilu see ei heiduta,vahet pole kuidas löök oli,mainiks ära,et märjamaal oli siiski võimalusi ära löömiseks väga palju ja meie suluseisud mis vilistati olid nalja koht,mängu kõige ilusam oli pealelöök mis läks ristnurka,olex see ära tulnud olex see niinimetatud käärlöök selle varju jäänud,edu kärdlale ja võtke meie vastastelt sis punkte,sats on teil korralik

                          Kommentaar


                            Taebla JK ja Läänemaa Jalgpalliklubi mäng lükkus siis edasi kella 14:00i peale, sest kohtunik ajas kuupäevad sassi. Juhtub, ma arvan.

                            edit:
                            Lõpptulemus siis 3-3 viik. Esimene poolaeg lõppes Taebla 2-0 eduseisuga.

                            Mäng algas esialgu võrdselt, kuid siis vajus Läänemaa JK kaitseliin pisut sügavamale ning Taebla mängijad kasutasid seda oskuslikult ära. Esimene värav sündis nende paremalt äärelt, kui nende poolkaitsja lõikas kasti nurgast sisse ning saatis üsna kerge, kuid täpse löögi täpselt tahanurka. Peale seda jätkas Taebla ründamist ning tabati ka posti, kuid Läänemaa õnneks põrkas pall auti. Läänemaal oli ka vahepeal võimalusi, kuid peamiselt oli tegu kauglöökidega, mis kõik üle jala lendasid. Seejärel sai Taebla taas hea võimaluse ning löödi 2-0 ära. Enne poolaja vilet suutis Läänemaa poolkaitsja, kes hiljem ründesse läks, ka Taebla posti tabada.

                            Teine poolaeg algas juba Läänemaa JK poolt märksa paremini ning hakati palli rohkem maas hoidma ja sööte jagama, mis lõpuks viis ka ühele väravale, mis sündis kauglöögist, mille Taebla väravavaht käte vahelt sisse puterdas. Läänemaa jätkas ründamist ning samas kui vahepeal eksiti, nõelas Taebla kontrarünnakutega ning kaks korda saadi peaaegu justkui väravavahiga üks-ühele, kuid Taebla ründajate löögid ebaõnnestusid täielikult ning Läänemaa JK väravavahil polnud raskusi nende püüdmisega. Ühel kontrarünnakul sai aga Taebla mängija palli keskväljal omaks võetud ning ta lajatas korraliku kauglöögi värava ristnurka. See aga andis läänlastele veelgi rohkem indu juurde ning üsna pea löödi taas üks tagasi, seekord nurgalöögist. Peale seda jätkas Läänemaa ründamist ning teise poolaja viimastel minutitel või isegi üleajal andis Läänemaa poolkaitsja, kes esimese poolaja paremkaitses mängis, suurepärase tsenderduse Läänemaa ründajale, kes paari meetri pealt sukelduva pealöögiga ei eksinud.

                            Lõppude lõpuks oli vist 3-3 viik võrdne tulemus, kuigi kumbki meeskond oleks võinud veel ka võidu võtta. Ise olen muidugi pisut pettunud, et lõpuks ainult viigi välja võitlesime, aga usun et Taebla mängijad mõtlevad samamoodi.

                            See on siis minupoolsest vaatevinklist kirjutatud lühike mängu kokkuvõte, ärge pahandage kui teile tundus, et mängukäik teistsugune oli. Suur tänu Taeblale! Saku Sporting siis järgmine vastane.
                            Last edited by bert2k3; 22.05.11, 15:34. Põhjus: lisasin mängu kokkuvõtte

                            Kommentaar


                              Algselt postitas s7rik3r Vaata postitust
                              Mis Sauel siis juhtus ,et mängule ei saanud?
                              Mis seal ikka, nagu tavaliselt otsustas üle poole meeskkonnast mängule tala panna. Ega hetkel ei teagi, mis sellest meeskonnast saab. järgmine nädal mõtleb välja, ei ole välistatud ka liiga poolelijätmine. Olen seda meeskonda sellel hooajal üritanud kokku vedada ja tänaseks on korralik siiber ees, kui 26 mehest tuleb mängulesõiduks ainult 4 meest kohale. Eks selgus saabub järgneva 2 päeva jooksul. juba eelmisel hooajal oli ühel korral sama jama, aga siis hakkas rahvas jälle käima. Tahtsime selleks aastaks Põhjapiirkonda pääseda, oleks kodumängud mänginud nädala sees ja välismängudele vähem sõita, aga kohad olid täis ja nüüd siin me oleme oma meeskonnaga. 7-8 kindla mehega ikka liigahooaega ära ei mängi kahjuks.

                              Kommentaar


                                Mis juhtub eelnevate tulemustega, kui te peaksite liigahooaja pooleli jätma ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X