320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Lääs 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas bert2k3 Vaata postitust
    Taebla JK ja Läänemaa Jalgpalliklubi mäng lükkus siis edasi kella 14:00i peale, sest kohtunik ajas kuupäevad sassi. Juhtub, ma arvan.

    edit:
    Lõpptulemus siis 3-3 viik. Esimene poolaeg lõppes Taebla 2-0 eduseisuga.

    Mäng algas esialgu võrdselt, kuid siis vajus Läänemaa JK kaitseliin pisut sügavamale ning Taebla mängijad kasutasid seda oskuslikult ära. Esimene värav sündis nende paremalt äärelt, kui nende poolkaitsja lõikas kasti nurgast sisse ning saatis üsna kerge, kuid täpse löögi täpselt tahanurka. Peale seda jätkas Taebla ründamist ning tabati ka posti, kuid Läänemaa õnneks põrkas pall auti. Läänemaal oli ka vahepeal võimalusi, kuid peamiselt oli tegu kauglöökidega, mis kõik üle jala lendasid. Seejärel sai Taebla taas hea võimaluse ning löödi 2-0 ära. Enne poolaja vilet suutis Läänemaa poolkaitsja, kes hiljem ründesse läks, ka Taebla posti tabada.

    Teine poolaeg algas juba Läänemaa JK poolt märksa paremini ning hakati palli rohkem maas hoidma ja sööte jagama, mis lõpuks viis ka ühele väravale, mis sündis kauglöögist, mille Taebla väravavaht käte vahelt sisse puterdas. Läänemaa jätkas ründamist ning samas kui vahepeal eksiti, nõelas Taebla kontrarünnakutega ning kaks korda saadi peaaegu justkui väravavahiga üks-ühele, kuid Taebla ründajate löögid ebaõnnestusid täielikult ning Läänemaa JK väravavahil polnud raskusi nende püüdmisega. Ühel kontrarünnakul sai aga Taebla mängija palli keskväljal omaks võetud ning ta lajatas korraliku kauglöögi värava ristnurka. See aga andis läänlastele veelgi rohkem indu juurde ning üsna pea löödi taas üks tagasi, seekord nurgalöögist. Peale seda jätkas Läänemaa ründamist ning teise poolaja viimastel minutitel või isegi üleajal andis Läänemaa poolkaitsja, kes esimese poolaja paremkaitses mängis, suurepärase tsenderduse Läänemaa ründajale, kes paari meetri pealt sukelduva pealöögiga ei eksinud.

    Lõppude lõpuks oli vist 3-3 viik võrdne tulemus, kuigi kumbki meeskond oleks võinud veel ka võidu võtta. Ise olen muidugi pisut pettunud, et lõpuks ainult viigi välja võitlesime, aga usun et Taebla mängijad mõtlevad samamoodi.

    See on siis minupoolsest vaatevinklist kirjutatud lühike mängu kokkuvõte, ärge pahandage kui teile tundus, et mängukäik teistsugune oli. Suur tänu Taeblale! Saku Sporting siis järgmine vastane.
    pigem, peame meie olema pettunud enda peale, sest teie võtsite lõpus mis veel võtta sai, arvestades, et kui teist poolaega oli mängida veel 10 min. olite 1:3 kaotusseisus. Ainuke puudujääk on mängu kohtunik - täiesti ulme vend, andke andeks no. Ma saan aru kui inimene vilistab oma 2-3. mängu ja veits rabe on, aga kuidas selline sai üldse kohtunikupaberid? Vastane tõmbab meie mehe maha õlast, kukub koos tirijaga ning meie mees saab kollase. Lihula - Kärdla mängu mängijad usuvad ning teavad mis tunne on mängida, kui selline vend vilistab!

    Kommentaar


      Algselt postitas AaviK Vaata postitust
      pigem, peame meie olema pettunud enda peale, sest teie võtsite lõpus mis veel võtta sai, arvestades, et kui teist poolaega oli mängida veel 10 min. olite 1:3 kaotusseisus. Ainuke puudujääk on mängu kohtunik - täiesti ulme vend, andke andeks no. Ma saan aru kui inimene vilistab oma 2-3. mängu ja veits rabe on, aga kuidas selline sai üldse kohtunikupaberid? Vastane tõmbab meie mehe maha õlast, kukub koos tirijaga ning meie mees saab kollase. Lihula - Kärdla mängu mängijad usuvad ning teavad mis tunne on mängida, kui selline vend vilistab!
      No see kohtunik kohtunikuks, ega see vile jokkas ju mõlemale poole. Ma võiks vabalt ju öelda, et me oleks võinud saada mõnel teisel päeval ka kaks penaltit, aga see selleks. Ning pettunud olen just eelkõige sellepärast, et teisel poolajal julgen väita, et me olime teist mänguliselt kõvasti üle, oleks me vaid varem nõnda mängima hakanud, aga no ma ei viitsi sinuga vaidlust alustada ning austan seda, mida sa arvad, aga ma lihtsalt pisut kaitsen oma seisukohta. Ning mul on varsti MSN's sulle väike teema, aga ma käin ennem poes ära, kuuest ju mäng.

      Kommentaar


        Algselt postitas bert2k3 Vaata postitust
        No see kohtunik kohtunikuks, ega see vile jokkas ju mõlemale poole. Ma võiks vabalt ju öelda, et me oleks võinud saada mõnel teisel päeval ka kaks penaltit, aga see selleks. Ning pettunud olen just eelkõige sellepärast, et teisel poolajal julgen väita, et me olime teist mänguliselt kõvasti üle, oleks me vaid varem nõnda mängima hakanud, aga no ma ei viitsi sinuga vaidlust alustada ning austan seda, mida sa arvad, aga ma lihtsalt pisut kaitsen oma seisukohta. Ning mul on varsti MSN's sulle väike teema, aga ma käin ennem poes ära, kuuest ju mäng.
        Loomulikult olite II poolaeg üle, ma ei vaidlegi vastu. Suure põksu panid meil vahetused, mis absull midagi juurde ei toonud, vaid tegid mängu veel hullemaks meie jaoks..

        Kommentaar


          PÜsivus vs Haiba 2-1 (1-1), täitsa mängu moodi mäng. Tegeleti põhiliselt ikka mänguga. Mäng polnud veel korralikult alanudki, kui juba Haiba lõi palli väravasse. Kohila sai ka jalad alla, omas ka momente, kuid jäi löömata. Siiski varsti kuskilt 35-lt teele saadetud karistuslöök lendas Haibale väravasse taha nurka, kust mängija oli mõni hetk varem lahkunud ning pundar mehi tegi väravavahile kastis maski, suht õnnetu värav Haiba poolt vaadatuna...teisel poolajal oli Kohila üle, üsna varsti tehti väga kiire ning ilusa rünnakuga vasakult äärelt 2-1, ja üsna varsti juhtus vägagi kurioosne lugu kus meil ründaja sai võimaluse põhimõtteliselt väravajoonelt pall lihtsalt väravasse kõksida, kuid koduväljak keeras seekord "käru" ning nina ees põrkas pall august/mättast üle jala. Varsti tuli ka post, kus Haiba goalie jälgis vaid pilguga palli, kuid post oli ees. Haiba sai ka korra latti proovida ent ei enamat. Arvestades, et Kohilal olid kaitses põhimeestest puudujaid võib seisuga väga rahule jääda.

          Kommentaar


            7. vooru mängud on siis selleks korraks mängitud. Vaatame, kui mööda või pihta oma ennustustega panin

            Lelle - Saue. Ennustasin 0 : 3 Sauele, kuid nagu näeme on viimasel pidevaid raskusi oma meeskonna kokkusaamisel ning mõeldakse juba hooaja poolelijätmisele. Lelle sai siit 3p + : -

            Kärdla - Märjamaa Ennustus 0 : 2 . Reaalsus 2 : 5 . Märjamaa võttis kohustuslikud 3p

            Leisi - Tabasalu Ennustus 0 : 2 võõrsil mängivale võistkonnale, kuid Leisi jaoks läksid asjad veelgi halvemini - kaotati lausa 1 : 5

            Taebla - Läänemaa Pakkusin 2 : 2 viiki, kuid eksisin napilt 3 : 3 viik

            Lihula - Sporting Oletasin tabeliseisu pealt võitu võõrsil mängivale võistkonnale 0 - 1, kuid nagu tabeliseis vihjas, et võib tulla pingeline kohtumine, siis nii ka tuli , mäng lõppes 2 : 2

            Kohila - Haiba Pakkusin üllatuslikku 1 : 0 võitu Kohilale kuna mängisime nendega üleelmine voor ning oli tõesti kõva andmine, aga väravat me ei löönud, sest oli hea kaitse. Tundub, et hea kaitse viis nad võidule Haiba üle 2 : 1

            Väga mööda ennustustega ei pannud, üritan jätkata sellist ''traditsiooni'' ka järgnevateks voorudeks. Seniks edu !

            Kommentaar


              Kohilal kaitses mees puudu? Wow. Haibal 13 meest puudu aga see pole põhjus nurisemiseks tagantjärgi, ei väärinud täna lihtsalt sellest mängust mitte si...gi

              Kommentaar


                Algselt postitas PingiSoojendaja Vaata postitust
                Mis juhtub eelnevate tulemustega, kui te peaksite liigahooaja pooleli jätma ?
                kuna oleme mänginud vähem kui pool hooaega lähevad kõik mängutulemused tühistamisele, löödud väravad jäävad jäävad lööjatele alles, punktid mitte

                Kommentaar


                  Algselt postitas valta Vaata postitust
                  kuna oleme mänginud vähem kui pool hooaega lähevad kõik mängutulemused tühistamisele, löödud väravad jäävad jäävad lööjatele alles, punktid mitte
                  Nii oleks küll pahasti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    Kärdla LM II Dagöplast - Märjamaa Kompanii 2:5

                    Kärdlal pidi põhikeskkaitsja väravas mängima...
                    Kes siis väravasse läks? Minu teada pole meil klubis ühtegi keskkaitsjat, kõik on olude sunnil viimase paari hooajaga sinna paigutatud.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Minu arust on Kärdlal II`l kõik universaalid
                      Janno mängis väravas

                      Kommentaar


                        Kas mingis meeskonnas üldselt 2 väravavahti on?
                        JK Läänemaa

                        Kommentaar


                          Tabasalul on. Leisi väljaku kaevuluuk aga tegi ühe neist sandiks mingiks ajaks. Tore asi on teil seal surnuaia poolses väljaku ääres 1m platsist. Võtke sellega midagi kindlasti ette muidu saab keegi veel hullemini viga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mohikaanlane19 Vaata postitust
                            Leisi väljaku kaevuluuk aga tegi ühe neist sandiks mingiks ajaks. Tore asi on teil seal surnuaia poolses väljaku ääres 1m platsist.
                            mida ta seal seikles?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ertz Vaata postitust
                              mida ta seal seikles?
                              Libises ja nii önnetult, et täpselt puusaga vastu luugi serva, mis 5 cm maast välja ulatub.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas HJK väravavaht Vaata postitust
                                Kas mingis meeskonnas üldselt 2 väravavahti on?
                                Noo ... endisel Emmastel/praegusel Kärdla LM II-l on sel hooajal juba neli väravavahti olnud ja ma söön oma mütsi ära, kui see arv ei suurene. Eelmisel aastal oli 7, üle-eelmisel 8. Universaalid tõepoolest.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X