320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Liiga Lääs 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    JK Kernu Kadakas - PSK Alexela kindlasti paljud ootavad huviga kui PALJU siis kernu suudab alexelale lüüa.
    Vändra JK Vaprus - FC Metropool Pärnu vändra võtab oma 4-0
    FC Kose - Rapla JK Atli 2-0
    Saaremaa JK aameraaS - Kärdla LM 2-1
    Keila JK - Kehtna FC Flora keila õppis oma vigadest metropooli vastu ja koduseinte toel 2-0 võit
    Eesti Koondis - Saaremaa JK 3-0
    nr 12

    Kommentaar


      Algselt postitas PSK Alexela Vaata postitust
      ma ei nimetaks seda mehe kinni saamiseks kui igakord kui kaitsest mööda m2ngisin ja võimalus oli minna 1-1 hüppati mulle jõhkralt sisse!!! ja kohtunik ei näidanud isegi kollast nende olukordade eest...samas meil olid palju kergemad vead ja olukorrad ja kohe kollane!
      Jõhkralt sisse? Kulla noormees, ainult 1 moment oli sul kus sulle niiöelda "Jõhkralt sisse" sõideti ning see oli ka eriti lamp olukord, millest sina suutsid ilusa Busquetsiliku kukkumise välja võluda. Ma ei tea mis mul viga on aga ühtegi konkreetselt üks-ühele olukorda ma sul küll ei näinud, no offence. Kas need olid kergemad vead kui teie kutt meelega kossi tõmbas või viimase mängijana ründajat kinni hoidis ?

      Kommentaar


        Kulla vanamees...sa magasid mängu ajal???
        nr 12

        Kommentaar


          Algselt postitas PSK Alexela Vaata postitust
          Kulla vanamees...sa magasid mängu ajal???
          Omaarust mitte. Kui sa vihjad nüüd 1-1le olukordadele, siis ehk sul on teistsugune arusaam sellest. Ehk kui jooksed keskelt vasakule ja pusid seal midagi on sinu jaoks 1-1le olukord, või kui üritad mingisugused poolkääre kastijoonelt 2 kaitsja vahelt läbi lüüa.
          Ega mina ka tea.

          Kommentaar


            Täna Järvamaal peetud Pärnumaa derbis võttis tugevam oma 7-1 Vändrale

            Kommentaar


              Eesti Koondis - Saaremaa JK 9 - 0 (6 - 0)

              Koondis mängis algusest lõpuni 9 kesi Saaremaa 11 vastu.

              Skiperski lõi vist 7 või 8 väravat. No comments. Kui keegi just ei küsi, kuidas see võimalik oli Siis võin seletada.

              Kommentaar


                FC Kose - Atli 9-1, mainin ainult et Atli oli 10kesi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                  Eesti Koondis - Saaremaa JK 9 - 0 (6 - 0)

                  Koondis mängis algusest lõpuni 9 kesi Saaremaa 11 vastu.

                  Skiperski lõi vist 7 või 8 väravat. No comments. Kui keegi just ei küsi, kuidas see võimalik oli Siis võin seletada.
                  Ojaa, meie poolt ikka väga väga "uskumatu" esitus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                    Ojaa, meie poolt ikka väga väga "uskumatu" esitus.
                    Te vist mõtlesite, et kuna vastane 9 kesi, siis läheb pall ise väravasse ?

                    Kommentaar


                      Vändra JK Vaprus - FC Metropool Pärnu 7:1 (7:0)
                      Mängust juttu siin: http://jkvandra.ee/mehed-purustasid-parnu
                      Pilte siin: http://jkvandra.ee/parnu-fc-metropool-06082011

                      Kommentaar


                        Algselt postitas first step Vaata postitust
                        Täna Järvamaal peetud Pärnumaa derbis võttis tugevam oma 7-1 Vändrale
                        Kadedaks tegi see mäng, mida Vändra I poolaeg mängis. Ega Metropooli poistele see varajane mänguaeg kuidagi ei sobi ka millegipärast Kõige vähem taoti Aameraas-Kärdla LM 6-1 mängus 8,6 kolli keskmiselt mängu kohta, äkki saab kuhugi rekordite raamatusse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                          Te vist mõtlesite, et kuna vastane 9 kesi, siis läheb pall ise väravasse ?
                          ma ei oska öelda, kas asi oli kinni meie endi peas, või milleski muus.

                          Kommentaar


                            Keila vs Kehtna 5:4 (3:1)
                            Sel ilusal päeval kogunes Keila staadionile märkimisväärselt palju publikut. Võiks hinnata nii 75. Mängu tähtsust silmas pidades olime selle jaoks muidugi ka vastavat eeltööd teinud.
                            Keilal oli kohutava esitusega Metropoli vastu nüüd peal võidukohustus, kui tahetakse saada 2.koht liigas. Võistkonnal on terve arsenal ründajaid või ründavaid poolikuid, kuid puudu terve rivi kaitsemängijaid.
                            Mäng algas kohe Keila survega ning juba teisest rünnakust saadi 1:0 juhtvärav. Kehtal paistis väravas olevat ka väljakumängija, või ma eksin? Samas ei seisnud edu kuigi kaua, Kehtna vastas väravaga ning algusest peale oli näha, et läbi rabistamiste tuleb suhteliselt lahtine mäng. Keilal vaja pinge all rünnata, Kehtnal vaja pingevabalt nõelata.
                            Väravaid tuli igast nurgast ja äärest mõlemalt poolt ja mingil põhjusel tundusid kõik väravad olevat kuidagi kergelt saadud, st mitte imelise kombinatsiooni tulemusel.
                            kokkuvõtteks ei mänginud kumbki võistkond oma parima päeva tasemel ning ilusaid kombinatsioone ja söödumängu seekord näha ei saanud.
                            kehtna suutis ilusti mängus püsida, kuid Keila tahtis võitu rohkem. Keila poolelt näha, kuidas ründetsoonis ollakse väga teravad kuna nii ründajad kui ka nende all olevad mängijad on võimelised koos kui ka individuaalselt väga palju ära tegema (nii kiiruse kui ka tehnikaga). Samas tuleb kaitse augud uuel liinil kinni lappida.
                            Keila JK nr 9

                            Kommentaar


                              Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                              ma ei oska öelda, kas asi oli kinni meie endi peas, või milleski muus.
                              No eks ikka selles et te ei tahtud vastaseid kõrgelt ja meeskondlikult suruda, kuigi teid oli 2 rohkem. Jätsite vanameistritele ruumi lükata ja siis karistatakse kiirelt ära. Täiesti isutu mäng teie poolt. Küljekohtunik ka raputas pead et miks te ei mängida ei taha 2 meest rohkem. Filmisin ka natukene mängu igavusest

                              Kommentaar


                                igati meeldiv voor. Keegi kommentaare vist ei lisa ühegi mängu kohta?
                                Keila mängust ei oska ise midagi öelda, ainult, et Ahven lõi 3 ja Rohtla 2.
                                Järgmine voor tõotab veel parem tulla kuna tabeli tipp kohtub omavahel ja Keilal tuleb eeldatavalt jalutuskäik koduhoovis. Kuigi jah, kevadel oli tükk tegemist Rapla murdmisega.
                                Keila JK nr 9

                                Kommentaar

                                Working...
                                X