320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC FLORA-NARVA TRANS 1-6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Ei oska kohe seisukohta võtta, sest tulemus oli ikka ülimalt uskumatu - Transi poolelt superesitus ning üldkokkuvõttes - pinge vaid kasvab.

    Samas kestab hooaaeg ikkagi kauem kui ühe vooru ning isiklikult just Transi võimalustesse ei usu. Eriti just seetõttu, et Gruznov minu arvates pikaks ajaks ikka Eestisse enam ei jää - vähemalt talle endale ei tohiks see liiga enam pinget pakkuda.

    Esikolmik läheb ikkagi jagamisele FC TVMK, Flora ning Maardu vahel. Üllatustesse nii väga ei usu.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #17
      Ei saa osadest siin aru!Kurat,kui ma oleksin treener ja kuuleksin,et mu väravavaht on mängueelsel õhtul Baaris kõvasti õlle pand,siis ma noomiks teda päris kõvasti.Ja seega,et tulevikus Tibu enam selliseid lollusi ei teeks,teavitangi sellest.Äkki tuleb siis aru vennale päheJa mul tegelikult pole midagi tibu vastu.Norm kuju.Aga jah,proffesionaalsusest tuleb vist vähe puudu
      peace!!
      2002 FC EBS Team
      2003 FC Nimeta
      2004 FC Nimeta
      2005 FC Nimeta
      2006 Tallinn United FC
      2007 Tallinn United FC

      Kommentaar


        #18
        Samas peab tunnistama,et eelmine hooaeg oli nii mõnelgi korral Floral raskusi Narva vastu!
        2002 FC EBS Team
        2003 FC Nimeta
        2004 FC Nimeta
        2005 FC Nimeta
        2006 Tallinn United FC
        2007 Tallinn United FC

        Kommentaar


          #19
          Orginally posted by thierry

          Midagi pole teha, aga äärmiselt raske on pärast sellise meeskonna nagu VENEMAA võitmist Narva Transi vastu mängima minna. Floralased sellega toime ei tulnud- jäädi taha 2:0 ja siis tormati rünnakule nagu oleks käimas mängu viimased 5 minutit ehkki tegelt oli aega mingi pool tundi(tohutult ühesõnaga)- sealt selline skoor siis tuligi. Aga eks poisid teevad sellest mängust omad järeldused ja kõik saab korda
          Küllaltki adekvaatne kirjeldus. I pool-l 4-5 surmkindlat võimalust & nurgalöögid 7-0, aga ära suudeti lüüa alles siis, kui juba 0-3 taga. Väravale vaatamata ei suutnud Kulik-Piiroja keskrünajatena midagi märkimisväärset ära teha. Arno suutis end jälle "taktikuna" tõestada.
          Eks see midagi pilvedes hõljumise & väsimuse vahepealset ole. Loodetavasti läheb üle & kui ei lähe, siis tuleb mõnel, kes end motiveerida ei suuda, Viljandi Mineviku duublist FC Elvast jõudu hakata koguma. (Rüütli& Pohlak olidki parasti elavas vestluses)+megairw
          Eestisuuruses riigis ei jää midagi saladuseks. Kõigile asjaosalistele (mitte ainult meile) on teada nii alkohoolikud kui ka lihtsad õllesõbrad. Kaalma on end inglise jalgaplli sõbrana tõesti viisakalt ülal pidanud, aga kui seegi on liig..
          Aitab mölast-kui meistritiitel sügisel tuleb, annan andeks. Narva lõi ilusad väravad küll- esimese sööt oli nagu mõõdetud& lõpuks Kaalmale lati alla ka üks.

          "Flora- eto kak komanda Venemaa (staaridest koosnev nüri mansa)- eesti-vene segakeelne jutt peale mängu kuluaarides.

          P.S Pohlak väidab ajakirj-s u nii, et möllu ta peale mängu ei teinud, aga ÜHE mängijaga oli tal pikem jutuajamine vms. Hm, huvitav, kelle ta siis teiste hulgast välja valis..
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            #20
            To willane

            Ja siis võitis ka TVMK Narvat ainult tänu Gruznovi ebaõnnestunud penaltile ja sai veel ka narva punase. TVMK lõi lõpus 3 kolli ja võitis.

            Kommentaar


              #21
              FC Flora tulemusest nii palju, et ma ise arvan, et tulemuses oli palju süüdi kolmapäevane mäng Venemaaga, poisid sättisid latti liiga kõrgele, olid mänguks kindlasti vähe keskendunud ning seega süüdi olid ise. Arvan, et nüüd enam Flora sellist kaitset ei mängi ning saavad mängu jälle käima.
              Loodetavasti saavad poisid kõvasti nuhelda!
              HÄBI!

              Kommentaar

              Working...
              X