320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millal küll saabub aeg, kui Eesti meistriliiga ja esiliiga LIVE tulemused saaks kätte EJLi ametlikult lehelt?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Esimese vooru kohta normaalsed publikunumbrid?

      Kommentaar


        Algselt postitas Even Vaata postitust
        ei viitsi väga uurida aga kas lhv jalgpallikaardiga ei saa tasuta sisse ML'i mängudele?
        ei saa. soodustused ja boonused on järgmised:

        Alati vähemalt 10% soodsamad piletid Eesti koondise kodumängudele
        Alati vähemalt 10% soodsamad piletid Eesti koondise tšarterreisidele
        Eesti noortekoondiste kodumängudele kaardiomanikule sissepääs tasuta
        Jalgpallivarustus Sportlandi poodides -20% soodsamalt
        Soodustused koduelektroonika toodetele Experti kauplustes
        MyFitnessiga liitumine soodushinnaga: 12 eurot (tavahind 25 eurot)
        ABC Motorsi teeninduses kõik teenindustööd ja varuosad -15% soodsamalt
        Baltmani kauplustes kõik tavahinnaga tooted -10% soodsamalt (pakkumine kehtib kuni 31.12.2012)

        Kommentaar


          Algselt postitas fizth Vaata postitust
          Meistriliiga 2012
          Soome = 3 mängijat ( Flora 1/ T Kalev 2 )
          Korsunov?

          Kommentaar


            Jalgpalli liidu kodulehel märgitud kodakondsus Eesti ! Kui mängijat registreeritakse peaks ikka olemas kodakondsus ka ju, mitte ei panda nii, et me arvame !

            Kommentaar


              kas ML voorude väravatest kuhugi videokokkuvõte ka tuleb?

              Kommentaar


                See mullune maasturiloosimine ja muu trullallaa ML mängude ajal ei toonud loodetud tulemust? Ma lihtsalt seepärast küsin, et tundub, et sel aastal pole klubideülest EJL-poolset üldpropagandat Meistriliigale üldse näha-kuulda-tulemas. Või?

                Kommentaar


                  Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                  See mullune maasturiloosimine ja muu trullallaa ML mängude ajal ei toonud loodetud tulemust? Ma lihtsalt seepärast küsin, et tundub, et sel aastal pole klubideülest EJL-poolset üldpropagandat Meistriliigale üldse näha-kuulda-tulemas. Või?
                  Jalkas olnud Pohlaku jutu järgi sain ma aru, et Meistriliiga turundamisse rahamatmine on mõttetu, sest see enivei raha tagasi ei too ja praegu tegelevad kõik klubid oma identiteedi otsimisega.

                  Muidu on see okei, aga
                  a) kui Eesti jalgpalli juht ja õpetaja igal sammul mainib, et Eesti jalgpalli paneb raha ainult idioot, siis Eesti jalgpalli ei hakka iial mingit raha tulema.
                  b) see identiteediotsing näib piisavalt ümar lähenemine, et klubid, kes ei viitsi/oska klubi promomisega tegeleda, saavad vist rahumeeli järgmised aastad mittemidagi teha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Jalkas olnud Pohlaku jutu järgi sain ma aru, et Meistriliiga turundamisse rahamatmine on mõttetu, sest see enivei raha tagasi ei too ja praegu tegelevad kõik klubid oma identiteedi otsimisega.
                    Seda ma lugesin ka, jah, aga ma sain sellest pigem aru Nõmme Kalju kontekstis, kus Kuno rääkis, et meeskond loodi turunduspõhiselt. Millele siis Pohlak oponeeris, et ainult loll matab raha Eesti vutti - ma ei tea, kui Tehva oma pointi talle just eelmiste lausetega kohale ei viinud, siis...

                    Ehk siis ees ootab järjekordne aasta stiilis "Päikesepaisteline ilm, +22*C. Staadioni muru väga heas seisukorras. Pealtvaatajaid: 53".

                    Normaalne. Otsime parem spunki.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                      See mullune maasturiloosimine ja muu trullallaa ML mängude ajal ei toonud loodetud tulemust? Ma lihtsalt seepärast küsin, et tundub, et sel aastal pole klubideülest EJL-poolset üldpropagandat Meistriliigale üldse näha-kuulda-tulemas. Või?
                      Väidetavalt ei toonud jah. Jalgpalliliit küsis ka klubide arvamust, kas tänavu sarnane loosimine teha või suunata see resurss alternatiivsesse turundustegevusse. Üheskoos leiti, et loosimine ei toonud vajalikku efekti ning tuleks kasutada raha teisiti.

                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Jalkas olnud Pohlaku jutu järgi sain ma aru, et Meistriliiga turundamisse rahamatmine on mõttetu, sest see enivei raha tagasi ei too ja praegu tegelevad kõik klubid oma identiteedi otsimisega.

                      Muidu on see okei, aga
                      a) kui Eesti jalgpalli juht ja õpetaja igal sammul mainib, et Eesti jalgpalli paneb raha ainult idioot, siis Eesti jalgpalli ei hakka iial mingit raha tulema.
                      b) see identiteediotsing näib piisavalt ümar lähenemine, et klubid, kes ei viitsi/oska klubi promomisega tegeleda, saavad vist rahumeeli järgmised aastad mittemidagi teha.
                      Olen üsna kindel, et mu mälu ei peta mind, eelmise hooaja lõpupoole intervjuus rääkis Pohlak sellest. See ei olnud Pohlaku isiklik arvamus, vaid välismaa ekspertide arvamus. Ekspert on muidugi suhteline.

                      Ja kindlasti ei olnud ta mõte nii must-valge, nagu sina püüad väita. Meistriliigat kui tervikut on raske turundada ning kasutegur on väike. Turundama peavad klubid ise, et tekiks side kohaliku elanikuga. Ma eeldan, et lisaressursse suunatakse siis klubide tegevusse. Näitena võib tuua Starmani vutipäeva. Eelmine aasta täitis see projekt minu arust miinimumeesmärgi ning ka EJL ja Starman ei olnud ka tulemustega rahul. Tänavu püütakse projekt muuta lokaalsemaks - ehk siis rõhk Starmanilt näiteks Viljandi vutipäeva suunas. Eks näha ole, kuidas see neil ja klubidel tänavu õnnestub.

                      Aga olen sinuga nõus, et on ümar lähenemine ning klubid ei pruugi seda tõsiselt võtta. Kuigi tegelikult ma arvan, et sa nõustud, vähene publikuhuvi on tingitud 99% identiteedi ning traditsioonide puudumisest, mitte millestki muust. Võib-olla tuleks siis klubidele sihtotstarbelisi toetusi anda, mida nad peavad kulutama turundustegevusse, sealjuures vaadatakse klubide turundusplaan üle. Kuna jah, paljalt turundusseminari korraldamine jääb pealiskaudseks ning mõned klubid ei võta seda piisavalt tõsiselt ja on oht, et õige jutt tegudeni ei vii.

                      Aga ei maksa mõelda, et EJL peab turundustegevust lolliks. Mõte on selles,et nemad ei saa tuua viljandlast ega paidekat väljakule, klubid saavad. Küsimus on selles, kuidas nad suudavad klubisid aidata.

                      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                      Seda ma lugesin ka, jah, aga ma sain sellest pigem aru Nõmme Kalju kontekstis, kus Kuno rääkis, et meeskond loodi turunduspõhiselt. Millele siis Pohlak oponeeris, et ainult loll matab raha Eesti vutti - ma ei tea, kui Tehva oma pointi talle just eelmiste lausetega kohale ei viinud, siis...

                      Ehk siis ees ootab järjekordne aasta stiilis "Päikesepaisteline ilm, +22*C. Staadioni muru väga heas seisukorras. Pealtvaatajaid: 53".

                      Normaalne. Otsime parem spunki.
                      Ma ei ole seda Jalka artiklit veel lugenud, ent kui rääkida Nõmme Kaljust, siis nad on püüdnud end siduda Nõmme elanikuga ning minu arvates päris edukalt. Minu arust teeb Kalju kõiki pisiasju paremini, kui teised klubid. Kuno on suutnud koondada palju vabatahtlikuid klubisse ning on "ühise pere" mentaliteet. Ülesanded on ära jagatud, uudised on kirjutatud mõttega, et need jõuaksid online meediasse. Facebook töötab suurepäraselt. Need on pisidetailid ning tasuta. Teine pool on suured plakatid kesklinnas(väljas pool Nõmmet), olen päris kindel, et nende mõju on olnud marginaalne. Arvan, et Pohlak oponeerib just sellele.

                      Kommentaar


                        Vöibolla on see info kuskilt läbi käinud, aga töttöelda ma ei viitsi otsida, kas keegi oskab välja tuua erinevate klubide kodumängude piletihinnad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                          Vöibolla on see info kuskilt läbi käinud, aga töttöelda ma ei viitsi otsida, kas keegi oskab välja tuua erinevate klubide kodumängude piletihinnad.
                          teen otsa lahti..
                          Levadia: täispilet 5 €; sooduspilet kuni 18-aastastele lastele, pensionäridele ja Facebook "Attending" listile 2 €; Levadia Jalgpallikooli noormängijad koos perega tasuta; hooajakaart 20 €.
                          Kalju: täispilet 5 €; Facebooki ATTENDING ürituse lehel 2.50 €; lapsed kuni 14a ja pensionärid 1 €.
                          ...
                          kaks firmatorti, kast pepsit!

                          Kommentaar


                            Levadia: täispilet 5 €; sooduspilet kuni 18-aastastele lastele, pensionäridele ja Facebook "Attending" listile 2 €; Levadia Jalgpallikooli noormängijad koos perega tasuta; hooajakaart 20 €.

                            Kalju: täispilet 5 €; Facebooki ATTENDING ürituse lehel 2.50 €; lapsed kuni 14a ja pensionärid 1 €.

                            Kalev: Täispilet maksab 2 eurot, sooduspilet( õpilastele, pensionäridele, toetajakaardiga ja Facebooki "osalen") on 1 euro. Noormängijad, kellel on noormängijakaart, saavad mängule tasuta, koos kahe lapsevanemaga.

                            Sillamäe: Tavaline pilet 2 eurot, klubi salliga 1 euro, lastele tasuta

                            Paide: Pilet täiskasvanule 2 eur,sooduspilet 1 eur
                            Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                            Kommentaar


                              Algselt postitas billy t Vaata postitust
                              Levadia:hooajakaart 20 €.
                              Väike täpsustus...See 20 euroraha on vist selle nädala lõpuni kui õigesti mäletan. Peale seda tõuseb 30 peale ja mai algusest vms 40 euroraha peale.

                              Flora hooajakaart oli 20 eurokat klubi ja fännide kohtumisel ja nüüd on 40 eurtsikut. Tava pileti hinda ei tea...kogu aeg hooajakaart olnud ja pole neid tavapiletite hindasid vaadanud aastaid. 4-5 eurot täispilet olema peaks vist ja lastele ja pensionäridele poole hinnaga. Parandage keegi kui eksin.

                              Kommentaar


                                kalju hooajapilet vist 90€ kui ma õigesti aru sain
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X