320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    mis linnaosaga Tallinna "Kalev" seostuks?
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas chac Vaata postitust
      mis linnaosaga Tallinna "Kalev" seostuks?
      Pelgulinn ja Põhja- Tallinn, Raimo elab ka seal-
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        #33
        Pohlak ju oma kõnes ka rääkis, et klubid on alles praegu aru saanud asjadest, et tuleb seostada piirkonnaga ennast ja hakkavad sellel suunal töötama. ERR'is oli pikk klipp üleval. Kalju puhul muidugi ei saa rääkida Mustamäe võtmisest kuna on pidevalt räägitud ja reklaamitud kui Nõmme ja Nõmme...mida siis Mustamäe elanikele rääkima hakatakse sellest reklaamist? Kui tuleks Nõmme-Mustamäe oleks nagu oma identiteedi hülgamine.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas chac Vaata postitust
          mis linnaosaga Tallinna "Kalev" seostuks?
          Kesklinn ikka, ainult et kesklinna väärilised tulemuseks võiksid ka tulema hakata.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Pelgulinn ja Põhja- Tallinn, Raimo elab ka seal-
            Äriregistris on muudatus juba sisseviimisel - Kopli Kalev, staadioniks Karjaküla Gümnaasiumi staadion.
            Pidevalt arenev Kopli Dünamo kolib samal ajal kesklinna.

            Aga tõsiselt rääkides: siis ega ka Kalev ei maga ja kesklinnas enda tutvustamise osas on mitmed huvitavad plaanid elluviimisel.

            Kommentaar


              #36
              Ma võtaks nii: mis kodule lähemal, see ongi koduklubi. Tee Kudjapel elavatele inimestele, et Kure ei ole nende koduklubi :-) Mulle on kõige lähemal Hiiu staadion, järelikult saab minust Kaljukas. Pealegi on Nõmme olnud mustamäelaste spordikeskus juba aastakümneid. Tahad joosta/suusatada/rattaga sõita lähed Nõmme-Harku rajale, tahad kelgutada lased Vanakast alla jne jne.

              Läheduse loogika järgi Põhja Tallinnale on lähim Lilleküla staadion, seega.. Tundub kõik ehk veidi lihtsustatud lähenemine, aga mina võin sellega oma aastaid kestnud dilemmale joone alla tõmmata. Samas on piirkondlikus asi mis hoiab vanemas euroopas paljusid põnevaid vastasseise üleval.

              Kommentaar


                #37
                Kitseküla Flora ...

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  Pohlak ju oma kõnes ka rääkis, et klubid on alles praegu aru saanud asjadest, et tuleb seostada piirkonnaga ennast ja hakkavad sellel suunal töötama.
                  Algselt postitas ercos Vaata postitust
                  Ma võtaks nii: mis kodule lähemal, see ongi koduklubi. Tee Kudjapel elavatele inimestele, et Kure ei ole nende koduklubi :-) Mulle on kõige lähemal Hiiu staadion, järelikult saab minust Kaljukas. Pealegi on Nõmme olnud mustamäelaste spordikeskus juba aastakümneid. Tahad joosta/suusatada/rattaga sõita lähed Nõmme-Harku rajale, tahad kelgutada lased Vanakast alla jne jne.

                  Läheduse loogika järgi Põhja Tallinnale on lähim Lilleküla staadion, seega.. Tundub kõik ehk veidi lihtsustatud lähenemine, aga mina võin sellega oma aastaid kestnud dilemmale joone alla tõmmata. Samas on piirkondlikus asi mis hoiab vanemas euroopas paljusid põnevaid vastasseise üleval.
                  Ma olen Flora fänn (nii jah?), aga ma pole veel aru saanud kuidas Flora ennast Põhja- Tallinnaga seostanud on Pohlakut peab uskuma ja nii nagu tea ütleb, nii ka on.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    #39
                    Tallinna linnavalitsuse koduleheküljel paikneva kaardi alusel on võimalik tuvastada järgmisi asumeid:

                    Flora staadion paikneb Kitsekülas, mida ümbritsevad Lilleküla, Uus Maailm, Veerenni, Luite ja Tondi.

                    Kalevi staadion paikneb Juhkentalis, mida ümbritsevad Veerenni, Keldrimäe, Torupilli, Sikupilli, Ülemiste ja Luite.

                    Levadia staadion paikneb Maarjamäel, mida ümbritsevad Kadriorg, Pirita, Kose, Katleri, Loopealse ja Paevälja.

                    Kalju kunstmuru paikneb Hiiul, mida ümbritsevad Kivimäe, Pääsküla, Vana-Mustamäe ja Nõmme.
                    tulevik on tunni aja pärast

                    Kommentaar


                      #40
                      20. aastatel , vist kuni aastani 1927, tegutses ja osales ka Eesti ringkkonnameistrikatel Kalamaja Poiste Spordiring "Flora"



                      Poleks linnaplaneerijad aastal 1924. hirmsasti Salme kultuuripalee kohale laste mänguväljakut soovinud, oleks Kalamaja südames meil üks tore staadion omal ajal rajatud, mis loomulikult tänapäeval oleks kortermaju täis ehitatud.
                      Aga Flora jalgpalli- ja spordiklubina oleks kindlasti elujõuliseks osutunud.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Ma olen Flora fänn (nii jah?), aga ma pole veel aru saanud kuidas Flora ennast Põhja- Tallinnaga seostanud on Pohlakut peab uskuma ja nii nagu tea ütleb, nii ka on.
                        Ei ole öelnud, et Pohlak on mingid kindlad piirkonnad seostanud...see on ercose välja pakutud tema enda arvamus

                        Mina mõtlesin seda, et klubid hakkavad seostama ennast kindla piirkonnaga kuhu peaks eriti rõhku suunama mitte fännid ei pea hakkama vaatama kus nad elavad

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                          Kalju kunstmuru paikneb Hiiul, .... Pääsküla, .....
                          Hiiu võib küll kõige lähemal olla aga siiski Pääsküla on ülimalt suure tõenäosusega Flora päralt...vähemalt vaadates inimeste arvu kes kumma mängudel käivad ja kaasa karjuvad (kui just kolmveerand kaasa karjuvatest pantritest pole Pääskülast pärit)

                          Kommentaar


                            #43
                            Enamik Kalju fänne on Laagrist pärit.

                            Kommentaar


                              #44
                              Enamik Kalju fänne olevat Kitsekülast pärit
                              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas ercos Vaata postitust
                                Ma võtaks nii: mis kodule lähemal, see ongi koduklubi. Tee Kudjapel elavatele inimestele, et Kure ei ole nende koduklubi :-) Mulle on kõige lähemal Hiiu staadion, järelikult saab minust Kaljukas. Pealegi on Nõmme olnud mustamäelaste spordikeskus juba aastakümneid. Tahad joosta/suusatada/rattaga sõita lähed Nõmme-Harku rajale, tahad kelgutada lased Vanakast alla jne jne.

                                Läheduse loogika järgi Põhja Tallinnale on lähim Lilleküla staadion, seega.. Tundub kõik ehk veidi lihtsustatud lähenemine, aga mina võin sellega oma aastaid kestnud dilemmale joone alla tõmmata. Samas on piirkondlikus asi mis hoiab vanemas euroopas paljusid põnevaid vastasseise üleval.
                                ... see loogika ei pea küll absoluutne olema...elan Viimsis ja lähim kodule olev ML klubi on Maarjamäel resideeruv FC Levaadia!!! No kuidagi EI! Isegi siis oli EI kui peatreeneriks oli hea tuttav, ärikaaslane ja naaber; tegevjuht hea tuttav ning satsis palju sümpaatseid eestlasi....
                                RummaBastards!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X