320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas jansa Vaata postitust
    ... see loogika ei pea küll absoluutne olema...elan Viimsis ja lähim kodule olev ML klubi on Maarjamäel resideeruv FC Levaadia!!! No kuidagi EI! Isegi siis oli EI kui peatreeneriks oli hea tuttav, ärikaaslane ja naaber; tegevjuht hea tuttav ning satsis palju sümpaatseid eestlasi....
    Absoluutne ei peaks see loogika tõesti olema, sest ka endal on lähim endine Norma staadion, kuhu on siiski asja ainult Flora võõrsil mängude ajal. Kuid üldise ideena on igati tervitatav.
    tulevik on tunni aja pärast

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas gianluca Vaata postitust
      Absoluutne ei peaks see loogika tõesti olema, sest ka endal on lähim endine Norma staadion, kuhu on siiski asja ainult Flora võõrsil mängude ajal. Kuid üldise ideena on igati tervitatav.
      See su Norma staadion oli vanasti Flora koduväljak ju

      Kommentaar


        #48
        hea loogika, kui aastaks oleks 1900.

        Kommentaar


          #49
          hooaeg 2012 algab kvaliteetsemalt juba ainuüksi seepärast, et Lilleküla kunstmuru saab võrreldamatult parem olema, kui eelmise hooaja alguses.

          Kommentaar


            #50
            Loomulikult ei ole see piirkonnateema absoluutne, aga minusugusele otsustamisvõimetule aitas see asja ära lahendada. Levadia Pirita suund on kaheldav, aga rahvaarvult Tallinna suurim linnaosa Lasnamäe.. Seal on muidugi teoorias Ajax, aga oma fännikarjääri kodumeeskonna sissesaamisi vaadates alustada oleks ilmselt maru nukker.. Pealegi räägime siinkohal Meistriliigast ikkagi.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas ercos Vaata postitust
              Loomulikult ei ole see piirkonnateema absoluutne, aga minusugusele otsustamisvõimetule aitas see asja ära lahendada. Levadia Pirita suund on kaheldav, aga rahvaarvult Tallinna suurim linnaosa Lasnamäe.. Seal on muidugi teoorias Ajax, aga oma fännikarjääri kodumeeskonna sissesaamisi vaadates alustada oleks ilmselt maru nukker.. Pealegi räägime siinkohal Meistriliigast ikkagi.
              lasnamäe on vist üha enam Infoneti pärusmaa nii, et ajax kipubki hääbuma ja levadial ei ole vist ka eriti sinna asja.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                lasnamäe on vist üha enam Infoneti pärusmaa nii, et ajax kipubki hääbuma ja levadial ei ole vist ka eriti sinna asja.
                Ütleme siis nii, et Lasnamäelastel (nagu ka näiteks kesklinna omadel) on piirkondlikult valikuvõimalus..

                Kommentaar


                  #53
                  Piirkondlikkuse järgi fännamine on mitme otsaga asi. Ise ka padustaazhikas lasnamäelane ja ei kavatsegi sealt kuhugi kolida, aga süda hoiab pigem ikka Flora, Kalju ja Paide poole. Mitme persega Toomas, tõsi, aga ei leidnud Ajaxiga mingit clicki (ei tea miks ) ega leiaks seda ka Infonetiga...

                  Kommentaar


                    #54
                    einoh, ilus orwellik idee! oleks suurem asi kirjaneitsi, kribaks kohe ulmeka valmis, kuidas näiteks meie ballack Pirita elanikuna (täiesti meelevaldne näide!) on sunnitud Levadiat fännama, sest suur vend valvab, et sektsioonides valitseks ikka kord ning kui sa korra vastu astud, siis viiakse sind vesti ette, aga sealt ei ole veel keegi kunagi tagasi tulnud.. ometigi leiavad ballack ja teised temasugused rõhutud võimalusi oma rohelise kosmeetikajumalanna salakummardamiseks, kuni ühel pealtnäha tavalisel laupäevasel mängupäeval Maarjamäel..
                    tegelikult ka, inimesed, olge nüüd!
                    kaks firmatorti, kast pepsit!

                    Kommentaar


                      #55
                      Kuidagi väga kiirelt on teema jõudnud sinnani, justkui keegi oleks käskinud kodule kõige lähemal asuvat klubi fännata. Ja seejuures siin foorumis räägivad ju inimesed, kellel lemmikklubi juba olemas, seega see jutt neid eriti ei puudutagi.

                      Iva ju selles, et imho on samuti Tallinna klubide jaoks on piirkonna elanikeni jõudmine üks reaalsemaid viise endale mingigi identiteet luua, mis inimese klubi juurde tooks, võimaldaks samastuda ja seega pikemalt pidama jääda. Kalju on sellest hästi aru saanud, ehkki võib-olla järjekindlusest jääb natuke puudu. Nagu aru saada, siis Levadia tahab nüüd samas võtmes proovida ja mis selles halba on? Ega käsu korras ei saa niikuinii kedagi mitte ühegi klubi juurde tuua ega keelata Lasnamäe elanikul Nõmme klubile pöialt hoida või vastupidi.

                      Paradoksina tundub mulle, et ehk on isegi Floral selles osas kõige keerulisem - Kalju saab rõhuda oma nime esimesele poolele ehk Nõmmele, Kalev tõmmata ligi kõiki, kes on spordiklubiga laiemalt seotud, isegi Infonet või Ajax saaks endale ilmselt täitsa arvestatavat piirkondlikku promo teha, kui tahaks. Eeldused on olemas, võta ainult kätte ja kasuta ära. Aga millel võiks Flora puhul põhirõhk olla, isegi ei tea - piirkondlikuks klubiks on ta selgelt liiga suur, "Eesti/Tallinna parim" on jälle liiga ebamäärane ja töötaks täpselt selle hetkeni, kuni enam esimesed ei olda. Igasugustele vastandumistele ka ilmselgelt püsivat identiteeti üles ei ehita, peaks olema midagi oma ja positiivset, aga mis?

                      Ja ehkki isiklikult olen Levadia ürituse suhtes natuke skeptiline, eriti kui leitakse raha taas Kadriorus mängimiseks, mis klubi Maarjamäelt uuesti eemale viiks, aga praeguses olukorras on suht igasugune identiteedi loomise katse märksa parem kui näpp p...s istumine nagu seni. Las proovivad.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        #56
                        Asi on väga palju kinni tahtes. Mu lemmikklubi asub mu kodust ca 60-70 kildi kaugusel ja mingi 20+ mängu pole mingi probleem kohal olla (alaealisel).
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas football2u Vaata postitust
                          Asi on väga palju kinni tahtes. Mu lemmikklubi asub mu kodust ca 60-70 kildi kaugusel ja mingi 20+ mängu pole mingi probleem kohal olla (alaealisel).
                          Ongi kinni tahtes, mina tahan, et mu elus olekska muid asju kui jalgpall. Mina tahan suhelda oma perekonna ja sõpradega ning tegeleda ka muude huvi pakkuvate asjadega. Samas pole ma ka alaealine ja nii kergesti mõjutatav
                          Tore kui sul on mingi tegevus ja käid jalgpalli vaatamas. Ikka parem kui kuskil tänaval või Viru keskuses jõlkuda.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Ikka parem kui kuskil tänaval või Viru keskuses jõlkuda.
                            Meil kipuvad inimesed Soccerneti foorumis jõlkuma ja sõimama miks MITTE minna staadionile jalgpalli vaatama (Eesti ML siis)

                            Kommentaar


                              #59
                              Lasnamäe derby?-Ajax-Infonet
                              Invest In Africa

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Ongi kinni tahtes, mina tahan, et mu elus olekska muid asju kui jalgpall. Mina tahan suhelda oma perekonna ja sõpradega ning tegeleda ka muude huvi pakkuvate asjadega. Samas pole ma ka alaealine ja nii kergesti mõjutatav
                                Tore kui sul on mingi tegevus ja käid jalgpalli vaatamas. Ikka parem kui kuskil tänaval või Viru keskuses jõlkuda.
                                Ega elu sellest küll seisma pole jäänd, et jalgpall veres on. Kohati saab lausa sõbrad, töö ja hobi liita ning kõik on väga viis. Punkt.
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X