320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Kui tahta, siis leiab ka kõige tihedama graafikuga inimene 3 tundi Meistriliiga vaatamiseks.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
      Kui tahta, siis leiab ka kõige tihedama graafikuga inimene 3 tundi Meistriliiga vaatamiseks.
      selleks, et tahta, peab olema ka mida vaadata. aeg on väärtus, mida juurde ei osta, seega tuleb seda mõistlikult kasutada.

      Kommentaar


        #63
        Ära nüüd üle ka pinguta. Kui arvestada seda kui palju eestlased näiteks telekat vaatavad, siis vaba aega peaks neil olema küll.

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Erko Vaata postitust
          Ära nüüd üle ka pinguta. Kui arvestada seda kui palju eestlased näiteks telekat vaatavad, siis vaba aega peaks neil olema küll.
          äkki selles asi et staadionile tulekuks puudub piisav motivatsioon? ehk siis eelistatakse telekast vaatamist staadioniletulekule?
          kuna meid juba õnnistatud selle kliimaga siis ilmselt klubidel enam pingutada kui kuskil lõuna pool... olgu siis getter jaanide, šašlõkkide, hõõgveini või millega iganes...
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas chac Vaata postitust
            äkki selles asi et staadionile tulekuks puudub piisav motivatsioon? ehk siis eelistatakse telekast vaatamist staadioniletulekule?
            kuna meid juba õnnistatud selle kliimaga siis ilmselt klubidel enam pingutada kui kuskil lõuna pool... olgu siis getter jaanide, šašlõkkide, hõõgveini või millega iganes...
            Erko vastas väitele "Aeg on väärtus, mida juurde ei osta, seega tuleb seda mõistlikult kasutada." Motivatsioonist polnud juttu, kuid loomulikult on see iga tegevuse aluseks.
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              #66
              Iga suur asi saab alguse pisiasjadest. Suured asjad koosnevad paljudest pisiasjadest. Mängul on pisiasjadeks iga indiviid, kes mängu vaatab. Hetkel on suhtumine ala publikut mängudel ei käi ja pläku-pläku...aga nagu iga suur asi saab alguse pisiasjadest siis iga indiviid saab anda selles oma panuse...kui paljud indiviidid mõtlevad, et nemad ei anna mitte midagi üksikuna juurde siis nii see publiku vähesus ka säilib. Sama probleem on ka KOV ja RK valimiste vähesuses...paljud mõtlevad, et nende üks hääl ei mõjuta midagi.

              Teema, et midagi vaadata pole...hmm...huvitav miks välismaalased selle üle ei kurda (vähemat siiani need kellega rääkinud olen)? Need CL mängud on vist kõik ära rikkunud ja oodatakse, et Eestis näeme kuidas Eesti ML klubid mängiksid nagu Barcelona, Bayern, Real Madrid jne.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                Erko vastas väitele "Aeg on väärtus, mida juurde ei osta, seega tuleb seda mõistlikult kasutada." Motivatsioonist polnud juttu, kuid loomulikult on see iga tegevuse aluseks.
                mina käin ML mänge vaatamas, aga mitte igat mängu.
                olen varem end piisavalt tihti tabanud staadionil mõttelt, et miks ma seda jama siin vaatan!?

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Stok
                  Umbes poolte CL-i ja Inglise liiga mängudega on sama asi ju?
                  Hästi öeldud, olen seda ka ise arvanud, nii vähe, kui ma neid ka jälginud olen. Neutraalse vaatajana ei paku näiteks Boltoni ja ManU mäng tavaliselt midagi erilist. Üks istub umbkaitses ja teine surub ning tugevam (ManU) tavaliselt võidab.

                  Ja kui näidatakse mingite keskmike (näiteks Sunderland vs. Leeds) omavahelist pusimist, siis seda küll vaadata ei viitsi.

                  Kommentaar


                    #69
                    Aga staadionil, kohapeal, on hoopis teine tera..ja vahet pole, kas murul toimuv on põnev või mitte, publik ning õhkkond on see, mis teeb mängust elamuse.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Hästi öeldud, olen seda ka ise arvanud, nii vähe, kui ma neid ka jälginud olen. Neutraalse vaatajana ei paku näiteks Boltoni ja ManU mäng tavaliselt midagi erilist. Üks istub umbkaitses ja teine surub ning tugevam (ManU) tavaliselt võidab.

                      Ja kui näidatakse mingite keskmike (näiteks Sunderland vs. Leeds) omavahelist pusimist, siis seda küll vaadata ei viitsi.
                      +1
                      Ise ka selliseid mänge põmst kunagi ei vaata, kuivõrd üldse jätab välismaa vutt mind suhtselt külmaks.

                      Samas Eestis aga õnnestus lõppenud hooajal kohapeal vaatamas käia 133 mängu (Meistriliigat 36 + 28 TV-mängu) ja kuigi ka mina leian end vahel mõttelt, et miks ma seda vaatan, siis alati kutsub hing mind staadionile tagasi, sest endiselt jätkub tahtmist arendada kohalikku vutielu(loe: atmosfääri).

                      Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                      Kommentaar


                        #71
                        Mällar, staadion on teine kodu

                        Kommentaar


                          #72
                          Mällar tõuseb hommikul kell 5 üles, et ujumist kah vaadata

                          Ei loomulikult on selliseid aktiviste vaja ja nagu näha, siis neid omajagu juba on, kellele läheb asi korda. Muidugi päris paljud foorumi herod, selle asemel, et siin möllata, saaksid sama ajaga nii mõnedki ML mängud külastatud

                          Päris huvitav statistika oleks, et kes ja kui palju aega foorumis veedab, isegi oleks vast päris esirinnas

                          Kommentaar


                            #73
                            Noh ongi...kirutakse, et aega pole aga foorumis on küll sitaks aega möla ajada iga jumala päev.

                            Kommentaar


                              #74
                              Aga foorumisse saab ju kirjutada nii töö, kooli kui ka perega koos viibimise ajal.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas StenV Vaata postitust
                                Aga foorumisse saab ju kirjutada nii töö, kooli kui ka perega koos viibimise ajal.
                                Kuradi suur osa rahvast käib õhtul seitsme aeg kaheksa aeg tööl :S

                                Kommentaar

                                Working...
                                X