320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Mis emotsiooni sa said kui Kalju möödunud hooajal Ajaxit nüpeldas?
    Sama küsimus ka kesale ja ballakile, Kalju asemel lugege teie Flora.
    Leidsin saadud emotsioonid:

    Kokkuvõttes oli lõbus ja ajuvaba, turva tegi omi trikke, fännid ärkasid peale 10-1- te, inglismannid lõbutsesid ja võit tuli ka koju. Eesti Meistriliiga oma parimas kuues.
    95 inimest 9500 inimest mahutaval staadionil, on ääretult sürr ja omaette friikne nauding, tulge kaema kui ei usu....

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas kesa Vaata postitust
      Mis saab olla veel parem vaheldus argipäeva rutiinile kui staadionil heade sõprade, tuttavatega ühiselt oma kodu- või lemmikklubile kaasa elada. Mõnes mõttes ka elustiil.
      Lihtne.
      Samas kui kodu ja/või lemmikklubi tabas sulgemise staatus... siis on kurb maailm
      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

      Kommentaar


        #93
        Kõikides liigades võib ette tulla selline meeskond nagu meil Ajax oli...aga enam pole Ajaxit

        Kommentaar


          #94
          Ma tegelt siinkohal nõustuks Reinuga. Mulle personaalselt, kes ma kah mõned aastad siin Kalju mänge jälginud, siis tuleb tunnistada, et viimase hooaja kohtumised Ajaxi ja ka Viljandi vastu ei andnud emotsionaalselt suurt midagi. Mänguliselt oli asi küllaltki kindel, vastasfänne pole, publikut raske meelitada nii on ka meeskonnal kui ka fännidel raske endast 100% anda. Väravaid on alati tore näha, aga minu jaoks on pigem olulisem see pinge, mis peaks jalgpallimänguga kaasnema. Aga vaatamata sellele sai ka nendest 8st mängust 6 jälgitud, mine sa siis tea.

          Kommentaar


            #95
            kas mõni noorem/aktiivsem foormulane ei viitsiks ML-i klubide liikumiste koondit pidada. oleks hea ja mugav vaadata, et kes ja kuhu liikunud.
            tänan ette vaeva nägijat.

            Kommentaar


              #96
              ka Paide täiendab end Viljandi arvelt. kuuldavasti liiguvad Paide suunas Rõivasepp (OK, oli Valga Warriori listis) ja Veis. tundub, et Viljandi jookseb tühjaks ning tuleb täita veelgi nooremate flora lastega (ei ole kirjaviga)

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas willane Vaata postitust
                ka Paide täiendab end Viljandi arvelt. kuuldavasti liiguvad Paide suunas Rõivasepp (OK, oli Valga Warriori listis) ja Veis. tundub, et Viljandi jookseb tühjaks ning tuleb täita veelgi nooremate flora lastega (ei ole kirjaviga)
                Rõivasepp pole üheski ametlikus mängus Viljandit esindanud.

                Kommentaar


                  #98
                  Ai, siis jääb Warrior temast ilma

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas spekter Vaata postitust
                    Ai, siis jääb Warrior II temast ilma

                    parandasin natuke su postitust.

                    Kommentaar


                      Eks see FC Viljandi/Viljandi JK Tuleviku saatus olnud juba pikemat aega, et iga hooaja järel, isegi keset hooaega tühjeneb meeskond paljudest põhitegijatest. Välja arvatud siis hooaeg 2009, kus põhituumik säilitati ja saavutati kindla eduga 6 koht ja palju ei jäänud puudu ka 5ndast kohast. Suudetaks meeskonda vähemalt 2 aastat koos hoida tuleks ka paremad tulemused.

                      Kommentaar


                        ei suudeta ... see pole ju eesmärk. eesmärk on noortele mänguaja ja kogemuse andmine

                        Kommentaar


                          Palju pealinna klubid saavad pearahasid ehk palju on klubidel noormängijaid? Huvitab just ametlikult number, kelle eest linn raha reaalselt maksab. See number mis klubid ise välja ütlevad, eriti ei huvita.

                          Edit:leidsin.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Palju pealinna klubid saavad pearahasid ehk palju on klubidel noormängijaid? Huvitab just ametlikult number, kelle eest linn raha reaalselt maksab. See number mis klubid ise välja ütlevad, eriti ei huvita.

                            Edit:leidsin.
                            Kui leidsid, jaga teistelegi.

                            Kommentaar


                              Tegu on 2011 alguses makstud toetustega

                              1. FCF 259 last, summa 43332 euri
                              2. Kalev 238 last, summa 43989 euri
                              3. Levadia 227 last, summa 43432 euri
                              4. Infonet 223 last, summa 28729 euri
                              5. Štrommi 148 last, summa 14650 euri
                              6. Kalju 124 last, summa 19462 euri
                              7. Ajax 107 last, summa 16056 euri
                              8. Oper 91 last, summa 9128 euri
                              9. Nõmme Utd 90 last, summa 17213 euri
                              10. Puuma 89 last, summa 9995 euri
                              11. Everest 75 last, summa 8802 euri
                              12. Kotkas 65 last, 10171 euri
                              13. FC Pirita 55 last, 8183 euri
                              14. Reimi kool 20 last, 2315 euri

                              Edit: päris huvitavad numbrid olid, Katleri Taekwondo klubis on näiteks 406 last ja nad saavad 68 183 euri. Ujujad saavad ka päris hästi
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Kõige kallimad lapsed on siis Levadial ja Nõmmel, kes on 2 korda kallimad kui Štrommi ja Operi omad.
                                Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X