320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Esiliiga 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millegipärast ei taha väga uskuda, et Santos SK10-ga ühineda sooviks.

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      Kas see Tallinna Võru Juust mitte naiste korvpallis ei olnud?
      See on küll OT, kuid Võru Juust Tallinn oli täiesti tõsine IV liiga jalgpallisats.

      Kommentaar


        Ei ole mina aru saanud, mis vahe on Esiliiga B tasemel ja teisel liigal.

        Äkki keegi saab üle seletada?

        Kommentaar


          Algselt postitas Meintz Vaata postitust
          Ei ole mina aru saanud, mis vahe on Esiliiga B tasemel ja teisel liigal.

          Äkki keegi saab üle seletada?
          36 mängu hooajal, lumejalgpall kevadel ja sügisel

          Kommentaar


            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
            Ei ole mina aru saanud, mis vahe on Esiliiga B tasemel ja teisel liigal.

            Äkki keegi saab üle seletada?
            Kunagi võeti asi kokku nõnda: http://www.jalgpall.ee/news.php?st=s...s&news_id=3867
            “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

            Kommentaar


              Sisuliselt polegi Esiliiga B tasand on seesama, mis praegu II liiga, ainult väiksema meeskondade arvuga (ning suurema arvu mängudega).

              Kommentaar


                jah, ma ei ole ainult sellest aru saanud, et miks oli vaja nimetada neid esiliiga A ja B, kui oleks võinud teha esiliiga, teine liiga, kolmas põhi/ida, kolmas lõuna/lääs jne.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  ilma tagamaid teadmata pakun, et ei tahetud ümbernimetada juba eksisteerivat madalamate liigade süsteemi (II-IV), mis on piiriks ka väikeses karikas osalevatele klubidele-meeskondadele. samal ajal aga taheti pakkude II liiga tipus olevatele klubidele, kes praeguses esiliigas jääksid nõrgaks, kuid omasuguste vastu teisest piirkonnast hea meelega madistaks, tugevam väljund. väge hea lüke minu arust, mis oluliselt tugevdab vutipüramiidi.

                  Kommentaar


                    kindlasti annab ka esiliiga nimi ja struktuur sellele uuele liigale kaalu juurde nii sponsorite kui mängijate jaoks.

                    Kommentaar

                    Working...
                    X