320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rassism ja muud probleemid Meistriliigas!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kotkas0 Vaata postitust
    Sinuga kõvasibul, kes sa täna meie naisfännile täisrusikaga näkku suutsid virutada, kohtume 14. kelll 19 Maarjamäel bussipeatuses. Te litsid ei ole alati üks kuue vastu. Tulge ja tulistage sibulad. Aitab viisakusest ja tolerantsusest. Igasugused piirid on ületatud.

    Miks sa kohe peale seda intsdenti sotte selgeks ei teinud? Korralik mees poleks seda asja küll tulevikku lükanud.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Miks sa kohe peale seda intsdenti sotte selgeks ei teinud? Korralik mees poleks seda asja küll tulevikku lükanud.
      Foorumis lubati ju ka see Sillamäe vend hiljem ära taguda, kes Florat toetanud naist lõi.


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      Kes siin raketipatareist rääkis...seda ei hakata kasutama...lendavaid asju me ei kasuta.
      Eile ei jäänud palju puudu, et Levadia fännid oleksid Flora fännide poolt visatud flarega pihta saanud. Jutumehed olete...

      Kommentaar


        Arstil käidud, aga levadikutel ei olnud kahjuks nimesilte rinnas seega ei saa ma ka süüdistust esitada. Mõne turva nimi sai aga üles kirjutatud, nendega peaks miskit ette võtma. Debiilsus on lihtsalt see, kui kõrvalseisjad saavad ka pipragaasi tunda, järgmisele mängule sisse ei lasta ning tagatipuks tuldakse kallale levadia fännide poolt. Ajuvaba.
        PS: Ei ole mina oma elus ühtegi püro, raketti, ilutulestikku või säraküünalt süüdanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Mis puutub sinu pääsemist mingitele mängudele, siis vabalt saab, nii kuulus nagu Koit Toome sa nüüd ka pole, et keegi hakkaks kohe ära tundma, kuigi mõne fänni arvates on nad muidugi Eesti jalgpalli naba ning A ja O ning ilma nendeta on kõik kohe läbi.
          Aitäh, suur Martin Tartust. Magan nüüd rahus teadmisega, et Eesti jalgpall on kindlates kätes, sest mul ja just mul oli tõepoolest sinu mainitud arvamine, et minu habrastel õlgadel kogu see suur vastutusekorem lasub. Aitäh sulle veelkord ja tervisi toredasse Tartusse.

          Muus osas - fuck it. Kirjutasin äsja pika privaatvastuse Ince kirjale ja ma ei viitsi hakata seda siin dubleerima. Mitte midagi sellest asjast ei tule, kogu asjas on süüdi 20 inimest ühe klubi fännitribüünilt, nad kõik, eranditult, on joodikud, kaklejad ja muidu türapead ja nende poole pseudopuritaanlik hukkamõistev pearaputus on ainuvõimalik. Isegi siis, kui ise kohal ei olnud ega tea, mis tegelikult toimus.

          Mulle pole seda vaja. Mul on ka päriselu, mille osaks jalgpall suuresti ka edaspidi jääb. See thread siin on minu jaoks siit hetkest alates lõppenud. Loen meelsasti, vastan meelsasti ka privaatsõnumitele, aga ei sekku enam oma postitustega. Olge terved ja kerige õue, mis te passite arvuti taga, sigasoe ilm on.

          Puhkus, peace.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Miks sa kohe peale seda intsdenti sotte selgeks ei teinud? Korralik mees poleks seda asja küll tulevikku lükanud.
            Rein, need "kõige korralikumad" "mehed" ongi need kes kuskil foorumis mingeid ebaselgeid väljakutseid esitavad või soovitavad hambakaitsmeid kanda järgmine kord.
            Masendav
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Algselt postitas Nupsu Vaata postitust
              Arstil käidud, aga levadikutel ei olnud kahjuks nimesilte rinnas seega ei saa ma ka süüdistust esitada.
              tänaval suvaline pätt paneb sulle tänaval rusikaga vastu nägu, sul jääb politseile avaldus tegemata sest tal pole nimesilti nähtaval? tegu oli ju rahvarohke kohaga, pealtnägijaid palju. ja eesti on väike, küllap leitakse tegija ka üles. juba profülaktika mõttes oleks vaja see tee läbi käia, mõtetud rusikakangelased tulevikuks ära märgistada.


              Politseinike aitamiseks püüa teha järgmist:
              * püüa meelde jätta kurjategija tundemärgid;
              * kui kurjategija oli autoga, püüa meelde jätta selle mark, värv, registreerimisnumber või mõni eritunnus;
              avalduse kirjutamiseks ei ole vaja politseijaoskonda minna. Kui soovid, võidakse sind üle kuulata su enda kodus;
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                See on muidugi täiesti siiralt kahetsusväärne, et keegi kõrvalseisja sai gaasi või siis vastasfännidelt pasunasse. Samas, ilma igasuguse parastamiseta soovitaks siinkohal üle vaadata seltskond, kellega koos ringi liikuda. Jah, need paarkümmend inimest pole kaugeltki "joodikud, kaklejad ja muidu türapead". Vähemalt mitte kõik. Aga kui osadele teist meeldib pidevalt provotseerida, siis paratamatult vastust saavad tunda rohkemad. Mõnes mõttes muidugi kahju, et see nii on, aga selle olukorra muutmiseks saate kõige rohkem ära teha ise - kui ainult tahtmist leidub.

                Mängude turvameeste väljaõpe ja intelligentsitase on iseenesest väga oluline teema ja selle üle tasuks EJLil küll tõsiselt järele mõelda. Paraku muidugi suutsid Flora fännid eile suurepärase võimaluse jupijumalate ebapädevuse tõstatamiseks oma käitumisega täiesti ära nullida. Hea töö.

                Lühidalt kokku võttes - kirjelduste järgi reageeris turva räigelt üle ja selle asja oleks saanud viia mitte ainult kuhugi komisjoni, vaid otse politseisse. Eriti, kui kohapeal keeldus ka sinine võim avaldust/tunnistust võtmast. Rahulikult seda asja ajades saanuks päris korraliku skandaalikese siit kokku keerutada ja avalikult enda poolele tõmmata kõik need, kellele jupijumalate võimutsemine ei meeldi.

                Paraku aga käituti pärast seda Kadriorus ise nagu keskmine pätikamp ja näidati, et selliste inimeste kätte ei saagi ju pürot ega mingeid muid õigusi anda. Keskmise kõrvaltvaataja ning ammugi mitte võimude silmis ei muutu te niimoodi iial enamaks kui mõttetuteks laaberdajateks, keda peabki sada võmmi igaks juhuks valvama.

                Ise kaevate endale väsimatult auku.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nupsu Vaata postitust
                  Arstil käidud, aga levadikutel ei olnud kahjuks nimesilte rinnas seega ei saa ma ka süüdistust esitada.
                  Kotkas va pigilind tunneks selle inimese ära.

                  Algselt postitas kotkas0 Vaata postitust
                  Sinuga kõvasibul, kes sa täna meie naisfännile täisrusikaga näkku suutsid virutada, kohtume 14. kelll 19 Maarjamäel bussipeatuses.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas HolaYea Vaata postitust
                    Boikott läheb käiku siis? FC Flora vs FC Basel tühjade tribüünide ees?
                    Kas keegi sellest aru ka saab?
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Kas kellegi teise silm ka seletas Kiievi olümpiastaadioni katusel ühte turvameest, kes püro kustutada püüdis? Einoh, meie kohalikel tossutajatel on šõu püstipanemise osas palju õppida.
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Kotkas va pigilind tunneks selle inimese ära.
                        Rein /13/ Rahune maha, kui sa midagi ei tea siis ei ole ka mõtet sõna võtta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sen Vaata postitust
                          Rein /13/ Rahune maha, kui sa midagi ei tea siis ei ole ka mõtet sõna võtta.
                          Sen /Maarek/, olen jumalast rahulik. Teil on alati võimalus "pimedaid" valgustada. Kahjuks enamasti te seda ei tee, vaid pillute suust roppusi ja labasusi välja.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Sen /Maarek/, olen jumalast rahulik. Teil on alati võimalus "pimedaid" valgustada. Kahjuks enamasti te seda ei tee, vaid pillute suust roppusi ja labasusi välja.
                            Rein, ma ei ole Maarek, sa tead mind 20 aastat, mingi austus võiks ju olla

                            Kommentaar


                              Kõik, kes te kirjutate Flora fännide kohta: "Teid keegi taga nutma ei jäe." Kas te tõesti tahaksite, et Eesti Meistriliigas olekski ainult üks pidevalt aktiivne fännirühm või soovite, et Kalju fännid ka oma tegevuse lõpetaks. Saakski nagu tennist vaadata...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Kas keegi sellest aru ka saab?

                                Ilmselgelt mitte, kuna staadionile koguneb kolmveerand FC Baseli pooldajaid. Meie käputäie FCF fännide vastu- rääkides boikotti plaanist ja esimesest tulevast Flora mängust.
                                Watch out! We got a Badass over here.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X