320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rassism ja muud probleemid Meistriliigas!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    Selge on ka see, et ennemini jääd sa Viru ringile tormates auto alla kui Sportland Arenale mängu vaatama minnes Lilleküla ülekäigul rongi alla. Ära utreeri, vähemalt mitte nii demagoogiliselt, see jätab idioodi mulje sinust.

    Mis nänni puutub, siis kust kuradi kohast sa selle välja lugesid, et fännid seda ise tootma ja selle eest maksma peaksid? Ära tõmble, loe teksti.
    Okei, kui sa seda 'tasuta' rida sinna hiljem juurde ei kirjutanud, siis jäi see mul ennist kahe silma vahele.

    Aga see 'utreering' ja idioodi mulje? Porgand, pliis. Võta kokku ennast, nagu Kuno ütleb.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas fitti Vaata postitust
      Okei, kui sa seda 'tasuta' rida sinna hiljem juurde ei kirjutanud, siis jäi see mul ennist kahe silma vahele.

      Aga see 'utreering' ja idioodi mulje? Porgand, pliis. Võta kokku ennast, nagu Kuno ütleb.
      Ma olen täiesti koos

      Mida sa selle "tasuta" rea all mõtled? Ma ei saagi aru, mis sulle kettasse käis, kas see, et ma oma pisiettevõttest tasuta nodi välja annan, et julgustada fänne tegutsema või misasi? Algses postituses küsisin ju, et

      Kui palju jagab näiteks liiderklubi ja Eesti jalgpalli klassik Flora oma fänninänni mängude eel ja järel?
      Kusagil ei ole kirjas ega isegi vihjet mitte, et koolilapsed peaksid oma taskuraha eest klubile reklaami tegema. Tugi, nänn ja nodi peaks ikka klubi enda poolt olema, see on enam kui loogiline. Fännid saavad oma panuse anda selle levitamisega, mis on samuti selge ja loogish - või ei? Ma ei ürita ka väita või kuidagipidi selgeks teha, et tasuta goodie'd on ML päästerõngas, aga vakkin ell, see on iga laks konstruktiivsem kui kakelda ja nutta püro teemal (mille vastu, olgu igaks juhuks veel kord öeldud, ma põhimõtteliselt ei ole, aga ma ei pea seda ML publikuvähesuse aluseks ja peakurjaks, nagu siin mõnede jutust juba aastaid kumab...).

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas kotkas0 Vaata postitust
        Aivar pohlak: Mis emotsiooni võimendavatesse efektidesse puutub, siis püüab EJL koostöös fänniorganisatsioonide, klubide, politsei ja päästeametiga leida kompromissi mõistlike ja teisteski maades lubatud vahendite kasutamiseks. Samas tuleb aru saada, et ohtlike efektide lubamine ei ole võimalik ja ühiselt tuleb leida koht, kuhu tõmmata piir. Üks lahendus võiks olla kokkulepitud kauba maaletoomine ja müük Eesti ainsas (ehk Sportlandi) jalgpallipoes.
        Ei tea, kas siit võib lugeda välja lootust, et on tulemas mingi veidi vähem jäigal positsioonil istuva EJL-ga koosolek fännidega?

        Ja puhtteoreetiline küsimus sulle, hea Kesa - KUI peaks juhtuma, et jää murdub ja saavutataksegi mingisugune kokkulepe lähema paari kuu sees ja saab olema lubatud teatud liiki püro kasutamine - siis mis näiteks Flora fännide (sa olid FCF fänn vist, ei?) järgmine samm oleks omapoolse panusena vaatajaskonna suurendamisse (peale juba legendaarseks saanud "ohkimise" ja foorumis nutuste vaatajanumbrite kokkulöömise)?

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
          Ma ei saagi aru, mis sulle kettasse käis, kas see, et ma oma pisiettevõttest tasuta nodi välja annan, et julgustada fänne tegutsema või misasi? .
          Kettasse käib, nagu ma juba ütlesin, paljude muidu normaalsete inimeste paaniline suhtumine pürosse ja see ei olnud reaktsioon konkreetselt sinu postidele. Ja mitte ainult inimeste, vt ka nt Levadia avaldus (FC Levadia ei tolereeri /../ pürotehnika kasutamist staadionil). Ja ma saan täiesti aru nii flora kui levadia (kui ka vb mõne muu klubi) fännigruppide frustratsioonist, kes on aastaid üritanud asja 'seadustada' ja kelle püüded jäävad klubide ja kõrgemate instantside soovimatuse taha võtta vastutus oma kanda. Sellessuhtes on see Pohlaku ülalolev avaldus teatud valguskiir, aga ilmselt sumbub see sinna, kus ta ütleb, et 'pole võimalik'.

          Laialijagatava nänni teemat ma lugesin algul valesti ja pardoon selle eest. Mõte on kaunis. Olles ise ühe fänninänni tootva ettevõttega seotud, siis ma võin saladuskatte all öelda, et meilt on uue hooaja hakul tellinud atribuutikatooteid ainult Paide. Variant A - ülejäänud klubid tellivad kuskilt mujalt, variant B - nojah...
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            #65
            Huvitav kas mõni mooramaamees Animal Planetit pole kohtusse kaevanud?Põhjus võiks olla see,et kui tema teleka antud kanalile pani,hakati ahve näitama.
            Lihtsalt zajebal juba kogu see pede,neegri ja natsi jama!

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas Urmas Epner Vaata postitust
              Huvitav kas mõni mooramaamees Animal Planetit pole kohtusse kaevanud?Põhjus võiks olla see,et kui tema teleka antud kanalile pani,hakati ahve näitama.
              Lihtsalt zajebal juba kogu see pede,neegri ja natsi jama!
              Seal on vaks vahet sees:
              kui jookseb ekraanil ahv või sa räägid, et aafrikas elab negriidne rass. See pole solvav, kuna see pole mõeldud solvama.
              kui sa teed tribüünil nimme ahvihääli mustanahalise mängija peale, siis rääkida, et see polnud mõeldud solvanguna, on sellise pea peale kukkunud Flora fänni tase. See on solvanguna ja alandamisena mõeldud.

              Kommentaar


                #67
                Markofkin, Flora fännidel on ideid küllaga, valmimisel uued fännisärgid-pusad, erinevad lipud, kui kokkulepe saavutatakse, on mõtteid katsetada mõnel tähtsamal mängul lihtsam choreo.
                Palju, mida atraktiivsuse tõstmiseks teha jääb kahjuks raha taha.

                Kui aga lahendust ei tule, või on negatiivne, võib frustratsioon ja pinged turvadega fännide entusiasmi päris palju pärssida ja tuleb edasi "ohkida".

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  Markofkin, Flora fännidel on ideid küllaga, valmimisel uued fännisärgid-pusad, erinevad lipud, kui kokkulepe saavutatakse, on mõtteid katsetada mõnel tähtsamal mängul lihtsam choreo.
                  Palju, mida atraktiivsuse tõstmiseks teha jääb kahjuks raha taha.
                  Kõrge viis!

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    Laialijagatava nänni teemat ma lugesin algul valesti ja pardoon selle eest. Mõte on kaunis. Olles ise ühe fänninänni tootva ettevõttega seotud, siis ma võin saladuskatte all öelda, et meilt on uue hooaja hakul tellinud atribuutikatooteid ainult Paide. Variant A - ülejäänud klubid tellivad kuskilt mujalt, variant B - nojah...
                    Fitti, ma ei tea kas sellesama firma alt või eraldi (kunn ise laseb teha) tuleb Flora atribuutikat juurde varsti...kuna kujundus on ise tehtud siis seepärast sa vist ei teagi sellest

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Kettasse käib, nagu ma juba ütlesin, paljude muidu normaalsete inimeste paaniline suhtumine pürosse ja see ei olnud reaktsioon konkreetselt sinu postidele. Ja mitte ainult inimeste, vt ka nt Levadia avaldus (FC Levadia ei tolereeri /../ pürotehnika kasutamist staadionil). Ja ma saan täiesti aru nii flora kui levadia (kui ka vb mõne muu klubi) fännigruppide frustratsioonist, kes on aastaid üritanud asja 'seadustada' ja kelle püüded jäävad klubide ja kõrgemate instantside soovimatuse taha võtta vastutus oma kanda. Sellessuhtes on see Pohlaku ülalolev avaldus teatud valguskiir, aga ilmselt sumbub see sinna, kus ta ütleb, et 'pole võimalik'.
                      Paranda, kui ma eksin, aga kas see "püro" ei ole mitte seadustega keelatud. Pean siinkohal silmas nö Euroopa jalgpalliseadusi. St igakord kui fännid on tossu ja muud säärast teinud, peab klubi, kelle kodumäng oli, maksma mingi trahvi, sest pole suudetud tagada seaduse täitmist.

                      Kommentaar


                        #71
                        kui sa teed tribüünil nimme ahvihääli mustanahalise mängija peale, siis rääkida, et see polnud mõeldud solvanguna, on sellise pea peale kukkunud Flora fänni tase. See on solvanguna ja alandamisena mõeldud.
                        Kahtlemata solvang aga küsimus, et miks peab üle reageerima mingi paari häälitsuse peale?
                        Pealegi veel topeltstandardid. Ma olen kindel, et kui mõnda lätlast oleks sõimatud terve mängu kiluvargaks, kuuevarbaliseks ja üldse munniks, poleks pooltki sellist vingumist järgnenud.

                        Kommentaar


                          #72
                          Markofkin, see püro teema ei tulnud seepärast, et me kaagutame, et kui pürot ei saa teha siis fänne ei tule. Me teeme pürot ja ütleme, et annab efekti juurde ja suurema tõenäosusega jäävad uued inimesed mängudele käima (midagi toimub...mitte ei ole vaikus nagu surnuaias). Kogu see teema tuli ainult sellest, et paljud kes mängudelgi ei käi otsivad mingeid põhjusi staadionile mitte tulemiseks ja üks neist on püro. Lihtne näide: "kui staadionile tulen, siis kardan, et mind visatakse sellega ja on vaid ajaküsimus millal see juhtub"...no mitte päris täpne lausestus aga nii loeb välja nii mõnestki postitusest. Selle suhtumise pärast tunnen kaasa neile...majast välja minnes kardavad, et jäävad auto alla, iga hetk võib meteoriit pähe sadada, lühisest võib keset ööd maja maha põleda ja ise sisse jääda jnejne...kamoon. Kopp ees juba sellest. Ei viitsi püro teemal enam vaielda ka. Enamus fännidel on ka juba sellest kopp ees ja ei viitsita enam legaliseerimisega tegeleda...me ei saa ju panna relva oimukohale ja käskida, et nüüd kirjutate, et püro on lubatud...kui mõtetes ollakse nii vastu siis pole midagi teha. Hetkel on see sama lihtne kui S. Jobs teha Windowsi usku.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            tuleb Flora atribuutikat juurde varsti
                            Kõva! Ja siis see atribuutika mängupäevadel läbigu linnaruumi ka, laulumöirete ja fun'i saatel!

                            Krt, midagi ikka loob ka Minu väljapakutud kaup on omaniku leidnud, kohevarsti annan teada, kes ja miks selle väikse nodihunniku endale saab.

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                              Paranda, kui ma eksin, aga kas see "püro" ei ole mitte seadustega keelatud. Pean siinkohal silmas nö Euroopa jalgpalliseadusi. St igakord kui fännid on tossu ja muud säärast teinud, peab klubi, kelle kodumäng oli, maksma mingi trahvi, sest pole suudetud tagada seaduse täitmist.
                              UEFA ja FIFA mängudel on see keelatud. Iga riigi liiga ise teab mis teeb kas keelab või mitte.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Laialijagatava nänni teemat ma lugesin algul valesti ja pardoon selle eest. Mõte on kaunis. Olles ise ühe fänninänni tootva ettevõttega seotud, siis ma võin saladuskatte all öelda, et meilt on uue hooaja hakul tellinud atribuutikatooteid ainult Paide. Variant A - ülejäänud klubid tellivad kuskilt mujalt, variant B - nojah...
                                No sweat. See oleks muidugi omaette huvitav teada, millised klubid atribuutika ja selle levitamise peale üldse rõhku panevad rohkem, kui kohustuslik sall ja särk? No Paidet ja Florat me nüüd teame, aga veel?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X