320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Tiidus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    kuna oli treenerikeeld, siis mängijana sai ta varumeeste pingil olla ja rahulikult juhendada muidu vist mingi 10 meetrit, mis peab võistkonnast eemal olema.

    Kommentaar


      #17
      Käisin lühikest aega Tiiduse trennis umbes 8-9 aastat tagasi, Tallinna Jalgpallikoolis, sel ajal oli ta ise Tallinna Norma mängija, tuli vist isegi Eesti meistriks. Koormus oli päris kõva, sõimata sai ka, mäletan väga hästi, et kui mingi harjutus probleeme tekitas, siis enne trenn ei lõppenud kui asi selge oli või jalg enam ei kandnud. Tolleaegsest nooremate grupist on pärit praegu TVMK eest mängiv Ingemar Teever. Ise olin vanemate seas, nendest vist u. viis tüüpi mängib veel.
      http://www.jalgpallihaigla.ee/jk_jalgpallihaigla.htm

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Aivar Tiidus\'

        Tiidus on tegelt täica ea treener kui väla jätta seee et kui väravavaht murrab sõrmeluu siis tema ytleb et teda ei uvita mängi edsi ja mõned ytlemised ntx :mida sa ronid mööda toivo werist tyra jne olen ise ka tema trennis käinud

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Aivar Tiidus\'

          Mina oma lapsi küll sellise mehe juurde trenni ei paneks. Ok, tema käe alt on sirgunud häid mängijaid, aga trenni üks tähtsalmaid, kui mitte tähtsaim, eesmärk on kasvatada kuttidest korralikud inimesed ja tublid kodanikud, mitte ennasttäis tüübid (paljude tema trennis käinud poistega nii ju juhtunud).
          Go Gunners!!

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Aivar Tiidus\'

            Originally posted by thierry
            eesmärk on kasvatada kuttidest korralikud inimesed ja tublid kodanikud, mitte ennasttäis tüübid (paljude tema trennis käinud poistega nii ju juhtunud).
            heaks näiteks on Andres Oper, eks

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Aivar Tiidus\'

              Geeniused on kõik natuke oh-oh-omamoodi hullud.Niipalju ,kui mina Tiidust tunnen
              on ta igatahes täieiesti fanaatiline treener ja hea ,et just noortetreener. Ja tõesti ,platsi äärest kuuleb vahest parajat sõimu ja ütlemisi ,kuid tema spartalik õpetusstiil ei olegi igale ühele konti mööda ja tugevamad jäävad sõelale. Elu on karm ,midagi pole teha.
              Selliseid treenereid peab olema ja ma ei ütle ,et kõik peavad tast eeskuju võtma . Igal treeneril on oma käekiri ja las ta nii ollagi. Ma võin tuua näiteid trennidest ,kus treener karjub endal hääle ära aga poisid teevad mis pähe juhtub ja distsipliini pole ollagi,ka mängu pole ollagi.:P
              FCF Forever

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Aivar Tiidus\'

                Originally posted by Glazza


                Originally posted by thierry
                eesmärk on kasvatada kuttidest korralikud inimesed ja tublid kodanikud, mitte ennasttäis tüübid (paljude tema trennis käinud poistega nii ju juhtunud).
                heaks näiteks on Andres Oper, eks
                Kas oper mitte ei käoind sarapi juures trenniz :?

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Aivar Tiidus\'

                  Originally posted by p3p3


                  Originally posted by Glazza


                  Originally posted by thierry
                  eesmärk on kasvatada kuttidest korralikud inimesed ja tublid kodanikud, mitte ennasttäis tüübid (paljude tema trennis käinud poistega nii ju juhtunud).
                  heaks näiteks on Andres Oper, eks
                  Kas oper mitte ei käoind sarapi juures trenniz :?
                  Ahah
                  Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Aivar Tiidus\'

                    Oper on täie kupatusega Tiiduse õpilane ja on teda ka mitmes intervjuus tänanud.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Aivar Tiidus\'

                      Originally posted by mario
                      Oper on täie kupatusega Tiiduse õpilane ja on teda ka mitmes intervjuus tänanud.
                      Nagu mitmed siin foorumis on väitnud, olevat Oper peale Tiiduse juures trennis käimist jalgpalliga lõpparve teha. Selliseid intervjuusid, kus Oper Tiidust tänab ise pole kusagilt lugenud, kahtlen, et selliseid üldse eksisteerib.
                      Tiiduse ja Kingi viimaste päevade sõnavõtte lugedes soovitaks neil oma suu pisut rohkem kinni hoida. See jutt mida nad ajavad sobib siia foorumisse, mitte pressile tsitaatide andmiseks. Nt. Kind ülbamas, et näis kas teda nüüüd koondisse võetaks. Mida kauem ta sellist möla suust välja ajab, seda kauem jääb koondiseuks talle suletuks. Seni kuni Eestis pole mõnd Henry, Zidane, Figo vmt klassiga mängijat, ei taha kuulda juttu stiilis Koondis=Mina.
                      Tiiduse jutt, et nii hea meel on, et Reaal mitte sentigi ei küsinud on ka lühidalt hinnates lehma..... Olukord kus Spartak su ja su pojukese üle kuldab ja klubi mille \"peamissiooniks oli Kingi pääsemine tippklubisse\" mitte sentigi ei saa on küll küüniline. Sellega näitab Tiidus palju talle läheb korda noorte jalgpallurite käekäik ja palju läheb talle korda isiklik heaolu...
                      Lihtsalt kuri olles, ega mul midagi isikliku Kingi ega Tiiduse vastu pole.

                      Kommentaar

                      Working...
                      X